www.sudzibas.lv Gudras Mēbeles Nekvalitatīva prece

Gudras Mēbeles/ SEA Line Baltic SIA - Nekvalitatīva prece

Jaunais ādas dīvāns, ko iegādājos "Gudras mēbeles"- SIA"SEA Line Baltic", jau pēc 1h pasēdēšanas izskatās kā ļoti vecs, paskatieties pievienotajā bildē, kā šeit izstiepās āda, šeit tirgo mēbeles, kuras nav domātas sēdēšanai! Neiesaku šeit iegādāties mēbeles, būsiet vīlušies!
Sazinoties ar pārdevējiem , man tika skaidrots, ka tā esot jābūt...nedomāju, ka kādas patērētājam tā varētu likties!

Atbilde no Gudras Mēbeles Support Pārstāvja atbilde 31.08.2016

Šajā gadījumā, mēbeļu ražotājs ar 19 gadu stāžu, starptautiski viens no vadošajiem šāda veida mēbeļu izplatītājiem, tika izskatījis iesniegto sūdzību ar pievienoto foto materiālu un izteicis savu profesionālo viedokli, kas balstīts uz šīs nozares specifikācijām un faktiem, kas skar mēbeļu izgatavošanu no A-Z un mēs nevaram viņiem nepiekrist, jo arī mums, kā šīs jomas pārstāvjiem, ir acīm redzams, ka viss ir kārtībā un vienīgais,kas jaunajam ādas dīvānam nepieciešams ir gādīgs saimnieks, jo dabīgu apdares materiālu mēbelēm ir vajadzīga īpašāka ikdienas aprūpe.
Dīvāns ‘’COLLIN’’ ir īpaši mīksts un ērts, jo tā sēžamās daļas spilvenu pildījumā tiek izmantotas ‘’Pocket’’ tipa atsperes apvienojumā ar ‘’Memory’’ putām, un jebkura dabīgā āda var pastiepties, it īpaši uz tik mīkstas virsmas, pēc laika atgūstot savu iepriekšējo formu.
Līdz šim arī nebijām saņēmuši nevienu sūdzību uz šo pašu modeli ne ādas, ne auduma apdarēs.
Papildus esam pievienojuši ražotāja informatīvo materiālu par mēbeļu eksplutācijas īpatnībām.

B

Gudras Mēbeles Support Pārstāvja atbilde 31.08.2016

B bloc2014 31.08.2016

Žēl, ka tik pieredzējis mēbēlu izgatavotājs ražo tik nekvaitatīvas mēbeles.
Bildēs redzams cik precīzi šis ražotājs ražo savas mēbeles.

K krusovice 01.09.2016

Laikam pirmo reizi iegādājaties īstas ādas mēbeli.

Gudras Mēbeles Support Pārstāvja atbilde 01.09.2016

Informatīvie materiāli.

R RS 01.09.2016

bet vai pēc jūsu domām bildēs redzamie defekti ir pieļaujami kad stūrī peimeram ada nav nogriezta pareizajā vietā un kad šuvju vīles pieejas vietas nesakrīt?

Dr DooM 02.09.2016

Izskatās , ka pārdevējs ir vienkārši iesmērējis nedaudz brāķētu preci , ja godīgi izskatās diezgan nekvalitatīvi nostrādāts darbs un kur ādas ir pietrūcis piestiķējuši mazus gabaliņus klāt ......

Gudras Mēbeles Support Pārstāvja atbilde 01.09.2016

Ikdienas aprūpe.