www.sudzibas.lv Ginekologs D Ernestsone Ginekologs D Ernestsone

Ginekologs D Ernestsone - Ginekologs D Ernestsone

Biju pie shis Ernestsones vairakus gadus atpakal bet notikushais veel joprojaam ir svaigi atminaa un uzdzen zhulti.
Tatad visu peec kaartas. Biju pie vinas viziitee lai sanemtu recepti ( un tikai ) jo analizhu rezultaati bija sanemti un konstateeta viegla infekcija. Vina man vaicaja vai man ir viirs jo shajaa gadijuma jaarstejas abiem, atteicu ka viirs nav bet ir draugs un vins ir aarzemees un nav pieejams shobriid un ka es pati ar driiz doshos atpakal uz arzemeem un varu zaales nodot vinam ja nepiecieshams. Tad shii man saak izprashnaat KUR Konkreeti es esmu arzemees?!! Beigas paprasa man - "Latinsh nebuus ko samaksaat par recepti"??? Nu,es neko sliktu nepadomajot samaksaaju ar to latu uz vietas kabinetaa, bet kad izeju aaraa un grasos iet prom, medmaasa kas seezh uzgaidaamaa telpaa skrien man pakal sakot"pagaidiet jums ir jaasamaksaa par recepti registratuuraa 70 santiimi". Man shoks un saku vinai "Kaa es takshu jau samaksaaju tai Ernestsonei kabinetaa. Shii ieiet aizver durvis un ilgi kautko skaidrojaas iznaak araa un saka - "viss kaartiibaa varat iet". Man tobriid nebija laika iet skaidroties kaapeec taa debilaa kundziite neema no maniim latu paredzeeto 70 santiimu vietaa un aciimredzot ieslidinaaja savaa kabataa. Vai taapeec ka uzzinaaja ka dziivoju aarzemees un vinaspraat esmu miljonaare un taapeec var mani izmantot? Taa vien gribeejaas peec notikushaa veersties pie galvenaa arsta ar suudzibu bet neatlika laika jo jau naakama dienaa braucu prom. Un starp citu arii vinas arsta profesionalitate ir diezgan apshaubama. Nevienam, pat ienaidniekam, neietektu pie vinas arsteties.

Z

S smīkņa 15.11.2013

Receptes ārstiem ir jādod bez maksas.

Z zara-tiki 15.11.2013

Vai lasiit nemaaki? Medmaasa prasiija 70 santiimus maksaat registratuuraa ( taatad taa nauda aizietu aarstnieciibas iestades kasee ) un taa debilaa kundziite Ernestone prasiija citu maksu 1 Ls maksaat kabinetaa ( bez jebkaada cheka izsniegshanas )taatad ieslidinot savaa kabataa. Nekur NETEICU ka vinai pa velti jaaraksta, bet kaapeec medmaasa man peectam prasa citaadu summu un maksaat REGISTRATUURAA?

J ja? 15.11.2013

a ko Tu tagad cepies pēc vairākiem gadiem? Vairs sava dzīve ārzemēs nešķiet interesanta, ka atceries pagātni un to pārcilā?
Cik nu gudrai pašai jābūt, lai otru, vēl pie tam mediķi, nosauktu par debilu.
Vieglā infekcija vrb bija STS, ka abiem bija jādzer zāles un vrb tas Tev vēl ar vien neliek mieru, ka šamā Tev to atklāja? Cik gan jābūt naidpilnai un ļaunatminīgai, lai nepatīkamos brīžus no savas dzīves turētu svaigā atmiņā. Un neko jau tā daktere Tev TĀDU nenodarīja. Esi pozitīvāka!

Z zara-tiki 16.11.2013

Neko TAADU jau nenodariija tik materiali izmantoja, UN TO ES NEVARU CIEST VISVAIRAAK DZIIVEE!!! Kapeec neema 1 ls paredzeeto 70 santiimu vietaa un kaapeec iebaaza tos savaa kabataa kad tai naudai bija jaaiet medicinas iestaades kasee??? P.S Tam nav nekaada sakara ar sts ko shamaa atklaaja vai nee.

I Ilze 16.11.2013

Tikpat labi vinja vareeja zaales izrakstiit tikai tev un pateikt, ka draugam pasham jaaapmeklee aarsts, lai izrakstiitu zaales, taa ka vinja veel bij pretimnaakosha, a tev latinja bij zheel, gniida tu.
taa ir, ka seenes lasi par kapeikaam, tad vazaajas abi ar savu pieguleetaaju infekciozi, jo saprashanas aarzemees aiziet pie aarsta ta nav.un tad veel iid par vienu latu.

Z zara-tiki 16.11.2013

Jaa, vina izrakstiija zaales tikai MAN jo nevar izrakstiit uz cilta cilveeka vaarda un kursh nav vinas pacients. To tik es ieminojees vinai ka varu nodot zaales ja nepiecieshams bet vai es teicu ka vina izrakstiija kaut ko prieksh mana drauga??? Un nekur es nevazaajos ar savu draugu ( nevis pieguleetaju kaa tu saki) . Un ja reiz maksa noteikta ir 70 santimi tad kapeec man jaamaksaa ir 1 lats in vinai kabataa? Tas buutu tas pats ja veikalaa par maize paardeveeja man prasiitu teiksin noraadiito 50 santiimu vietaa 80 santimus. Taa kaa nemuldi te daudz Ilze, durochka!

Z zara-tiki 16.11.2013

Veel gribu paskaidrot kaapeec apshaubu vinas arsta profesionalismu. Citaa, ieprieksheejaa apmekleejuma reizee vina askates laikaa man saka ka tur ( kur tad iisti ? ) ir taaads melnuminsh. Es pat nezinu ko vina ar to domaa un likaas bezjeedziigi prasiit jo daudzus jautaajumus vina vnk ignoree. Daudz gadi ir pagajushi un tas vinas konstateetais "melnuminsh" nav licis sevi maniit nedz arii citi aarsti ir to man kontateejushi. Tas gadiijums kad vina izkraapa man to latu bija kronis visam un pie vinas vairaak neeesmu griezusies. Jociigs aarsts un lieto jociigu terminologiju - "melnuminsh" !

J ja? 17.11.2013

nevaru saprast, ko Tu tagad pēc gadiem par to latu ņemies un pārdzīvo? Vajadzēja uzreiz tad 30 sant.prasīt atpakaļ un izteikt pretenzijas. Nafig cilāt pagātni un tā uztraukties?

Z zara-tiki 17.11.2013

Gribeeju izkratiit sirdi un arii bridinat pareejos lai uzmanaas ar shito jociigo kundziiti.

Z zaneee 21.11.2013

Gan jau, ka cilvēks ne par latu pārdzīvo, bet gan par attieksmi. Un tas sāp vairāk, nekā izkrāptais lats! Tik pazemojošai situācijai patiešām nevajadzētu būt. Un par recepti NAV jāmaksā! Uh kā vajadzēja to nofilmēt ar slēpto kameru un parādīt visai Latvijai. FUI "dakterei"!

xy-files 23.12.2013

Mantkaariga vecene, grib baazt savaa kabataa sveshu naudu.