www.sudzibas.lv GFK Baltic GFK Baltic - intervētāji krāpjas

GFK Baltic - GFK Baltic - intervētāji krāpjas

Labdien! GFK Baltic ir krāpnieku kantoris.
Ziniet, kaa GFK taas anketas aizpilda? Pashi vinji uz dullo sadrukaa kompii tos datus un reaali nevienu cilveeku neaptaujaa.
GFK ir kraapnieku kantoris, un uz vinu datiem nevar palauties.
Kaa straada vinju interveetaaji? Seez parkaa uz solinja un pilda anketas pashi, nemaz nevienu iedzivotaju neaptaujaajot, pec tam visu ""uz savu galvu"" sadrukaa datora, ka tik un tik % ir tads un tads viedoklis.
Meerglji, ne GFK!!!

I I............. 03.08.2010

Nu nezinu, var jau būt, bet pati esmu aizpildījusi viņu aptaujas anketas, kas pienākušas uz manu e-pastu. Vismaz tās atbildes taču ir godīgas.

B bīskaps 03.08.2010

pa ee-pastu viņi nedrīkst tafvu laiku čakarēt.
Tad viņiem līmenis ir zems :(

J janis 04.08.2010

Mani gan aptaujāja un manus radus arī

I ingus 05.08.2010

manu laiku bez manas piekrisanas neviens nechakare, pirms velies piedalities, ir jaregistrejas vinu sistema, domaju, ka vini uz soliniem parka to nedara.

I Ilze 23.08.2010

Cik zinu visi sarakstītāji tiek noķerti un viņu anketas netiek ieskaitītas! Tā sauktie "intervētāji" domā, ka sarakstot anketas nekas nebūs - no paziņas esmu dzirdējusi, ka tādi "intervētāji" ātri vien lido!
Tā kā domāju, ka GFK ir vairāk kā laba kvalitāte..
Tā lūk!

K kristinenojurmalas 01.10.2010

Labdien. Gribeju es jums pastastit savu nepatikamo piedzivojumu Rigas centra, pie mikrinu galapunkta, tas notika so pirmdienu 27. septembri plkst. 16.30.
Pie manis pienaca puisis, stadijas prieka man ka GFK intervetajs, un ludza man atbildet uz vienu jautajumu.
Es tomer, ka jau lauku meitene, esmu atsauciga, cilvekam neatsaku.
Man bija jaatbild, kurs no politikiem man vairak simpatize.
Ubanovics, vai Dombrovskis.
Kad izteicu, ka man patik Ubanovics, virietis intervetajs bija uzstajigaks un pateica, ka varbut balsojam par Dombrovski?
Pec tam vins pajautaja manu telefona numuru, kuru es vinam negribeju dot.
Tacu vins kluva uzstajigaks, un pateica, ka telefona numurs esot nepieciesams.
Beigu beigas es ka mulke vinam iedevu savu telefona numuru. Tagad es to loti rugti nozeloju.
Jo nakamaja vakara uz manu telefona numuru zvanija nepazistams numurs.
Klausules otra gala atskaneja nepazistama viriesa balss, sekoja piedavajums iepazities.
Es pajautaju, kurs vins esot dabujis manu telefona numuru, vins atbildeja ta, ka vins varot numurus dabut no GFK.
Beigu beigas es neiztureju un telefonu izsledzu.
Ta ka es vispar svesiem cilvekiem nedodu savu telefona numuru, tad man loti divaini liekas, kapec GFK intervetaji uzstajigi prasa telefona numuru?
Kapec GFK firmas intervetaji uzspiez balsot par Dombrovski?

Es aicinu citus Latvijas iedzivotajus nekada gadijuma svesiem uz ielas satiktiem intervetajiem nedot savu telefona numuru!
Jo intervetajam ir jabut priecigam par to, ka iedzivotaji tomer uz vinu jautajumiem atbild. Bet telefonu ludzu, nedodiet gan.
Vai vislabakais risinajums ir vispar atteikt interviju!

Ar cienu Kristine no Jurmalas.

