www.sudzibas.lv Given By Grenardi Given By Grenardi/ Nekvalitatīva prece

Given By Grenardi - Given By Grenardi/ Nekvalitatīva prece

Draugs pirka, mani saderināšanās gredzenu Given By Grenardi, nostaigāju 4 mēnešus, izskatās kā izvilkts no miskastes, ar plaisām iekšpusē, protams, sudraba 925, bet tas nemaina faktu, man ir gredzeni kurus jau nēsāju 5-8 gadus dien dienā pat nenovelkot un darot visu, pirkti Jahont un sudraba nams veikalos, izskatās 100x labāk ir spīdīgi, nevis given pirktais viss noskrambājies un kļuvis matēts 🤷🏻‍♀️.
Given dod līdzi “lietošanas instrukciju “ kā pareizi nesāt juvelierizstrādājumus, īsumā ar viņiem darīt neko nevar, izskatās, ka lietot ikdienā nav ieteicams.
1. Video mani 5-8 gadi nesātie gredzeni
2. Video given pirktais gredzens pēc 4 mēnešu lietošanas

V

V Vikky1997 26.02.2020

Jahont un sudraba nams gredzeni

Saivii 26.02.2020

Visi tie sūdi izskatās vienādi.

J Jurij Oskolkin 27.02.2020

Fake sūdzība...! Kopš kura laika Jahont pārdod Nameja gredzenus :) : ) :)
Varbūt precinieks tomēr Jahonts veikalā pirka to sudraba gredzenu?

V Vikky1997 17.03.2020

Iebrauciet riga Plaza jahont un apskaties piedāvājumu

V Vikky1997 17.03.2020

L lana.garole.58 14.07.2020

Pilnigi piekritu jo ari man draugs nopirka saderināšanās gredzenu un pec mēneša jau bij izkritis pirmais akmentiņš. 5 mēnešu laikā jau bija izkrituši 5akmentini un izradas nepareizi esot nēsājusi. Ļoti nekvalitativas rotas lietas