www.sudzibas.lv Gints Bude Neticat tukšiem vārdiem

Gints Bude - Neticat tukšiem vārdiem

Es jums iesaku būt uzmanīgiem, jo šī modeļu skola pelna naudu un naivu meitenīšu sapņiem. Modeļu skola visbiežāk savus darbiniekus izsūta pa skolām . Darbinieku uzdevums ir atrast slaidas meitenes un viņām piestāstīt pilnas ausis par darbu ārzemēs, par lieliskām ķermeņa dotībām utt. Katras meitenes sapnis ir nokļūt uz modes žurnāla vāka, tomēr ir jāskatās patiesībai acīs, ļoti mazs procents izraujas no Latvijas un uzsāk patstāvīgu, galvenais, veiksmīgu modeles karjeru. Pati esmu gājusi šai skolā un redzēju pedagogus, un viņu attiksmi pret meitenēm, daudzi skuķi ir skrējuši laukā no nodarbību zāles raudādami, jo pedagogs ir izteicis nepatīkamus komentārus par ārieni, bet galvenais, ka šī modeļu skola neievēro līguma nosacījumus, kas tiek noslēgti ar auzdēkņu vecākiem, piemēram, līgumā ir teikts, ka tiks mācīta pareiza uzvedība, bet viss ko mēs darījām, bija staigāšanas pa podestu turpu šurpu! Raksta sākumā es rakstīju par to, ka pie sevis modeļu skola cenšas ieraut slaidas meitenes, piedodiet par izteicienu, bet redzēju tur tādas ziloņmātes, ka uzreiz skaidrs, ka ierauta skolā, lai tikai viņiem naudu samaksātu.Kopā ir 6 grupas, ja nemaldos. Līgums tiek noslēgts uz 18 mēn. Cena-360 no Ls meitenes. Ieguvums pēc modeļu skolas pabeigšanas- nekāds.

H harijs 25.06.2010

Ha izrādās ka ne tikai aitas cērpj, bet arī ziloņmātes!

V Vita 26.06.2010

Tas ir TIKAI Tavs subjektīvais viedoklis...
Man ir sīka māsa...gadi kādi 14, nebija stāvā sajūsmā par to modeļskolu, bet gaita ir smuka palikusi, zin dažādas lietas par izskatu un sevis prezentēšanu. Domāju, ka tas ir iemesls kapēc daudzi vecāki savas meitas turp "aizsūta".

D DainisBērziņš 28.06.2010

Šādu viedokli parasti pauž cilvēki, kam ir izteikta kognitīvā disonanse - nepārvarama vēlme savā nevarēšanā vai negribēšanā vainot kādu citu! Un cienījamajai Lindai vienmēr būs vainīgi apkārtējie... Par to jau liecina šī vēlme izteikties apmelojoši. Jo pat šajos pāris teikumos, kurus psiholoģiski līdzsvarots, harmonisks, inteliģents cilvēks vispār nekad nerakstītu, ir tik daudz neatbilstības realitātei, kas tikai apliecina to, ka šīs meitene rakstītais neatbilst patiesībai... Ļoti žēl, ka no nodarbībās piedāvātā Jūs neko neesat uztvērusi, paņēmusi sev. Tikai nevajag MELOT...Pirmkārt, lūdzu, pārlasiet līgumu kārtīgi! Otrkārt, pasniedzēji norāda uz kļūdām, nevis kritizē izskatu! Šos jautājumus tā kā vajadzētu prast atšķirt!
Pie mums nodarbojas meitenes, kas ir gatavas ar sevi smagi strādāt, izkopt, trenēt savas spējas, nevis sasapņoties par žurnālu vākiem. Par mūsu talantīgāko audzēkņu sasniegumiem var uzzināt mūsu mājas lappā draugiem. lv un WWW. GINTSBUDE. com. Runā fakti! Un ļoti daudzas meitenes veiksmīgi strādā arī pavisam citās profesijās, jo ir ieguvušas dzīvei noderīgas prasmes! Tieši tāpat kā neviena mūzikas, mākslas vai sporta skola negarantē zvaigznes statusu! Toties par mūsu audzēkņu profesionālismu ir pārliecinājušies daudzi modes idustrijas speciālisti!
Veiksmi atrast sevi! Ar cieņu - Dainis Bērziņš, sabiedrisko attiecību vadītājs

E Eseseseseseses 28.06.2010

eu, bude ir paarstaajis pats atspeekot katru negatiivo komentu un noalgojis sev pr speciaalistu, lai tas tagad vinja vietaa kaa taads krancis uz katru tekstu jo sarezgiitaak, jo labaak, atrej...jautriiba nebeidzama...

D DainisBērziņš 28.06.2010

Cienījamā ESES...! Uzņēmumā strādāju jau 5 gadus! Vajadzēja tā kā pamanīt, ja jau tik "rūpīgi" sekojiet katrai rindiņai par mums... Un Jūs to darāt! Tikai nav saprotams, kāpēc????? Man tas ir darba pienākums! Ar cieņu - Dainis Bērziņš, sabiedrisko attiecību vadītājs
UN MAN ATŠĶĪRĪBĀ NO JUMS NAV jĀSLĒPJAS AIZ ANONĪMA NIKA...

