www.sudzibas.lv Greencredit soda naudas aprēķins

Greencredit - soda naudas aprēķins

Krāpnieki!!!!! Veicu pagarinājuma maksu 5 dienas vēlāk, nekā termiņš. Aprēķināja soda naudu - tas OK (to es saprotu un atzīstu), taču kamēr vēl netika veikta soda naudas apmaksa, rēķināja soda naudu arī par vēl neapmaksāto soda naudu!!!!!
Neaizņematies no šīs kompānijas!!!!

O

adiabo 01.08.2013

Protams ka viņi ir krāpnieki, ja meklē informāciju par to ko darīt tad paguglē "baltais bruņinieks" vai raksti man privatajā, pats biju problēmās ar šiem krāpniekiem

R Raimonds21 30.08.2013

Nez, kādēļ, lai kāds vispār aizņemtos no greencredit ? Tagad ir visādi kredītu salīdzināšanas portāli, kur salīdzina labākos. Latviešiem tādi ir n-tie, ir pat krieviski - http://www.bistrij-kredit.lv :) Tā kā, ja aizņemies no kaktu kantoriem, tad vari vainot tikai pats sevi. Ja ir problēmas un uzskati, ka tavas tiesības tiek pārkāptas sazinies ar Patērētāju tiesību un aizsardzības centru. Viņi uzrauga šos kreditorus.