gita1233 - Finanse

sveiki
Es esmu privāta finanšu eksperti, kas var veikt aizdevumu summa, kas jums nepieciešams, un ar nosacījumiem, kas padara jūsu dzīvi vieglāku. Tās ir jomas, kur es varu palīdzēt: * Finanses * mājas aizdevums * Investīciju kredīts * Auto Loan * Parāda Consolidation * Line Kredīta * Otrais Hipotēku * Parāda konsolidāciju aizdevums personas aizdevums * Jūs esat iestrēdzis, un jūs atļauts banka neatbalstīja bankas vai jums labāk ir projekts, un ir nepieciešams finansējums, slikta kredītu vai ir nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, naudu ieguldīt uzņēmējdarbību. Lūdzu, sazinieties ar mani uzzināt vairāk par manu kredīta piedāvājumu nopietni

G

S sitO 31.05.2012

GITA JANKINA
Ja šis ir Jūsu e-pasts ????????????
Vair ir iespēja ar jums sazināties ?????

Ausainītis 31.05.2012

Visticamāk ka tie ir nigeri-krāpnieki. Agrāk šeit bija simtiem šādu piedāvājumu, bet neviens neko no viņiem nebija saņēmis, bet gan pārskaitījis krāpniekiem savu pēdējo naudu.

G gita jankina 29.06.2012

protams ka ta ir krapnieciba!!es nekadus kreditus nedodu!!sis personas izmanto datus no personam kas mekleja kreditu vieniga nianse, ka e-mails ir cits .neuzkeraties.!!!