I Indigo11 27.10.2017

Pilnīgs SVIESTS! GFK nomelno to konkurenti.Cik zinu,tādi ir vēl 2 kantori Latvijā,kuriem savā starpā ir konkurence.Tikai,lūk,GFK ir starptaustiska mēroga uzņēmums,līdz ar to arī atbildība lielāka.Intervētāji,kas k-ko ne tā dara,tiek brīdināti vai atlaisti.Intervētājiem,kas veic aptaujas-ir identifikacijas numurs ar vārdu un uzvārdu,kā arī redzams uzņēmums,ko tie pārstāv.Cik zinu,ar ar aptaujām uz ielas tie neuzmācas.Viņi strādā daudz augstākā līmenī,kā arī "nespiedīs" no jums Jūsu tel.numuru.Uzņēmumā strādā izglītoti,audzināti un pieklājīgi cilvēki..Katra bŗīva griba-piedalīties aptaujā vai nē,sniegt telefonisku interviju,vai nē..Come on-mēs dzīvojam brīvā valstī!

U una 01.10.2010

nah tiem GFK vajag tos telefona numurus?
Ari shie tos numurus pardod talak tiem NORSTAT telefonintervetajiem, un tad uz tavu mobilo telefonu saak zvanit svesas personas.
Cik tas ir pretiigi!!!

A Agnese 03.10.2010

Jusu tiesibas ir neizpaust savu telefona numuru svesiem intervetajiem, vai anketetajiem!
Ja prasa, es nedodu, un savu nostaju nemainisu.
Tad sanak, ka mans telefona numurs butu jaizdala jebkuram pretimnacejam?
Neeeeee!!!
Tapec es aicinu, ja redzat intervetajus, neatsakiet interviju, atbildiet uz jautajumiem, bet nedodiet vinam ne savu vardu, nedodiet adresi un nekada gadijuma nedodiet savu telefona numuru!!!
Ta ir patvala no intervetaju puses, prasit svesiem cilvekiem telefona numurus un velak tos talak pardot!!!

I Inese 04.10.2010

Respondentam (aptauājamai personai) savs personīgais elefona numurs nav jādod kaut kādam apšaubāmas klases intervētājam.

Petījumu aģentūru ir gana daudz.

Manas tiesības ir atbildēt intervētājam uz visiem viņa jautājumiem, bet savu telefonu nedot.
Ja pētījumu aģntūrām ir japārbauda, kā tie intervetāji strādā, tad tā patiešām nav mana problēma!!!
Tā es arī aicinu darīt savus draugus, nedot savus telefona numurus svešām uz ielas satiktām personām, kas veic iedzīvotāju aptaujas. Iedzīvotāju aptaujām ir jānotiek anonīmi!!!
Ikviena cilvēka (respondenta) telefona numurs ir privāta lieta, un respondenta tiesības ir savu telefona numuru neizplatīt tālak kaut kādiem uz ielas satiktiem intervētājiem.
Tāpēc, lūdzu, mīļie cilvēki, lūdzu nedaļājiet apkārt savus telefona numurus.

L lapuha 05.10.2010

Cik likumīga ir GFK prasība vākt no intervējamām personām privātos telefona numurus?
TELEFONA NUMURS NAV JĀPRASA, TAS IR NELIKUMĪGI!!!
MAN IR PIE VIENAS VIETAS, KA GFK PARBAUDA INTERVETAJUS, TA IR JAU VINJU PROBLEMA.
cilveeki, luudzu šiem luņiem GFK nedodiet savus telefona numurus, lai viņi iet iesālīties ar savām aptaujām!!!

I iedzīvotājs 06.10.2010

Taču pētījumu firmām ir jāņem vērā arī tomēr aptaujājamo iedzīvotāju tiesības uz privātumu.

Kāpēc tīeši tel nr? Es labāk iedotu e-pastu, jo to veru vaļā, kad es gribu.

Ja cilvēki būs tādi auni, ka dalīs apkārt savus telefona numurus tiem intervētājiem, tad drīz intervētāji sāks jau prasīt arī konta numurus Lai pārliecinātos, ka patiešām viņš ir intervējis.

