www.sudzibas.lv Gotika auto Uzpildes stacija

Gotika auto - Uzpildes stacija

Caurbraucot ceļā uz Rīgu iebraucu DUS Gotika auto, Ieriķos, lai uzpildītu savam auto 95 markas benzīnu, jo no divām esošajām degvielas uzpildes stacijām pievilcīgāka cena bija tieši šai. DUS tāds paknaps, ne nosaukuma, ne norāžu uz sūkņiem. Novietoju auto pie viena no sūkņiem un devos veikt priekšapmaksu 95markas benzīnam 40l. Kad norēķinājos devos uzpildīt. Braucot virzienā uz Rīgu manam auto ceļā radās problēmas, kā rezultātā nācās izsaukt evakuatoru un nogādāt auto tuvākajā servisā. Servisā tehnisku problēmu neatrodot automašīnai, bet tālāk jau pārbaudot benzīna padevi tika secināts, ka 95. markas benzīna vietā manam auto ir pilna bāka DD.

Lai noskaidrotu esošās situācijas cēloņus zvanīju uz DUS Gotika auto, Ieriķos. Tur noskaidroju, ka čeks ir izsists 95markas benzīnam 40l. Kā pārdevēja telefonsarunā paskaidroja, auto esot novietots pie dīzeļdegvielas sūkņa(tur varot uzpildīt tikai dīzeļdegvielu), tādēļ viņa esot pašrocīgi palaidusi no sūkņa DD un nododot atskaites pārveidojusi čeku uz DD.

Sazinājāmies arī ar centrālo biroju kur mums paziņoja, ka par šo situāciju lems sapulcē, bet nu jau kā 2 nedēļas klusums no šī uzņēmuma. Atgādinājām vēlreiz par mūsu iesniegumu, bet nu jau mēs tiekam ignorēti un atbildi vairs nesaņemam.
Gala rezultātā tas man izmaksāja aptuveni 36ls par 95 markas benzīnu, kur izrādījāsDD+20ls evakuators+30ls DD likvidēšana no mana auto servisā,kā arī manas ģimenes laiks.

Es atvainojos, bet, ja es ieeju un pajautāju, ka gribu 95. markas benzīnu 40l, kā pārdevēja var spriest pati personīgi un pārsist čeku, nenorādot, ka esmu piebraucis pie nepareizā sūkņa un nepieciešams pārbraukt pie cita, lai es saņemtu preci ko vēlos. Vai viņai likās, ka es neadekvāti runāju un uzvedos,lai nolemtu, ka man tomēr noteikti vajag DD?

Stāstu par šo gadījumu, lai Jums, dārgie autobraucēji, nerastos līdzīgas situācijas braucot šīs fimas, Gotika auto, (http://www.nivals.lv/lv/retail/map) uzpildes stacijā neprasmīgu pārdevēju dēļ, kuras pašas izlemj kuru no naftas izstrādājumiem Jums vairāk vajadzētu.

Atvainojos par ironiju, bet, ja es būtu piebraucis pie gāzes uzpildes, tad man 95 markas benzīna vietā iepildītu gāzi?

Eseseseseseseses 27.01.2012

taa ir ar tiem mazajiem kaktu benziintankiem. pirms paaris nedeeljaam braucu uz Valmieru, benziina liimenis baakaa ljoti zems, taa, ka kanninja jau mirgoja. braucu ar domu, ka tik nu tiktu liidz benziintankam pirms celja malaa apstaajos. pirmais benziintanks bija iebraucot Straupee, paplucis iestaadiijums. arii piebraucu pie e95 uzpildes suuknja, kurs izraadiijaas DD, bet tas pat uz suuknja nebija uzrakstiits, bet gan ar roku uz kaut kaadas lapeles, kas piesprausta suunja otraa pusee. E95 bija citaa suuknii, uz kura uzrakstiits nebija nekas. labi veel, ka vinjiem tur prieksapmaksa, vismaz nesaleeju nepareizo. benziintanka veikalaa kaut kaads niigrs tantuks saak bubinaat, ka taa ir mana vaina, ka nezinu, kur pie vinjiem kas atrodas. kaa lai atbalsta mazo biznesu, ja pie vinjiem tik liels haoss, attieksmes probleema, kuru rezultaataa klientam var tikt nodariits materiaalais zaudeejums?

