www.sudzibas.lv Getapro.lv Nav iespējams sazināties ar uzņēmuma pārstāvi

Getapro.lv - Nav iespējams sazināties ar uzņēmuma pārstāvi

www.getapro.lv - sūdzība

interneta portāls bez atsauksmju - www.getapro.lv = krāpnieki! Es izvilinu naudu no cilvēkiem, lai ievilinātu reālu darbu cilvēkiem. Sūtiet pieteikumus ar iespēju atrast darbu par jūsu naudu (cilvēku iekārtošana internetā - par naudu) . Reāls darbs nav un nebūs - reāla krāpšana un krāpšana.
Turklāt - jāreģistrējas un jārezervē nauda par to starpniecības pakalpojumu sniegšanu.

Sūdzība - nav iespējams sazināties ar uzņēmuma pārstāvi (nav atsauksmju ar vietni un to īpašnieku) .

Sūdzība - nav iespējams slēgt savu personīgo aktu to interneta vietnē!

Sūdzība nav iespēja atgūt naudu.

Esiet uzmanīgs vai ziņojiet policijai par krāpšanu un jūsu naudas atdošanu!

Jūs esat bez darba un bez naudas..

R

š špahtelêtãjs 08.05.2020

tur nav nekada krapsana, palasi saita lietošanas noteikumus.

G GetaPro 12.06.2020

Cienījamais Anonīm,
Jūsu atsauksme, maigi izsakoties ir nekorekta.
Šeit ir atgriezeniskās saites aizpildīšanas forma: https://getapro.lv/contactus
Izpildītāji saņem atbalsta tālruņa numuru “velkom ziņās”. Mēs atbildam arī uz vēstulēm Facebook lapā un google lapā var ļoti viegli atrast mūsu kontaktinformāciju un tālruņa numuru, ierakstot meklētājā “GetaPro”.
Šeit būs noteikumi, saskaņā ar kuriem jūs varat dzēst savu profilu: https://getapro.lv/faq/deleteprofile
Šeit būs noteikumi, kā atgriezt naudu: https://getapro.lv/home/howitworks
Ja Jūs esat reāls izpildītājs, tad reģistrējoties Jūs iepazināties un piekritāt mūsu lietošanas noteikumiem.

D dainis Tonijs 27.09.2022

Naudu novelk , kaut arī neesat izpildītājs, viss it kā atrunāts noteikumos, esiet uzmanīgi .
Pirms reģistrējieties, palasiet noteikumus un 2x padomājiet vai esat gatavs vienkārši šķirties no naudas.

E Edgars Rags 21.11.2020

Vel nesu parliecinajies par krapsanu bet kads sito visu regule

E Ervins Heidenbergs 23.04.2022

Tieši tā, nekādā gadījumā nepievienojiet savu maksājumu karti šim portālam-savāks naudu kaut arī nebūsiet izpildītājs par viņiem jāziņo policijai.

D dainis Tonijs 27.09.2022

Pildnīgi piekrītu un apstiprinu, naudu novelk , kaut arī neesat izpildītājs, viss it kā atrunāts noteikumos, esiet uzmanīgi .

A adaseat 01.05.2022

No šā portāla nav iespējams arī patstāvīgi izdzēsties, tādējādi uzskatāms, ka šis portāls nodarbojas ar naudas līdzekļu izspiešanu un informācijas vākšanu piespiedu kārtā.