Gold Beauty - Presings!

Mīļās meitenes!Biju kādu laiku atpakaļ.Parasti uz šitiem te neiekrītu. Nezinu, kas šoreiz nenostrādāja. Neiesaku iet! Pārliecinās, baidīs, stāstīs, cik slikta ir āda, ka pēc 10 gadiem ar mani būs cauri. Jūtos jauna un skaista, āda norm.stāvoklī, taču stāstīja zilus brīnumus. Nekādu atšķirību neredzu, mājās visu nomazgāju, jo bija sajūta, ka esmu eļļā izmērcēta. Presingos līdz smieklīgumam, skries ārā - it kā konsultēties ar administratoru. Taktika izstrādāta līdz beidzamajam, stāstīs par savu dzīvi - vārdu sakot izmēģinās visu ko, lai tik tu nopirktu viņu kosmētiku. Meitenes, esiet modras, izvērtējiet, vai jums to vajag. Beigās paprasīja 20 kontaktus - jo administrācija tā prasa.

D

A atvars 09.11.2015

skatos krāpnieki "24KARATI" nomainīja nosaukumu, ejiet ellē

K kudrascha 11.11.2015

Pilnīgi piekrītu, neprofesionalitāte no darbinieku puses, apskatījos diplomus uz sienas, tie iegūti tikai 2014.gadā, turklāt izdevēji ir viņi paši!!!Un pats interesantākais, ka visiem viena diagnoze kuperoze. MEistare ar pumpainu seju mēģināja iestāstīt, ka var man palīdzēt un 4 mēnešu laikā es sakopšu savu seju un pumpas būs pagātnē. Palūdzu līgumu, lai apskatītos punktu, kurš ļaus lauzt līgumu, ja man viņu procedūras nepalīdzēs, bet to man neparādīja, teica, ka labāk vispār neslēgt, ja tagad es jau domāju par līguma laušanu...

K kreditorsPG 26.11.2015

"Beigās paprasīja 20 kontaktus - jo administrācija tā prasa." - un tu, protams, ka iedevi, lai vēlāk kādus tev pazīstamus cilvēkus "čakarē", vai ne?!

L litabita 26.01.2016

Pēc paziņas ieteikuma arī nācās apmeklēt sejas procedūru. Pirms devos uz procedūru, atsauksmes lasījusi nebiju, tādēļ droši izdzēru piedāvāto tēju.... bez sekām. Pirms procedūras gan tika uzdots jautājums: vai esmu ko dzirdējusi par "viņiem", ka netā atsauksmes esot dažādas, ka viņi klientiem kokaīnu berot pie tējas utml. negodīgi apstrādājot klientus.....? Saglabājot humora izjūtu, atbildēju: ka neesmu pret :D
par procedūru neko sliktu nevaru teikt - procedūra kā procedūra, bet par cik diezgan labi orientējos psiholoģijā- spiediens uz psihi tiek izdarīts visādos veidos: sarunā nejauši minot dažādus piemērus it kā no dzīves, uzdodot jautājumus, lai izzinātu cik maksātspējīga esi?, vai cik maksātspējīgs Tavs vīrietis?, cik bieži ceļo?, uz kurieni?....īsāk sakot tikpat kā būtu atnākusi uz nopratināšanu nevis izbaudīt procedūru. Par pašu procedūru tās laikā informācijas maz. Personīgi man radās iespaids, ka esmu nokļuvusi neprofesionāļa rokās, kas beigās arī apstiprinājās. Tas arī viss, kredīta līgumu neparakstīju :)

A agita kirilova 17.05.2016

Arī tikko no turienes,un man arī kaut kada tur kuperoze,drīz visa seja būšot zila,garastavoklis sabojats visai dienai!