Y YoYo 27.01.2012

Nu moins Straupē tak ir smuka tīra Lukoil tankštelle, kas no tā kaktu tanka atrodas aptuveni 500m tālāk.
Nesaprotu kāpēc jāriskē ar savu auto.

Eseseseseseseses 28.01.2012

Taapeec, ka nezinaaju, ka 500m uz prieksu ir normaals benziintanks, graabu pirmo, kas celjaa pagadiijaas, jo peec logikas un masiinas raadiijumiem man jau sen vajadzeeja celja malaa ar tuksu baaku staaveet. Buutu zinaaju, protams, buutu izvelejusies civilizeetu vietu..

S sievina 20.01.2014

Tā jau ir ar to Gotiku !
ieteiktu tur nevienam nepildīties!
Un no vaadības arī neko nesagaidīsi :D
Birojā visi ir šmaukļi ka tik nokāst no kāda vairāk..
ne tikai no pircējiem, bet arī no Darbiniekiem!
degviela arī neteikšu ka laba !

S svetamieze 22.07.2014

Ja jusE sat muļķi tad meklejiet dusu kur jums ielej jums degvielu.Es tur strada man ļoti patik viss ir godigi, , ka mes vizuali iskatamieis nabagak ne ka statoil tad jus aizdomajas par to ka jus neredzat pardevejas datoru, bet es ja .Es abgalvo ka GOTIKAir godiga kompanija un priekšnieciba ir OK.Stingriba un kartiba bet ka strada pardeveja kuriem zzticejas vadiba viņi nav vainigi.BET BOJATIEM MA;SINAS IPAŠNIEKAM IESAKU BIEŽAK PARBAUDIT SAVU AUTO, LAI NEMEKLETU aziti.LAIPNI LUGTI MUSU KOMPANIJA, VISS IR UN BUSS KARTIBA.LAIMIGO CEĻU.

G gotikasprincese 15.08.2014

Un šādi izskatas Gotikas "LABIE darba apstākļi" lietus laikā līst ūdens uz galvas, un darba galda. visi vadi ūdenī, ziemā visi vadi ar lāstekām līdz zemei, attieksme graujoša, iekšā +36 grādi vasarā, palūdzu kondicionieri, jāklausās pārmetumi, ko tā princese no sevis iedomājas, ko tik viņai nevajadzēs, koncionierus ventilatorus. ūdens iekšā nav uz mēnesi iedod 36 litrus ūdeni uz trijiem cilvēkiem, prieks mazgāšanas un tīrišanas ūdens jānes no mājām. ziemā, jāsalts nost, strādājam pārsaluši ar cimdiem rokās. Algas nemaksā laicīgi, nerunājot par atvaļinājumu. esam zemāki par mērkaķiem. attieksme no priekšniecības puses, graujoša. Priekšniecība pat rupji, lamājas un apsaukā. Un vēl par smieklīgo algu, jādara citu pienākimu. Vai tiešām Gotikai nav KAUNA.

S super puuka 15.08.2014

Gotika algu mums nemaksā,
Bet eest jau gribas tik un taa!
Berni badaa, pasi kaarni,
Bet Tatjanai driiz ies plaani..

Darbiniekus zaudees driiz,
Nez, ko Tana tagad riis,
Pelnas nebus it ne maz!
Atnaks bads un ne jau mazs!

Pietiks lamaat, pietiks teest,
Gotika noteikti, ka bankrotes!
Viss reiz launais gaismaa naaks,
Un Tatjana MAXIMA stradat saks!

BondsBonds 15.08.2014

Man izskatās ka nesošās starpstāvu konstrukcijas drīz uz galvas kritīs. Jums tur kādi ekstrēmisti strādā? :D