www.sudzibas.lv Goldlight Nekvalitatīvs Juvilierizstrādājuma veikals

Goldlight - Nekvalitatīvs Juvilierizstrādājuma veikals

Mīļie cilvēki kas kādreiz ir iepirkušies vai grasās iepirkties šajā juvelierizstrādājumu veikalā "gold light" neiesaku!
Pati esmu saskārusies ar šo veikalu, 22.12.2018 tika nopirkta zelta ķēdīte ap roku kuras pilnā summa ir 199.28 eiro, 18.01.2019 pamanīju kad ķēdei ir bojājums, kur ir atplīsis posms, devos uz veikalu 19.01.2019 lai nodotu uz garantīju. Ķēdīte lietota saudzīgi un uzmanīgi. Nepilna mēneša laikā viņa visa savērpjas un plīst posms. Nododot viņu uz garantiju un saņemot slēdzienu 25.01.2019 veikals atsakās gan labot, gan mainīt pret jaunu vai atgriezt naudu atpakaļ (pēc mana iesnieguma ko rakstīju palūdzu vai jaunu vietā vai naudu atpakaļ, jo saprotot ka ķēde pēc nepilna mēneša visa ir savērpusies, sapratu ka tas ir ražojuma brāķis, ko veikals atsakās atdzīt) . Uzskatot ka tā ir mana vaina, ka ja rokas ķēdīte atrodas ap roku, tad neesi tiesīgs pieskarties galda virsmai vai strādāt ofisa darbu kur ir saskarsme juvilierizstrādājumam ar galdu. Tad man rodas jautājums, kad tiek pārdoti šādi smalki darbi, tad uzreiz varbūt norādiet instrukcijās kad ķēdīti var izmantot tik uz kailas miesas nepieskaroties nekur un nevelkot neko mugurā.

Līdz ar to, ja kāds no jums plāno tur iepirkties vai ko iegādāties. Tad noteikti ne šo veikalu! Jo man nav skaidrs uz ko strādā garantija divus gadus? Ja esmu bijusi saudzīga pret šo rotaslietu!
Tagad esmu palikusi ar saplēstu ķēdi, no kuras jēga ir maza!
Vienīgais veids ir patērētāju tiesībās sniegt, un nest izstrādājumu uz juvilier kantori kas apskatīs vēlreiz rūpīgi un iedos savu atdzinumu ka tas ir veikala brāķis.

Veikalam ir pretīga attieksme pret klientiem, tirgo pa samērā dārgu cenu nekvalitatīvu zeltu, jo zeltam pēc nepilna mēneša nav jaizjūk un ķēdei jāsalokās!

Ja kāds var ieteikt labu kantori kas ar šo jautājumu var palīdzēt tikt galā, būšu pateicīga!

Dalāmies, lai nav kāds kas iegādāsies tur mīļotai rotas pa bargu naudu un saņems pretīm nekvalitatīvu preci.

25.01.2019

Pacco_al 28.01.2019

Iesniedz šo atteikumu PTAC lai izskata.