www.sudzibas.lv Grifs AG Slikts apsardzes pakalpojums

Grifs AG - Slikts apsardzes pakalpojums

Mūsu veikalu apzaga nakts laikā, signalizācija nostrādāja, bet Grifs AG apsardze neatbrauca, jo līgumā izrādās ir punkts, ka Grifs apsardze tikai zvana un izbrauc tikai tad, ja to uzskata par nepieciešamu. Šis acīmredzot nebija tāds gadījums.
No rīta, kad atklājām apzagšanas notikumu, atbrauca arī Grifs darbinieks jautrā noskaņojumā un pastāstīja, ka es tāpat kā daudzi citi esmu noslēgusi "Atzvanīšanas" līgumu, kad Grifs tikai zvana, ja nostrādā signalizācija. Iesaku visiem cītīgi pārlasīt apsardzes līgumus, cik saprotu, arī citām apsardzes firmām ir šāda veida līgumi.

Nenoliedzami, mana vaina ir tajā, ka neizlasīju visu līgumu sīki un smalki, uzticējos Grifs darbiniekam ar kuru slēdzām līgumu, ka tas ir parasts apsardzes līgums, kas manā izpratnē ir - ja signalizācija nostrādā, apsardze brauc.

R

K Krista Sproģe 22.04.2020

Šādi strādā mūsu apsargi? Pārkāpjot vairākus drošības noteikumus, ne pirmo reizi par viņu sūdzos, bet kā strādā tā strādā. Grifs AG pārbaudiet ko dara jūsu darbinieki kur ir mkg kuri pārbauda darbiniekus? Lūdzu jums kārtējā sūdzība par Robertu Felkeru!