www.sudzibas.lv GLOBAL TRAVEL GLOBAL TRAVEL - pilnīgs neprofesionalisms

GLOBAL TRAVEL - GLOBAL TRAVEL - pilnīgs neprofesionalisms

Neiesaku nevienam pirkt ceļojumus no šī uzņēmuma, viniem nav nakādas pieredzes par piedāvātājām viesnīcām, bet pats briesmīgākais, ka mums bija gadījums ar šo firmu, kad mēs izvēlējamies konkrētu viesnīcu konkrētā kurorta reģionā, bet kad saņēmam ceļojuma biļetes, tur bija pavisam cits kurorta reģions, kur mēs negribējām brauk-bet viesnīcu nosaukums līdzīgs-tas ir tāda neprofesionalitāte! esiet uzmanīgi ar GLOBAL TRAVEL!!!

J

V vai 08.10.2009

maksatnespejiga firma

Mamma 08.10.2009

Es nevaru saprast visi saka kriize, kur juus njemat naudu tiem daargajiem celjojumiem?

S Silvija 09.10.2009

Julija Galkina- firmas " Global travel" - direktore - aferiste.
Ne kad neizmantojet šis firmas pakalpjumi ! Paņem naudas, bet pec tam maina firmas adrese !!! Aferiste !!!

F freilene 15.10.2009

bet Jums pašiem pirms brauciena vajag pieprasīt informāciju, lai tad šie ņemās un meklē!

D Dasha 27.01.2010

Jā, šis ir interesants kantoris ar "īpaši laipniem" klientu menedžeriem, kuriem uzdodot jautājumu vai precizējot kādu niansi vai nedod Dievs sakot, ka pakalpojumam ir tik augsta cena - pretī saņemsi "jauku" e-pastu ar tekstu, kuru diemžēl nevarēju pat šai portolā ievietot, jo parādījās uzraksts "Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru ", bet doma bja tāda, ka citi ir vēl dārgāki un ko es vispār iedomājos, jo kurš gan ies zuņemties atbildību par velti?"
Komunikācija čata formā (bez garumzīmēm, bet tā vietā divi ee vai ii) ir labs līmenis - kā radīt nopietnas kompānijas iespaidu!