www.sudzibas.lv Ģintermuiža Slimnīca Reģistratūra un zāļu saņemšana

Ģintermuiža Slimnīca - Reģistratūra un zāļu saņemšana

Gribu sūdzēties par situāciju kopumā kas saistīta ar reģistratūru un recepšu zāļu saņemšanas procedūru.

Dzeru zāles jau regulāri pēdējos 5 gadus un katru mēnesi jāiet uz to briesmīgo iestāti ģintermuiža lai dabūtu recepti lai varētu dabūt zāles aptiekā. Varētu jau to pieciest, bet arī problēma tā katru reizi ir jāpierakstās pie ārsta un tādēļ ir jāzvana uz reģistratūru kur bieži vien neceļ klausuli un nevar sazvanīt, it īpaši uz darba laika beigām, jo ārstiem un līdz ar to droši vien arī reģistratūras darbiniecei patīk aiziet no darba pusstundu agrāk, tas ir 16: 30 nevis 17: 00. Tā pati par sevi nebūtu tik liela problēma ja visi pacienti būtu nestrādājoši.
Bet liela daļa apmeklētāju strāda un šī sistēma neder un nav draudzīga tiem kas strāda normālu darba laiku - 9: 00-17: 00. Pat poliklīnikā ārsti strādā līdz 19: 00, kāpēc tā nevarētu arī šajā slimnīcā?
Kādreiz vēl bija iespēja dabūt zāļu recepti uzreiz 2 mēnešiem, bet tagad raksta tikai mēnesim un tas ir ļoti neērti ja katru mēnesi gadiem jāiet pēc zālēm kad tajā pašā laikā ir darbs.
Cik pēdēja laika esmu uzzinājis no māsiņas tad ja nesanāk tikt pie ārsta laikā tad var zvanīt uz kabinetu nevis reģistratūru un zāles izrakstīs neejot pie ārsta, bet arī piebilda ka visu laiku tā darīt nevar.
Jebkurā gadījumā šī sistēma ir jāmaina. Jo daudzi slimnieki dzer zāles visu savu mūžu un ir arī stabili, normāli funkcionējoši cilvēki kuriem nav vajadzības katru mēnesi atrādīties, bet ir vajadzīgas tikai un vienīgi zāles.

Varētu rakstīt daudz par savu un citu negatīvo un pozitīvo pieredzi sakarā ar ģintermuižu pēdējo 10 gadu laikā, bet kopumā ja cilvēks pats pastāvīgi nespēj tikt galā ar sevi un savu dzīvi tad ir iespējams saņemt palīdzību un justies un funkcionēt labāk. Bet ja ir stabils darbs un cilvēks spēj pats pilnvērtīgi funkcionēt sabiedrībā un ir laimīgs tad šeit palīdzību nevar saņemt, visdrīzāk ka tad atrašanās slimnīcā nodarīs vairāk ļauna nekā laba.

03.01.2020

N Noboby 03.01.2020

Man jau likās ka prezidentam pašam nav jāiet uz slimnīcu pēc recepšu zālēm

L Livva 03.01.2020

Tev jāsaka, ka esi Napoleons, nevis E.Levits. Tad būs bez rindas un pieraksta.

BondsBonds 04.01.2020

Būtu e-veselība savesta kārtībā.. Tad trīs klikšķi un būtu, bet diemžēl sabiedrības pelēkā rieva vēl nav uzbriedusi, lai saprastu kam tas vajadzīgs.