H hmmm 02.07.2010

Dainis baigi aizstaavas. Ieteikums - profesionaalaak izklausiitos, ja lietotu pareizas interpunkcijas ziimes, nearkaartotu taas 10 reizes, nerakstiitu atsevishkjus vaardus ar lielajiem burtiem. Sabiedrisko attieciibu speciaalistam ir jaabuut diplomaatiskam, nedriikst apvainot klientus un cilveekus, kas izsaka viedokli, piemeeram, - beidz melot. Tas vien liecina par zemu intelekta liimeni - izraadiit dusmas un agresiju internetaa. Jaaprot uzklausiit arii kritiku, jaaprot atbildeet. Shajaa gadiijumaa cilveeks ir ticis aizskarts, lai arii Jums taa neliekas. Taapeec pirmaam kaartaam ir jaatvainojas (kaut arii tas Dainim ir gruuti), peec tam jaapaskaidro, kaa ir patiesiibaa, nepaarmetot cilveekam, ka nav lasiijis liigumu vai skatiijis maajas lapu. Nav duumu bez uguns!

S samanta 15.11.2010

Es esmu Gints Bude audzekne.Ka kads cilveks var kaut ko teikt par studiju ja taja nereizi nav bijis.Labi ari tas kuras ir bijusas.ka kautkadu marazmu var izdomat labi baumas bet tad nestasti ko nezini.Pie Gints Bude macos 2 gadus un neko tadu ka jus te rakstat neesmu piedzivojusi un ari nesagaidu jo es censos bet ja tu atnac ar draudzenem paplapat, filmu par brivu velti noskatities, paakstities vai velabak, pakemotis tad protamsko tu sagaidi ka tevi ar atplestam rokaam gaidis un teiks vaikada tu malace ka sodien atnaci paakstities kamer parejas nopietni stradaja ar sevi bet ta nav.Jo ja tu censtos tadtiesam tevi sagaiditu ar atplestam rokam.Ja velies vel ko rupju pateikt par Daini tad paruna to ar savam draudzenem nevis publiska vieta interneta.Un vel siltiiesaku pirms nakamas mulkibas rakstit noskaidrot vai tisam ta ir. Ar cienu audzeknis:Samanta

J Jekaterina 21.04.2011

ooooda... navernjaka takoe mnenie u nejo slozhilos, potomu 4to sama ni4ego ne dobilas...i kogda tuda ona hoditj na4ala, dumala 4to jej na podnose vsjo podadut

T ToDainisBērziņš 21.04.2011

Tu no Aizkraukles?

L Linda 29.04.2011

Šī modeļu skola ir viens šaubīgs kantoris- sākumā tracina ar nepārtrauktu uzmākšanos ar saviem zvaniem, tad sasola debesmannu, finālā ir tikai apnicīga staigāšana pa podestu. Pie tam par to bija jāmaksā nenormāla nauda. Nedodiet telefona numurus Budes algotņiem.

M Marux 30.04.2011

Linda - šaubīga esi tu pati, pilnīga dura! :)))

L Linda 02.05.2011

Ar niku Marux komentē algots speciālists Dainis Bērziņš, Budes sabiedrisko attiecību vadītājs. Arī visi citi `pozitīvie` komenti ir viņa roku darbs, tikai ar citiem izdomātiem nikiem. :-)
Knapi spēj atšaudīties :-))

M Marux 03.05.2011

:))) Linda - toč dura kvadrātā :))))))))))))))))))))

L Linda 03.05.2011

Bez tam es gribētu sniegt arī intīmpakalpojumus.

L Linda 06.05.2011

Pēdējos 2 komentus atkal ir rakstijis Dainis, kuram gan citam normālam cilvēkam interesētu rakstīt tādas cūcības.
Kādi tiešām jūs tur esat perversi tipiņi- gan tu Daini, gan tavs `prieksnieks`

L Linda 07.05.2011

Aiii! Neņemiet mani galvā, man kā "čata zvaigznei" dubultojas personība, te es Linda, te Ieva, te ...

I Ieva 21.06.2011

Pati esmu gājusi šajā modes studijā, īpaši neko sliktu nevaru teikt.
Bet mani fascinēja viena nodarbība, kad pats Gints nosauca meiteni par kļūdu un kad viņu vispār nevajadzēja pieņemt šajā studijā.
Uz to brīdi manas domas apgriezās kājām gaisā, jo biju domājusi ka pasniedzēji un cilvēki, kas modes studijā strādā katrā no mums saskata kaut ko īpašu, kas nav nevienai citai.
Man personīgi ļoti palīdzēja šī studija un šogad ar prieku savā devītās klases izlaidumā gāju ar augstpapēžu kurpēm bez šķobīšanās un grīļošanās. :)
Prieks par meitenēm kas iet uz Ginta Budes modes studiju, jo uzskatu tas ir to vērts.

I Ieva 21.06.2011

Pati esmu gājusi šajā modes studijā, īpaši neko sliktu nevaru teikt.

E es 01.10.2011

pašlaik pati eju šajā modeļu skolā. Mani aicināja 3reizes, es biju pret bet mani vecāki ticēja visam tam ko Gints viņiem teica. Man maijā ir jābeidz un es ļoti priecājos par to, pēc tam domāju iet uz kādu citu modeļu skolu piem. Vacatio. Man ir vairākas paziņas kuras tieši pateicoties šai modeļu skolai ir tikušas tālāk. Un es iesaku neiet Gints bude jo katrā nodarbībā māca gandrīz vienu un to pašu.

M Meitene 26.11.2011

PIRMKĀRT - TĀ NAV MODEĻU SKOLA!
Tā ir tērpu demonstrētājus studija.
Neesmu gājusi modeļu skolā, nezinu kā tur, varbūt tur arī visām meitenēm saka tikai labu, nedod dievs, neapbižo.Bet, tā kā es gāju "Gints Bude", varu teikt, ka tur nodarbībās māca, kā izveidot savu personību, būt lēdijai (mūs pat sauc par lēdijām), pareizu stāju, skaistu gaitu. Es esmu priecīga, ka man kāds šo visu iemācija. Ja par ko šaubaties, izlasiet līgumu. Attieksme stingra, bet visām meitenēm respekts.