Es labprāt piedalos aptaujās, tikai pētījumu kantoriem nav tas viss mehānisms līdz galam izdomāts.

Jo tā jau ir mana brīva izvēle - telefona numuru nedot.

V visulatvijai 06.10.2010

Parasti jau iedzīvotāji nav 100% pārliecināti, ka patiešām telefona numurs kaut kur nenonāks ""ne tajās rokās""

Kā dara Centrālās statistikas pārvalde? Atstūta man pa pastu glītu vēstuli, un informē, ka pie manis nāks ciemos intervētājs. Tad es pazvanu uz Centrālo statistikas pārvaldi, pārjautāju, cikos tas intervētājs būs. Visu precizēju, pārjautāju, kas no manis būs nepieciešams un gaidu intervētāju.

Dīvainākais ir tas, ka Centrālās statistikas pārvaldes intervētāji neprasa kaut kādus telefona numurus. Viss notiek ļoti korekti un galvenais, ka pilnīgi anonīmi. Patīkamā fīča ir Centrālajai statistikas pārvaldei, ka par intervētāja ierašanos viņi brīdina rakstiski, vēstules veidā. Un tad arī man ir 100% pārliecība, ka intervētājs ir patiešām īsts. Jo tās intervētāju apliecības ar viegli viltot. bija pirms 2 gadiem gadījumi Ogrē, kad viltus intervētāji aptīrīja Ogres večiņas.

Arī pētījumu firma ""FACTUM"" mani divreiz noķēra pie Rīgas autoostas. Laipni es atbildēju uz visiem jautājumiem, un arī viņiem nebija nepieciešams mans telefons. Tik palūdza e-pastu- ar mērķi, vai es vēlētos piedalīties aptaujās elektroniski. Viss noritēja korekti un pieklājīgi. Iedevu e-pastu.

B Badadzeguze 16.02.2017

Centrālās statistikas pārvaldes darbinieki ne tikai telefona numur prasa, bet pat mājas adresi, nāk uz mājām, lūdz mēnesi aizpildīt biezu grāmatu.
visulatvijai nepārzina pētījumu veidus utt.
Turpiniet tik no visa baidīties un uzklausīt pasakas par to, ka intervētāji prasa telefona numuru, lai iepazītos.

D dusmīgsiedzīvotājs 06.10.2010

Cik esmu runājis ar radiem, draugiem paziņām, ir jau cilvēki sagatavojušies tam, ka nāks tie intervētaji un tad arī cilvēki apzināti iedod svešu numuru, lai nebūtu lieka kašķa ar to intervētāju.

Es gan tā nedaru, nedodu svešus numurus, un es uzskatu, ka katram iedzīvotājam ir tiesības uz sava telefona numura neaizskaramību.

Taču vienīgais veids- lai intervētāji uzbāzīgi neprasītu turpmāk telefona numurus, ir dot svešu telefona numuru. Un, ja tā darīs visi aptaujātie, tad nākamajās reizēs intervētājs tos telefona numurus neprasīs.

Telefona numuru prasīt no intervētaja puses ir nelikumīgi.
Man ir pofig, ka tos intervetajus pēc tam parbaudīs.

B baldoniete 07.10.2010

Telefona numurs ir katra cilvēka privata lieta.
Tieši arī intervētaji ir ļoti neapmierināti, kad cilvēki negrib dot savu personīgo telefona numuru.
Kā mums laukos, Baldonē, esam pat vienojušies, ka labprāt atbildēsim intervētājam uz jautājumiem, bet telefonu nedosim. Jo nav patīkami saņemt kādu lieku zvanu. Daudzi mani paziņas pat telefona numurus ir speciali mainījuši, ;ja telefona numurs noķļūst nepareizajās rokās.
Piemēram, manu telefona numuru zin tikai darba devejs, dazi kolegi, un ģimenes tuvaki cilvēki. Nevienai svešai personai savu telefona numuru nedodu un arī es nedošu. Lai tas cilvēks būtu no GFK, vai SKDS.
Jo mūs, parastos iedzīvotajus, pilnīgi neskar tas, ka pētījumu firmas tomēr intervētajus pārbauda.

