www.sudzibas.lv Gints Deksnis Krāpnieks, melis

Gints Deksnis - Krāpnieks, melis

Gints Deksnis, kas uzdodas par fotogrāfu un filmētāju, patiesībā ir tikai hronisks melis, kas izmanto katru izdevību savā labā, apkrāpjot nevien citus cilvēkus, bet pat darba vietu, kurā strādā.
Piedāvā fotogrāfēšanas un filmēšanas pakalpojumus, sola labus rezultātus, protams, nekautrējas par savu darbu prasīt “atbilstošu” atlīdzību, tomēr, gala beigās atklājas, ka ir ne vien paviršs un neprofesionāls savā darbībā, bet patiesībā - šo darbu nemaz neprot. Ne reizi vien apkrāpis savu darba vietu gan naudas ziņā, gan paņemot tehniku uz neatdošanu. Uzņēmuma tehniku uzdod par savējo. Ilgstoši ļaunprātīgi izmanto cilvēku vēlmi palīdzēt, melo par ikdienišķām lietām, pat par sīkumiem, kuri nav īsti svarīgi. Sola daudz, tēlo, ka visu saprot, bet patiesībā viss, ko no šī puiša varam sagaidīt ir nepadarīti vai stipri kavēti, pavirši veikti darbi. Labprāt aizraujas ar azartspēlēm, kam nemitīgi nepieciešama nauda, bieži vien pāri viņa paša iespējām. Neizceļas arī ar īpašu kārtību un tīrību ne attiecībā pret svešu mantu, ne pats pret sevi. Izdomāja doties strādāt uz ārzemēm, ‘laboties’, godīgi strādāt, lai atdotu parādus, bet pat tur niezēja nagi, kā rezultātā bija jāatgriežas Latvijā. Līdzi bija paņēmis pāris lietas no darba vietas, ko Latvijā realizēja.

L