www.sudzibas.lv Gimenea arsts Laimdota Berke-Berga

Gimenea arsts - Laimdota Berke-Berga

Skrieniet prom no arsta Laimdota Berke-Bergas!!!Vina nav arsts-vina ir krapniece!Man bija sada situacija.Es saslimu un man 2 dienas bija temperatura 39.Kad virs meginaja izsaukt dakteri uz majam, vina teica ka man bus jamaksa 10 lati.Man ir trucigas gimenes statuss, un pec likuma man nav jamaksa par medicines pakalpojumiem.Neskatoties uz so statusu, vina vienalga prasija naudu.
Man ir berns un vinai ir tikai 3 gadini!Kad vajadzeja bernu izmeklet, Laimdota teica ka varam majas paarsteties ar parastam paracetamola svecem.Pec ka bernu aizveda uz slimnicu un uzlika diagnozu, ar ko vajadzeja arstet vispar ar antibiotikiem!Tadi nu mums ir arsti!

J

* ***** 12.06.2011

Mājas vizīte ir maksas pakalpojums, bet MAKSAS PAKALPOJUMUS trūcīgās personas izziņa nesedz!

Z Zance 13.08.2011

Ne jau viss trūcīgajiem medicīnā ir par velti! Kad izziņu dabūja, tad vajadzēja pajautāt sīkāk kas tieši ir par velti! Mājas vizīte jau ir ekstra pakalpojums, kuru neviens neatmaksā!

K Kristaps 21.05.2019

Ģimenes ārste jau visu manu dzīvi un arī ģimenei. Ļoti forša un zinošana. Neliek dzert stipras zāles, ja tas nav nepieciešams. Varu tikai ieteikt!