www.sudzibas.lv Glendeloka krodziņš Iespēja saindēties

Glendeloka Krodziņš - Iespēja saindēties

Klausieties, kopš kura laika ir atļauts pasniegt vecu un saskābušu ēdienu? Man bērns saindējās tikai no jūsu zupas kura bija saskabusi, bet uzzinot vairāk kāpēc viņa tā negaršo, izrādās, pat ja ēdiens vecs to višāda ziņā pardosiet lai nerastos zaudējumi, pieliekot sodu zupām, lai noņemtu skābumu plus citiem ēdieniem sazin vēl ko izdomājat pielikt. Sūdzības ir vairākas, kā arī zupu cik dienas drīkst tirgot vienu zupu kas vārīta pirms nedēļas? Izskatās ka vēlaties pazaudēt klientūru. Sūdzība tiks ierakstīta plus domāju, ka Jums drīzumā vajadzētu gaidīt arī inspekcijas. Nebrīnītos pat ja žurkas saklapētu karbonādē, lai tikai nerastos zaudējumi. Fui

F

S SUPERBOSS 27.07.2020

Bijām Vendena. Tur smirdēja pēc vecas eļļas. ne īpaši tīrs. Otrajos tikai cūkgaļu piedāvāja. Salātu vispār nebija. Maza izvēle un cenas neadekvātas. Liekas, ka tādu cūcību var tikai krievi uzturēt. NEIESAKU!