Gjensidige - KASKO

DARA JUMS ZINĀMU NEKAD NEAPDROSINIET GJENSIDIGE SAVU AUTO(jo ir divi punkti noteikumos, kuri jau visu izskaidro PUNKTS 13.7.1PUNKTS 10.2.3.!!!) PASARGĀJIET SEVI!!!
Un negaidiet, ka Jums darbinieki uzreiz to izstāstīs tikai pēc tam, kad ieteiks Jums izvēlēties atlidzibu naudā), un tad sāksies!!!

P

Z Zaurijs 19.04.2011

Drīzāk gan - izlasiet līgumu pirms parakstiet.

K kadetiite 20.04.2011

Tu domā OCTA vai Casko apdrošināšanu?

G GG 20.04.2011

Šādi punkti ir visu apdrošinātāju noteikumos. Nevajag lielīties ar savu analfabētismu, rakstot par lietām, no kurām nav nekādas saprašanas. Bez tam, Gjensidige paši ļauj izvēlēties, kurā servisā labot mašīnu. Ja esi izvēlējies ņemt naudu, acīmredzot pats plānoji mašīnu pie kaimiņu vaņas remontēt un cerēji, ka apdrošinātājs maksās tā, it kā tu pie dīlera taisītu.
Morāle, ja gribi apčakarēt apdrošinātāju, vispirms izlasi noteikumus, lai zinātu, kā to pareizi izdarīt. Bet, pa lielam, par ko mēs brīnāmies - apdrošinātāji krāpjoties utt. Tieši dēļ visādiem pēteriem jau arī mums tas līmenis ir zemāks kā citās civilizētās valstīs.