Gerkens

Gerkena un Co veikalaa, kas atrodas uz Briiviibas ielas pie Gjertruudes ielas. Pirku zaabakus. Izveeleejos un paardeveeja aizgaaja mekleet paari attieciigajam zaabakam. Nostaaveeju kaadu pusstundu. Apskatiiju citu preci, kad piegaaju atpakalj pie kases, zaabaki bija atrasti un "SEN JAU SHEIT BIJA". Vai tieshaam ir tik gruuti pienaakt pie pirceeja un uzaicinaat pie kases? Neviens neliekaas ne zinis. Pat par maisinju prasiija naudu! Ar shaadu attieksmi sastapos pirmo reizi. Veikals kaa veikals, bet serviss pilniigaa purvaa.

S sussi 19.12.2004

a tas gerkenaa ir pavisam normaali, leetas cenas - leeta apkalposhana

A aira 01.04.2006

Njaa Gerkens un partneri vai Gerkens un Co ir pashi trulaakie veikali, jo par sho veikalu ir loti daudzas antireklaamas saliktas!!! Man gadiijaas taa es nopirku zaabakus un man vinji peec chetraam dienaam sapliisa... Nu neko nesu lai apmaina... Vinjus aizveda uz ekspertiizi, kad man atveda atpakal man pateica, ka taa ir manas pashas vaina! Bet es tam nepiekriitu, jo kaa var ja normaali staigaa sapleest zaabakus 4.dienaas?Taapeec es neiesaku iet shajos veikalos, jo visas preces tur ir totaalie meesli! Nu dreebes jau var tur pirkt, bet jaastaas ruupiigi vai nav netiiras! Man jau gadiijaas taa ka es gaaju domaaju nopirkt topinju prieksh balliithes, bet vinjsh izraadijaas netiirs! Es veikalaa to pat nepamaniju! kad paarnaacu maajaas no balles tad tikai ieraudziju!!! Nu taadi ir mums Latvijaa Gerkens... veikali!!!

M Marta 29.06.2008

Man arī gadījās kādu pusstundu gaidīt, kamēr atradīs otru kurpi. Bet tas jau vēl nebūtu nekas, jo pārdevējas nemaz nedomā runāt latviski, nozākā cilvēkus apvainojošos vārdos un tā šo sarakstu varētu turpināt. Atliek vien nobrīnīties par to, kā uzņēmums izvēlas pārdevējas. Liekas, ka galvenais ir kaut cik jēdzīgs izskats, nevis manieres.

A ally 21.04.2009

ok, būšu tik jauka un pastāstīšu jums nelielu stāstu par gerkens darbiniekiem..
1.) brīvdienu prakstiski nav
2.) par katru nozagto mantu pilnā apmērā atvelk no visa kolektīva algas
3.)alga labākā gadījumā 180ls..ja paveiksies
4.) visu laiku nāk galvenie un di*š virsū darbiniekiem
5.)katram darbiniekam ir vismaz 5 darba pienākumi, kuri ir obligāti jāpaspēj izdarīt+ vēl jāseko katram lai nenozog
6.)slimības lapas neapmaksā praktiski
šo sarakstu vēl var turpināt un turpināt...kkāds ārprāts, mana draudzene tur nabadzīte domāja pastrādāt..ātri gan aizskrēja.

J Jolkins 21.04.2009

Nu, ko cepaties tak skaidrs, ka jābūt galīgam tirmantiņam lai šajā veikalā kautko pirktu...Tad jau iedodiet to naudiņu mazliet tālāk baznīcā bomzītim nekā izmetiet Gerkenā...Tas pat ir smieklīgi, iepirkties Gerkenā:):):):):):):)

H Haldors Balodis 01.06.2009

Ūja, kas tad tas par sviestu?! Kā gan es varēju ievietot savu sūdzību 12/2007, ja 12/2006 aizbraucu no Latvijas un taa arii tur neesmu bijis. Toties pirmais komentārs ir ievietots 12/2004, kas ir TRĪS gadus pirms es ievietoju sūdzību... Cool, heh! :))))))))))))))

N n 01.06.2009

Nekas, balsojiet par VL un PCTVL, tad Jus apkalpos labak, algas ari bus, kazi, uzplukums ari bus.

L Lepi 02.06.2009

Ja pērk imitācijas zābakus tad saplīsīs arī ātri. Man arī nopirkti riktīgie ādas zābaki nu jau 6 sezonu nesāju un nekāda vaina. Pietam darbā nodrelētas ne pa knapo bet tomēr ilgi vēl kalpos. Apkalpe ir tiešām štruntīga.

P pikpik 02.06.2009

Ko tu neteiksi!

D D. 18.12.2010

Labdien!
Sodien biju Bolderajas gercena loti izbrinijos par siltiti pie kases „VISAM PRECEM 50% PROCENTU ATLAIDE”parbaudiju daudzas cenas uz drebem visas vecas cenas kuras bija pirms menesa.
Papetiju apvus zabu ieksa cena 24Ls.un neminas par jauno atlaidi 50%.
Esiet uzmanigi kartejais manisanas gajiens.

A Anastasija 22.12.2010

komentarij na otvet DAINISA
a 4to vi dumaete mi za no4j vse ceni perewtampuem, nado umetj 4itatj vezde bili zoltie viviski s natpisju 50% NO PARDOSANAS cenas!vot tak s vami i estj s pokupateljami, a potom prodavci plohie, legko osuzdatj kogda vi ne na ih meste!ili hmm, za kuljo4ik vas poprosili zaplotitj, i vsjo nedovoljstvo na prodovca, pozalusta vse svoi gadosti nado ne nam viskazivatj a na4aljstvu, premomu, mi to 4to, vot posle vseh takih umnih pokupatelej budet tebe prodavec prevetlivij, zahoteli, prodavci toze ljudi.poverte za denj mi visluwivaem takie gadosti, tak esli tak ne naravitsa NE HODITE

G gaļina 22.12.2010

Nzinu, kā ir tagad, bet pēdējo reizi, kad pirku gerkenā kurpes un nākošajā dienā tām nolūza papēdis man apmainīja. Tiesa gan, gribēja pierunāt, lai es apmainu pret citām, bet es teicu, ka nevēlos riskēt ar savu dzīvību un pādevēja piekrita. Nesen biju iegājusi gerkenā uz Merķeļa ielas. Uzgāju par tā'dam mazām trepītēm, nelaime tāda, ka esmu vājredzīgā. Gribu iet lejā - trepītes slidenas, nav atzīmēts ne pirmais, ne pēdējais pakāpiens. Lūdzu pādevējam palīdzību - bet tas laikam vājdzirdīgais . Labi, ka viena cita pircēja palīdzēja . Vismaz viens normāls pircējs bija, tā sanāk - pircēji aklie, pādevēji kurlie.