www.sudzibas.lv Ģimene Dēliņu atņemt grib

Ģimene - Dēliņu atņemt grib

Mans dēls piedzima 8 janvāri 2010 gada, sievu sauc Baiba Markvarte - neimane, viņa ar mani dzīvoja salaulājamies, viņa palika stāvokli ar manu dēliņu, Robertu Markvartu - Neimani, viņa mani ignore, pat dēla foto man nerada, un tikai pēc ilgāka laika paziņoja par dēla piedzimšanu, esmu sašutis par tādu attieksmi demokrātiska valsti.

E

P pufa 28.02.2010

aizej paārstējies un uzraxti sakarīgāk par savu sāpi.

S sh 01.03.2010

Spriežot pēc teksta, es ar likumu aizliegtu tev tuvoties tai sievietei un bērnam.Brīnos, ka viņa vispār ar tevi ielaidusies.Tādiem kā tu vajadzētu uztaisīt ķīmisko kastrāciju.

B bite 01.03.2010

Slims vīriets...

L L 01.03.2010

Cien. raksta autors jūs salaulājāties un jūs nezinājāt par dēla piedzimšanu?! Un kāds jūsu sievai sakars ar valsti?
Šķiet, ka kāds nav bijis īsti pie sajēgas rakstot šādu " sūdzību"

B Burunduks 01.03.2010

Vai tas bērns vispār ir tavs? Esi par to drošs?
Es no tāda nekādā gadijuma nedzemdētu. Atvaino, bet valodas pielietojums un gramatika daudz ko spēj pateikt par cilvēku.

B BM 01.03.2010

Novēlu Baibai spēku un izturību, lai no tāda gramatiķa bezsakarīgā atkratītos! Lai tas nabaga puika labāk tic, ka tētis-pilots ir gājis bojā un nemanto tik mazas smadzenes!

S smukaisOskars 01.03.2010

Lai kadas kludas rakstot pielava autors, tas nenozime, ka vins ir slikts tevs!Bet tev Zolja novelu, lai pasai ta nenotiktu, un stastitu pasacinu par mirusu tevu, tu esi stulba zoss!

B BM 02.03.2010

Oskar, tu laikam esi autora dvīņubrālis? Noteikti, jo tikai tādi idioti nezina, ka Zolā bija vīrietis, turklāt visai slavens. Bet nu jā, jūs jau, idiņi, lasīt neprotat, tikai bērnus taisīt bābām, kuras arī bēg no jums kā no velna. Un pareizi dara! Tikai bēgt labāk uzreiz, neturpinot tādu nepilnvērtīgo dzimtu.

V valja 02.03.2010

Es tai " sievai" purnu izskaiditu

ž žurkaKornēlija 02.03.2010

Hi, hi, hi...Egons, Oskars un Valja droši ir viena un tā pati persona---rokraksts nodod, dumiķīt!Sūdzība tiešām ir dumja un diezin vai kādam šeit tas interesē, bet varu piekrist tiem, kuri iesaka no tāda vīrieša mukt pa gabalu ...P.S..izlasi labāk E.Zolā ''Dāmu paradīzi'', iesaku!:)))

B BM 03.03.2010

Kur nu lasīt! Dižie rakstnieki taču esam. Iedvesmas tik daudz, kā zem viena vārda nevar sarakstīt, tikai zem 3!

I Inese 03.03.2010

Cik tai sievietei Baibai vispār bija prāts ar šitādu idiotu gultā likties? Nu nezinu, nezinu, es no šitāda analfabēta aizbēgtu pirms viņš savus instinktus paspētu apmierināt.

B BM 03.03.2010

Ak, Inese, tu taču zini, laikam, ka mīlestība ir akla, iemīlēt var pat tādu āzi un vēl tad gadiem ilgi viņu idealizēt un cerēt uz to labāko. Bet labi, ka tā Baiba aizlaidās vismaz pirms tas duraks bērnam klāt tiek. Nepieskaitāmos jau zīdaiņiem laist klāt ir īpaši bīstami.

I Iveta 03.03.2010

Lasot sos komantarus nonaku pie secinajuma, ka Latvija ir daudz divkajainu sunu, nories vel labak par suni otru cilveku. Ne pavelti ir teiciens latvietis latvietim ir labakais ediens. Un Tev Egon varu teikt, ka Dievs ir vienas sogis. Par katru savtiguma un egoisma vaditu nodarito sapi otram pienaks ta diena kad bus jaatbild. Ja tas tiesam ir Tavs dels un Tu patiesi vinu mili, tad Tu busi kopa ar viņu, lauj lai suni rej, bet karavana tapat iet. Turies!

7 7 03.03.2010

sex on the phone?

B BM 05.03.2010

Suņi rej, bet Egons, būdams precēts un dzīvojot ar sievu kopā, pagādās nemanīt ne grūtniecību, ne sievas prombūtni dzemdību namā esot, ne ar bērnu mājās atnākām - redz, ja nav teikusi, pašam nepielec. Supervecis, pat labāks par garo reisu kapteini!

ž žurkaKornēlija 05.03.2010

Pieminētā Baiba ir atrodama arī draugos, gribēju uzrakstit cilvēkam, ko par viņu te runā tā saucamais bērna tēvs, lai zina, bet diemžēl viņa nevēlas saņemt vestules no svešiem...Tādas lietas normāli cilveki risina ģimenes lokā, bet šis kā tāda kinozvaigzne grib visas nebūšanas tautā iznest, lai citiem ir, par ko pasmiet, duraks tiešām!!!

B BM 06.03.2010

Noteikti vinnss pat nav teevs, bet visu izdomaajis, lai nomelnotu to sievieti.

E egons 12.05.2010

Ziniet, lai dievs nedod jums noklut situacija, kad bernu atnem milosam vecakam !

Z zina 17.10.2011

diemžēl ši baiba Liepājā zināma, ne par ko nebrīnos. daudzu ģimeņu gultās pagulēja, kamēr tika pie kārtējā ņēmēja kopš vīrs pameta viņu. nezinu cik šeit taisnības un neinteresē, tikai fakts ka atkal kādam ceļu pārgāja. fui.