www.sudzibas.lv Gemoss Darba līguma noteikumi

Gemoss - Darba līguma noteikumi

Daži līguma nosacījumi, kas varētu likt kādam padomāt pirms stāties darba attiecībās ar šo uzņēmumu. Piemēram sola algu 700 uz rokas beigās uz papīra 430 bruto un dažas piemaksas, kas nav lielas. Īsāk sakot tev sprauž batonus ausīs pirms tu redzi līgumu, kurā būtu jābūt ierakstītai solītai darba samaksai, bet patiesība ir tāda kāda ir.

15.11.2018

Работяга 15.11.2018

Ja un ja bus alga 430 eriki un darba stundas 250-300 tad jums pasiem bus jamaksa darbadevejam jo, ja reizinat algu uz darba stundam sanak ka esi darbadevejam neizdevigs un pasam vajag samaksat lai neizmeta lauka no darba..

E Ekspertu eksperts 16.11.2018

Par ko sūdzība? Ir darba līgums, noteikta samaksa... Tādus standarta līgumus slēdz pārsvarā visas firmas, ja vien neesi ūberspeciālists. Gan jau saņemsi tos savus 700, ja sevi pierādīsi.

J janisindriksons99 16.11.2018

Varu tev piekrist par to, bet tomēr tev nav taisnība līdz galam, jo tur bija vel visādi jocīgi līguma noteikumi, kurus es nepublicēšu. Doma bija tāda, lai cilvēki zina kā ir patiesībā par naudām. Lai netērē savu laiku ejot uz turieni!

really? 16.11.2018

patiesiiba ir tada,ka liigumu nedrikst nemaz taa kkur publicet, ka to te dari! Naaksies par to vel gadu bezmaksas piestradat, tad tik atkal te nesuudzies :D

J janisindriksons99 16.11.2018

Patiesība ir tāda, kas stulbs esi tu, nezinu vai sieviete raksta vai vīrietis, bet kāda tur starpība. :D Domā es liktu darba līgumu ja būtu parakstījis? :D Man neko nevar šeit tiesas ceļā piesiet, jo mans paraksts nav nekur tajos līguma noteikumos. Un starp citu valdība drīz lems, ka atalgojumu vajadzēs norādīt sludinājumos par brīvajām darba vietām. Tā vari iet di...t ar savu ķipa ah...o gudro komentāru! :D:D

D Dins Dinlands 16.11.2018

Īpašniece ir kā ne kā milionāre māk biznesu vadīt, paši vainīgi līgumu lasiet!

J janisindriksons99 16.11.2018

Jā jo naudu pelna uz idiotiem, kas nelasa neko, bet tik paraksta itkaa pasaulee truuktu citu darbu. :D