www.sudzibas.lv Ģimenes Aptieka briesmīga aptiekāre

Ģimenes Aptieka - briesmīga aptiekāre

Gadījums ar briesmīgo aptiekāri.
Ģimenes Aptiekā - pretī Hotel Latvia ieeju pēc kāda klepu atvieglojoša līdzekļa.
Aptiekāre ARTA, jauna meitene ar tumšiem, pusgariem matiem, prasa vai KĀDS klepus tas ir - sauss vai krēpains, jo no tā atkarīgs - dos tabletes vai sīrupu.

Klepus zāles bija palūdzis aizvest mans vectētiņš no dziļiem laukiem. Viņš, dzirdes dēļ, patiešām nesaprata, kad es jautāju par viņa klepus veidu. Centos pārjautāt vairākas reizes - neko nesaprata, nu neko, tad nu liela bēda.

Pastāstu foršajai aptiekārei ARTAI situāciju,
viņa vienkārši skatās uz mani ar tādu "tu esi muļķe" skatienu, klusē un saka, ka nevar palīdzēt.

Es vēlreiz pastāstu situāciju un saku "labi, nopirkšu gan sīrupu, gan tabletes, lai uz vietas noskaidrojot kāds tas klepus ir, arī saprastu, kas ir vajadzīgs"

VIŅA, izpalīdzīgā meitene, vēlreiz saka "NĒ, ES JUMS NEVARU PĀRDOT. (ilgi klusē un skatās uz mani it kā es būtu narkomāne, kas prasa kaut kādu devu)

un uz manu jautājumu - ko tad man darīt, kāpēc es nevaru nopirkt gan sīrupu, gan tabletes, jo es taču katru dienu nebraucu uz laukiem pie vectētiņa! viņa saka:
"Lai jums tas vectētiņš aizbrauc pie ārsta"

ES BIJU ŠOKĀ,
drausmas! Kā var būt tik drausmīgs cilvēks, liekot vecam cilvēkam no laukiem braukt pie ārsta (it kā būtu ar ko un it kā būtu par ko - klepus dēļ) - pilnīgi bez argumentiem!! Tas notika ziemā, ārā bija slapjdraņķis.

Šo ziņu vairākas reizes sūtiju uz Ģimenes Aptiekas e-pastu - visas reizes ļoti mistiski vēstule atnāca atpakaļ, it kā nesasniegusi mērķi.

Drausmīgi, ka šādi cilvēki kā šī Arta strādā aptiekās. Aptiekās jāstrādā labiem cilvēkiem.

I

D Daiga 23.05.2008

Ja jau tās klepus zāles ir bez receptes, tad viņa būtu ieinteresēta tās pārdot. Tiešām ARTAI kautkas nav kar†ibā.

S sigita 24.05.2008

Jus rakstat, ka vairakkart sutijat uz shis aptiekas e-pastu vestuli, bet ta it ka nesasniedza adresatu. Man liekas, sudzibas labak sutit ierakstitas vestules shis aptiekas vadibai. Gan jau, ka interneta to var atrast.
Situaciju gruti izprast. Kur Artai bija PROBLEMA?
Ar mani Vacija lidzigi izdarijas, kad gribeju pirkt zales ausim (kas ari, starp citu, ir bezrecepshu). Domaju, ka vina bija gruti pacelt savu pakalu un ieiet paligtelpa tam zalem pakal.

J JēkabsPīpiņš 01.06.2008

Ģimenes Aptieka kas atrodas Rimi -Pulkv.Brieža iela- aptiekāres arī strādā ļoti neizpalīdzīgas vecenītes. Es tagad cenšos izvairīties no Ģimenes Aptiekām.

