Ginta Veidere - Krāpšana

Diena, kad arī es iekļuvu krāpnieces lamatās bija pienākusi...
Es strādāju ar facebook lapu administrēšanu, veidoju digitālās reklāmas un attīstu stratēģijas. Ja kādam aktuāli tad strādāju nu jau ar priekšapmaksu.
Vēlos brīdināt un aicinu arī citus cilvēkus, kuriem viņa - ginta veidere, ir parādā neklusēt. Es zinu, ka šie cilvēki ir. Esiet drosmīgi, neļaujiet šim cilvēkam ar "mutes brūģēšanu tikt cauri" un dzīvot uz citu cilvēku rēķina. Viņa publiki apmelo.

Latviete, kas dzīvo zviedrijā ginta veidere ir līdere mlm byas hi-tech skaistumkopšanas iekārtās, viņa vada cilvēkiem byas vebinārus un stāsta kā nopelnīt daudz naudas, kā arī izmanto jūsu zināšanas un aicina vēl arī ieguldīt, kas nu viņai tai prātā iešaujas.
Kā tas notika ar mani:
viņa iegūst cita cilvēka labvēlību un liek noticēt, ka tu esi viņas draugs. Tev parādās sajūta, ka samaksās.
Viņa noorganizēja man vadīt vebinārus viņas byas biedriem, kur viņa uzņēmās organizatoriskas lietas. Es piedāvāju viņai saņemt procentu par to, bet viņa atteicās, viss ir nākotnes vārdā. Viņa man parādā ir par kursiem šobrīd 290 eur. Viņa paturēja citu cilvēku naudu par pakalpojumu, ko es novadīju un izdarīju. Nauda nav samaksāta kopš februāra.
Viņa nav samaksājusi naudu par facebook darbu. Un ignorē, pazūd, vai melo. Stāsta citiem, ka viss ir apmaksāts. Nav spējīga uzrādīt maksājuma uzdevumu. Pēc mēneša apturēju viņas lapas. Martā, kad sapratu, ka nu ir ziepes.
Viņa sistemātiski ir kādam parādā - vai nu tā ir nauda par produktiem, darbu vai vnk aizņēmums, vai tu samaksā un es tev atdošu. Sāku interesēties vairāk par šo cilvēku, un mati sacēlās.
Viņai vai nu neiet banka, vai nu viņai slikti, vai arī viņa ignorē un pārslēdzas kā draugs uz ko citu, papildus iesaista savus bērnus kā lietu, kas atdos tev rokās naudu. Un bērns pēķšņi ir nevesels un tad slimnīcā... Mūžīgas problēmas.
Viņa sazināsies ar cilvēkiem par ko jūs būsiet stāstijuši.
Kopējā summa ko viņa man ir un bija parādā 649 eur. Pārdevu vienu viņas fb lapu - 549 eur.
Aicinu cilvēkus ziņot par šo cilvēku internetā, neklusēt.
Aicinu neapmeklēt viņas "kā nopelnīt vairāk" vebinārus, nestrādāt ar viņu, jo par to vēl piemaksāsi, nedodiet ši cilvēkam savas zināšanas un iespējas, jo paliksiet bešā.

W Watafuks 05.05.2019

Tajās tavās digitālajās reklāmās ir tik pat daudz kļūdu kā šajā dzejojumā?

E Elizabete Razumovska 06.05.2019

Ātri uzrakstiju. Taisnība ;)

Saivii 05.05.2019

Latvietis latviesha eed.Skumji...

S Siga 22.05.2019

Skumīgi, ka BYAS komandā ir tāds cilvēks. Produkts ir fantastisks un citi konsultanti ir uzdevumu augstumos!