www.sudzibas.lv Grīdas guru Zema padarītā darba kvalitāte

Grīdas guru - Zema padarītā darba kvalitāte

Koka dēļu grīdas atjaunošanai izvēlējāmies šo nekompetento iestādi. Sākumā radīja zinošu cilvēku iesapaidu. Grīdai bija nepieciešams veikt remontu dažās vietās, noslīpēt veco krāsu un nokrāsot. Atbrauca cilvēks, novērtēja darbu un teica, ka drīz atbrīvosies brigāde un varēs sākt darbu pie mums. Ieradās brigāde ar tehniku, pastāstām kas un kā, norādām uz remonta vietām un saņemam atbildi, ka šeit jāsauc kāds grīdu speciālists. Sākumā esam nesaprašanā, jo mēs maksājam par grīdu meistariem, kuriem jāsaprot, ko dara. Brigāde laikam sazinājās ar vadītāju, izrunāja visu un sāka slīpēšanu. Pēc slīpēšanas procesa viss ir putekļos, arī sienas. Pirms krāsošanas izsūc telpas grīdu un veic pirmo krāsošanas kārtu. Pēc krāsošanas uz grīdas ir pilns ar gružiem, jo gar sienām neviens nav sūcis un rullītis savācot gružus tos tālāk atstāj uz krāsas jau citiviet telpā. Uz ko saņēmām atbildi - visu jau nevar sasūkt. Šeit gan vēlos piebilst, ka pēc meistaru aizvākšanās ar neprofesionālu putekļsūcēju sasūcu visus gar sienu esošos gružus. Pēc pirmās kārtas uzklāšanas secinām, ka dēļu spraugas neglīti izskatās un grīdas meistari piedāvā ar koka špakteli spraugas aiztaisīt, kas ir par papildus samaksu. To gandrīz spēja izdarīt profesionāli. Ja mums grīdlīstes platums būtu 5 cm, tad varētu teikt, ka profesionāli, jo pie sienām spraugas ir palikušas. Pēc pilnas grīdas krāsošanas tika veikta grīdas pulēšana, lai noņemtu krāsā palikušos gružus. Meistari gan piedāvāja krāsot pāri vairākas reizes līdz, ir līdzeni.
Pēc tam, kad meistari jau bija aizvākušies ieraudzījām arī vienā no krāsu spaiņiem izmestus izsmēķus, kas nozīmē, ka arī iekštelpās smēķē. Vienā no telpām pamanīju punktu uz grīdas, kas izsmērējās pa to nobraucot ar pirkstu. Sākumā nesapratu, bet pēc tam secināju, ka tabakas pelni.
Grīdā špaktelēšanas vietās parādījās plaisas jau 2 nedēļas pēc krāsošanas. Remonta vietās nāk laukā naglu un skrūvju galvas. Gandrīz visi materiāli bija jāgādā pašiem. Labi, ka vēl instrumentus nelika pašiem sagādāt.

A