A Auri 19.06.2008

v Ģimenes Aptieku v t.c. Olympija voobshe ne sovetuju hoditj, zhivu tam rjadom, poetomu uzhe 100 raz popadalasj na odno i tozhe: stavjat dur kakih to, u kotorih sprashivaesj mazj ot togo to togo to, a ona bezhit v zadnee pomeshenie i sprashivaet tam, potom vihodit i govorit etu ili etu, a ti smotrish na eti mazi i sprashivaesh kakaja raznica, a raznicu i sami neznajut, v rezuljtate prihodish domoj, 4itaesh instrukciju, a mazj tebe voobshe ne podhodit!!!I takoe u menja bilo i s lekarstvami, prosto vikidivaesh denjgi. Takzhe rabotajut ljudi, kotorie po russki voobshe ne be ne me, v mol4anku s toboj igrajut i horosho esli ponimajut, 4to ti ot nih ho4esh =) ladno mne pofig, perejdu na latiwskij, no kogda zahodjat milie stari4ki 4tob posavetovatsa, a tam takie kadri... to stanovitsa ih oo4enj zhalko, potomu 4to v bolwinstve takie i hodjat + u kotorie eli esho vizhivajut na svoju zhalkuju pensiju. Obidno =(

T Trixy 05.07.2008

Nedaudz palabošu: no klepus veida nav atkarīgs, kādu zāļu formu izsniegs, bet gan tas, kādu zāļu vielu saturošas zāles izsniegs.
Klepus ir tikai simptoms, tas var liecināt par daudzām slimībām, dažām tādām, kurām nepieciešama noopietnāka terapija (recepšu medikamenti).
Protams nezinu visu stāstu, bet nu iespējams, ka ārsta konsultācija tiešām bija nepieciešama, taču tas gan neattaisno to, ka vispār netika izsniegtas nekādas zāles.

N nepilsonis 05.09.2009

Моё лично мнение, левушка наверное испугалась ваших криков в трубку. В то время, когда вы разговаривали с дедушкой, который плохо слышит, она вообще Бог знает что могла подумать. Быть в шоке от того, что молоденькая практикантка побоялась вам и вашему дедушке продать 2 варианта препаратов не может ввести в шок. Следите за нервами. Вам ещё долго жить. И то, на что вы нарвались - ещё не хамство.

E es 25.11.2009

Mīļie, man liekas, ka jums lielas problēmas ar lieko dusmu novirzīšanu citā virzienā. :) Esmu bijusi gan Rimi -Pulkv.Brieža ielas aptiekā, gan Olympijā (un ne vienu reizi vien abās)... Man vienmēr ir paskaidrots kas un kā, ja esmu skaidrībā. Aptiekāres ir ļoti zinoši cilvēki... tāpat vien viņiem tur neviens neļauj stāvēt!! Viņiem ir ļooooti daudz normatīvi jāievēro, lai nepieļautu kļūdas. Un arī viņi ir tikai cilvēki!!!

V viens 07.02.2012

Nedrīkst vienlaikus lietot gan klepus mīkstinošo (atkrepošanu veicinošo) un klepus nomacošu līdzekļi. Jo sakrasies daudz krēpu, bet atkrepot viņus cilvēks nevarēs. Bet ja iedos cilvēkam abus variantus un pateiks tikai ka tas ir pret klepu, vai viņš nelietos viņus vienlaikus? Varbūt tiešam labak dod tikai vienu, situācijai atbilstošo līdzekļi? Ja pacientam bija sauss klepus, tas varētu būt gan citu slimību simptoms, gan dažu zāļu iespējama blakusparadība. Šados gadījumos būtu lietderīgi griezties pie ārsta, lai viņš izvērtētu situāciju. Ja tas bija mitrs (ar krēpām) klepus un ļoti ilgstoši, tad arī jākonsultējas ar ārstu (bronhīts, plaušu karsonis un tt). Savā ziņā farmaceite gribēja kā labak pacientam. Pie tam, neredzot pacientu un nezinot viņa simptomu, viņai bija grūti izvērtēt situāciju un to nopietnību.