L lizete 08.10.2010

kur ir problēma????? Ja gribi atrāk atšūt GFK intervētāju, iedod viņam tipa kkāda kaimiņa telefona numuru, lai aizrijās :D

ā ārija 08.10.2010

Esmu diezgan daudz saskārusies ar intervētājiem gan visdažādakajās ārvalstu lidostās, gan viesnīcās, gan izstādēs, gan uz ielas. Visdažādākās pilsētās.
Nevienā vietā, izņemot Rīgu, man neviens nav prasījis nekādus personas datus vai, pasarg dies, telefonus.
Ja prasa datus, un vēl telefonu kaut kas nav kārtībā. Visticamāk intervija ir tikai iegansts, ar kuru firma vāc telefonu numurus un e-pastus, lai tos vēlāk tirgotu reklāmas kantoriem . Iedosiet kādam intervētājam savu telefonu, vēlāk nevarēsiet atkauties no 'visādiem eastconiem, kirbijiem, viasatiem un vēl ļaunākiem ķēmiem.

""Man viena intervētāja apgalovja, , ka anketa pētījumu aģentūrā GFK bez norādīta telefona numura varētu nebūt derīga"??"""----Tās ir pilnīgas muļķības. Ja nu tomēr kādam specifiskam mērķim šie numuri vai cita personiska informācija ir vajadzīga, par to intervējamais jābrīdina intervijas sākumā un jādod parakstīt līgumu par to, ka šie dati netiks nodoti trešām personām. Viens eksemplārs paliek intervētājiem, otrs - intervējamajam.

Esiet modri, ziniet savas tiesības un neuzķerieties uz lētiem trikiem. Nedodiet pētījumu firmām savus telefonus.

Un vēl, ja GFK vadība neuzticās saviem intervētājiem, tad es domāju, ka neuzticēšanās ir tikai iegansts, lai tiktu pie zelta atslēdziņas - cilvēku telefona numuriem, ko vēlāk var pārdot reklāmistiem. Šīs firmas vienkārši vēlas nopelnīt dubultā - par veikto aptauju un vēl iegūt pesonīgos datus (telefonu), no kuriem izspiest kādu kapeiku, pārdodot manu telefona numuru ar vārdu tālāk . Negodīgs bizness un negodīga konkurence tām firmām, kas intervē un veic aptaujas godīgi. Tāpēc - lūdzu nedodiet telefona numurus. Tā jūs ne tikai pasargāsiet sevi no visādiem liekiem zvanītājiem, bet arī uzturēsiet normālu situāciju attiecīgajā tirgus segmentā.

D dusmīgsiedzīvotājs 10.10.2010

taapeec, ja satiekat intervētāju no GFK, laipni atbildiet uz visiem viņa jautājumiem, bet tikai nekādā gadījumā nedodiet savu telefona numuru.
Tas jūs pasargās no liekiem zvanītājiem

A Agneta 06.03.2011

Es tā vienreiz iedomājos.. pie manis uz mājām atnāk patīkama jauka sieviete no GFK izprašņā telefonu, ienākumus, cik cilv ģimenē, adresīti arī jau zin.., nopēta kāds man dzīvoklis..
Pēc šeit rakstītā sanāk, ka viņi vispār neskatās ko ņem darbā. Un vēl oficiāli nepieņem darbā. Sanāk ka viņi zem sava vārda sūta cilvēkus kurus pat iespējams īsti nezin kā sauc... Jā laižiet droši intervētājus iekšā..

T ToAgneta 06.03.2011

Vajag laist biežāk visādus intervētājus savās dzīvesvietās, un neatklāto zādzību skaits valstī ievērojamos tempos augs.Visus šos GFK, MM vai HUHU vajag sūtīt labi tālu, kur nu vēl dot viņiem telefona numuru.