GrandCredit - Krapnieks

Сотрудник компании небанковского кредитования GRANDCREDIT , Виталий Гурский (тел. 28819833), регулярно звонит с вымогательством денег предлагает встретиться для разговора ТЕТ-А-ТЕТ убеждает, что может судить о человеке по его долгам, а точнее по сумме долга. Когда позвонив Виталию из компании GRANDCREDIT и попросив его перестать заниматься всякого рода угрозами, он в грубой форме ответил что на данный момент находится на работе и не хочет продолжать вести демагогию.....

Friedrich Hebbel 07.03.2013

Man liekas ka, ļoti skaidri un gaiši teikts par to Vitāliju. Vairaki latvieši neprot krievu valodu, bēt domu var izprot.

Y YoYo 07.03.2013

Viss skaidrs Vitālijs ir sliktais, jo llee19 neatdod naudu ko pati aizņēmusies!
Protams naudas atgūšanā Vitālija lietotās metodes ir nepieņemamas, bet visa problēma ir dēļ llee19 elementāras saistību nepildīšanas!
Apnikuši šitie "sūdzmaņi"... paši sev sataisa problēmas un pēc tam citi ir slikti!
llee19 sāc ar šo - atdod GrandCreditam to ko aizņēmies!

L lleee19 12.03.2013

Yoyo kungs, kāpēc jūs darāt secinājumus, pat ja nezina būtību lietām? Varbūt Vitalijs biznesa aizdevumu piešķiršanu bez apliecinošos dokumentus un tad primitīvas metodes mēģina atgriezt naudu ar draudiem.
Kāpēc lai šādu secinājumu??????
Varbūt viņš pat rīkojās kā gļēvulis, kad tas viss nāk šeit Intrenetā. Bet secinājums ir tāds pats - ja Vitali lemj par žurku, nevis kā cilvēks, viņš nav cilvēks.