www.sudzibas.lv Grand Casino Neko nevinnēju

AtrisinātaGrand Casino - Neko nevinnēju

Labdien visiem, esmu reālā sūda bedrē. Es redzēju reklāmu, ka var internetā spēlēt azartspēles un man pēc īres nomaksāšanas ir jāizvēlas starp. Roltonu un kandžu, cigaretēm, meita neko man nesūta. Tā nu sanāca, ka es gribēju kādu naudu ar ko varbūt nopirkt Džeku Danielu un iegāju spēlēt online azartspēles grand casino. Iemetu 5 eiro un laimēju 20, baigi labi. Jāpaspēlē vēl, varbūt vel sanāks vilciena biļetēm uz Daugavpili vai atpakaļ, sen man nav bijis piedzīvojums vilciena, nu spelēju un zaudēju tos 20 eiro. Tad es padomāju, ka vel nedaudz ir palicis, lai es naudu atpakaļ dabūtu un ieguldīju spele 30 eiro, no kuriem neko nevinnēju. Traki. Aizgāju steigā uz lombardu un ieķīlāju savu telefonu, tagad man ir jāiztiek ar podziņām, bet nu ceru atgūt visu. Dabūju 59 eiro, tos ari nospelēju. Super, tagad vairāk naudas nav, nu man ir jāstaigā pa kafejnīcam un jāed nedaestas porcijas. Sakuma feniksa nospelēju dzīvokli, tagad grand casino zaudēju telefonu. Var kads ieteikt kadu normālu kazino, kur var laimet daudz naudas?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Vagons Komā 09.09.2020

Spēlēt vajag atbildīgi, tikai ar brīvajiem līdzekļiem, nevis līdz pēdējajam centam.

T Taisnīgums99 24.08.2020

Chetrkartigs laimests vai tad neskaitas "daudz naudas"?

Ja laikaa neproti apstaaties tad nevienaa kazino nekad plusos nepaliksiet.

Zelda 24.08.2020

Nu ļoti labi, ka cilvēki kā Jūs neko nevinnē.

Vagons Komā 24.08.2020

Kas tur labs? Domjiet, ka Fenikss bija pelnijis manu dzivokli?

H hehe 24.08.2020

Eh, azartspēles ir izklaide nevis naudas pelnīšanas veids.

G Gii 27.08.2020

Trollis :D