www.sudzibas.lv Glendeloka krodziņš Briesmīgs ēdiens, briesmīga apkalpošana

Glendeloka CESIS - Briesmīgs ēdiens, briesmīga apkalpošana

Cik skumji uz bērna 2gadu jubileju aizvedot viesus uz kafejnīcu saņemt neizceptas karbonādes ietītas jēlā mīklā. Un pēc griešanās pie personāla no kopējā rēķina saņemt 1eur atlaidi nevis jaunas porcijas kā minimums. Un pēctam saņemt burkšķēšanu itkā es būtu cepis šīs karbonādes, lai arī pati oficiante atdzina, ka gaļa nav izcepta.

N

K Katrīne.J. 17.06.2017

Viena paziņa strādāja šajā restorāna. Un es arī neieteiktu tur ēst. Virtuvē pavāri strāda ar netīram rokām, pīpe kkādas lētas cigaretes, pēc kurām nenormāli smird. Virtuvē ir bardaks. Diez vai ir vērts pārmaksāt par tādu ēdienu.

S SUPERBOSS 27.07.2020

Bijām Vendena. Tur smirdēja pēc vecas eļļas. ne īpaši tīrs. Otrajos tikai cūkgaļu piedāvāja. Salātu vispār nebija. Maza izvēle un cenas neadekvātas. Liekas, ka tādu cūcību var tikai krievi uzturēt. NEIESAKU!