www.sudzibas.lv Gjensidige Krāpšana par atlaidēm.

Gjensidige - Krāpšana par atlaidēm.

Apdrošināšanas kompānija maldina ar mājaslapā reklamēto 7% atlaidi, pērkot octa internetā. Gjensidige mājaslapā konkrētai automašīnai uz 6 mēnešiem polises cena tika aprēķināta no summas 65,17 eur, t. I. Ar 7% atlaidi - 60,61 eur.
Viss it kā kārtībā, bet tajā pašā laikā mājaslapā letapolise.lv šai pašai automašīnai aprēķinātajā gjensidige piedāvājumā parādās cena 61,91 eur.
Piezvanīju uz tuvējo gjensidige filiāli, jo likās, ka varbūt tur uz vietas pērkot, man būtu jāmaksā tā summa 65,17 eur, no kuras tiek rēķināta atlaide par pirkumu internetā. Bet tur man nosauca pavisam citu cenu octa polisei uz šo pašu termiņu tai pašai automašīnai (59,95 eur) .
Secinājums - nekādas 7% atlaides pērkot internetā nav!
Piemēra pēc salīdzināju ergo kompānijas piedāvāto polises cenu mājaslapā letapolise.lv un pēc tam pašas ergo mājaslapā tiešām sanāca reāla 5% atlaide.

U

U Uldameita 17.09.2018

Gjensidige

Oļegs Zatlers 18.09.2018

Internetā - tas nozīmē www.gjensidige.lv mājas lapā, ne pie brokera (letapolise.lv). Ja iesi uz gjensidiges filiāli - būs standarta cena bez atlaides. Ja ieiesi internetā www.gjensidige.lv - būs 7% atlaide.
Nevajag sūdzēties par to, ko neizproti. Tā vietā lai nepamatoti sūdzētos par kādu uzņēmēju, būtu nopelnījusi to 1Eur, kurš Tev itkā tiek izkrāpts...

U Uldameita 19.09.2018

Atvainojos, bet vai Jūs izlasījāt visu, ko es biju iepriekš uzrakstījusi? Tur jau tā lieta, ka filiālē man piedāvāja vēl zemāku cenu nekā Gjensidige mājaslapā. Jautājums - kur tad ir tā standarta cena 65,17 EUR, no kuras tiek rēķināta tā atlaide 7%?