www.sudzibas.lv Gelvora Sergel Parādu piedzinēji

UAB "Gelvora" - Parādu piedzinēji

Parādu piedziņas uzņēmuma "Gelvora" parādu piedziņas speciāliste parādus cenšas atgūt nelikumīgā veidā - neskatotoes uz to, ka viņai ir gan parādnieka adrese, gan citi kontakti, parādniekus meklē www.draugiem.lv. viņa izveido viltus profilus (viens no tiem - Daina T.) un sūta vēstules par parādiem. Ja vēstuli nosūtīt nav iespējams, savu sakāmo raksta uzaicinājuma tekstā.

Pie tam, tiek pārkāptas nevien parādnieka tiesības, bet arī www.draugiem.lv noteikumi par viltus profilu izveidošanu.

Savās vēstulēs viņa nebaidās

O

R ruu 23.08.2012

Paldies, šī lieta tiks nodota PTAC

N Nadezda 23.08.2012

Teksts uz mana
"compa": saskana ar maks. Plana nr... Neesam sanemusi ikmenesa maksajumu eur... Apmera. Nekavejoties veikt apmaksu. Talr.67895910. Ped. Reize 03.08.2012. Un periodiski jau otro gadu. Neesmu draugiem.lv klients. Neesmu gelvora paradnieks. Vini suta uz mobilo interneta logu ar nosaukumu" teksts".

K kokskoka 31.08.2012

Ja nemaldos draugos ir iespēja uzrakstīt administratoram, ka tev liekas, ka tas ir viltus profils. Laiku pa laikam viņi pārbauda un dzēš tādus profilus plus tiem kas regulāri taisa viltus profilus, liedz iespēju draudzības aicinājumus sūtīt uz e-pastu.
Turklāt reģistrējoties šāda tipa portālos nevajag norādīt savus patiesos dzimšanas datus un ne jau tikai dēļ parādu piedziņas firmām, bet vispār. Ja vien tev nav ļoti reta vārda un uzvārda sakritība, tad arī īpaši netraucēs tevi vairs.

N Nadezda 31.08.2012

Salut, Kokskoka! Man atkal Gelvora" paradijas uz "Teksti".Atsutiju vestuje administracijaj. KLUSUMS!!!Meginasu vel rakstit.

D DZIRNAVAS 03.10.2012

Gribu piebilst ja gribas nemties ar tim sudsucejiem tad var izdarit sekojo6i- pardodam kaiminjam kautko (masinu, nekustamo ipa6umu vai traktoru) par norunatu cenu nosledzm ligumu pie notara ar nostiprinatu summu(4eku saglabajam un visus 4ekus kas saistiti ar 6o lietu transporta u.t.t. ) peimeram 1000 ls, pectam ejam uz kantori maksajam paradu 1000 ls panemot kvit, pec tam ejam uz tiesu un iesudzm par nelikumigiem procentiem kas parsniedz 100% piemeram jums uztaisija paradu no 300ls uztaisija 1000 ls, iesudzm tiesa samaksajam maximums 600 ls(pec jusu materjala stavoklja ko nosaka tiesa, dabunam atpakalj minimu 400 un 200 – 300 ls un visus izdevumus ko esat tereju6i ka moralo kompensaciju kopa apmeram sanak 600-700 ls + (4eki) zna4it esam atdevu6i naudu bez procentiem ))))))))))) LAI VEICAS AR MAKONJU NAUDAS TAISITAJIEM!!!

N Nadezda 04.10.2012

Privet vsem 4estnim ljudjam! Opjatj "GELVORA" pisulku prislala.Uze ne interesno.Pustj sebe pisut i "pohoze " nasi SUDZIBAS nikto ne 4itaet.A Zalj..Loti zel!

J.L. 08.10.2012

Jā, draugiem.lv parādu piedzinēja kārtīgi uzdarbojas. Vienīgais variants - sūdzēt TP.
Jo PTAC neuzskata, ka rakstīt vēstules draugiem.lv vai facebook.com ir kāds pārkāpums. Vismaz tāds viedoklis saņemts no PTAC.
Fuj - UAB "GELVORA", bet tas ir arī viss, ko var darīt.
Problēma pastāvēs, kamēr parādu piedziņas kompānijas turpinās algot nekompetentus darbiniekus. Tie pat elementāru vēstuli neprot pareizi uzrakstīt! Raksta kā savam labam draugam. Nemaz nerunājot par pareizrakstību un pieturzīmēm.

Pielikumā- (GELVORA) garadarbs.

Likumsargs 10.10.2012

Dariet vienkārši!
Es draugiem lv virsrakstā uzrakstīju, ka apstiprinu tikai tos, kurus pazīstu reāli dzīvē, lai necenšas rakstīt, jo tiks dzēstas bez žēlastības. Es tāda veida uzaicinājumus dzēšu nelasot un neatverot. Turklāt vajag sazināties ar draugiem lv administrāciju, viņi dzēsīs šādus viltus kontus!
Var uzrakstīt iesniegumu policijā par personīgās dzīves traucēšanu. kaut arī policijā var atteikties pieņemt šādu iesniegumu, bet pēc likuma policijai ir jāpieņem jebkurš cilvēka rakstīts iesniegums. Vajag būt tikai mazliet uzstājīgākiem!

C cerini 08.11.2012

ES neesmu neko kredita nēmusi, net Gelmora man terorizeja ar draudu izzinam, ka jaatdod parads, summa auga ar katru dienu.sakuma summa bija 450, 23ls

L Lindiņa 16.01.2013

Ej, PARADNIEKI nomaksajiet savus paradus, pec tam kačajiet savas tiesibas.Nebutu parada, neviens Jus netraucetu! Nabadziši...raksta viņiem...Ka kreditus ļaunpratigi ņemt to mes makam, bet kad jaatgriež uzreiz pateretaju tiesibas atceras.Labak lasiet ligumus ko Jus parakstat, kadiem nosacijumuiem piekritat...kad naudiņa vajadziga tad garam laižam punktus zem kuriem parakstamies.Ne ta vai?

P Pūčupūc 30.07.2020

Ej,Lindiņa! Strādāt piedziņas kantorī,kur algu maksā no parāda uzskrūvētajiem %,jau nesanāk aizdomāties ko nozīmē strādāt normālu nekrāpnieciski algotu darbu un uzturēt ģimeni. Kad naudas līdzekļi tiek paņemti nejau visādu verķu u.c.iegādei, bet kaut kādu apstākļu spiesti,kur steidzmi jāmeklē risinājums! Tieši kantori ir ļaunprātīgi izspiedēji no parāda pamatsummas uztaisa mākslīgi nereālus procentus! Kut Lindiņ nenākots nokļūt situācijā,kad esi viena ar bērnu/-iem un nauda kādai neatliekamai situācijai vai iztikai nav, bet neaizmirsti par bumeranga efektu! Nekad nevari zināt,kas un ka var dzīvē gadīties.

D DZIRNAVAS 27.03.2015

ej krapej kad sastadi ligumu un taisies uzsakt kaukadu komercdarbibu tev ir ari jareikinas ar pateretajtiesibam!!!

J Jaggers 11.08.2015

Interesanti vai Jūs vispār zināt, ka nav neviena likuma, kas aizliedz parādu piedziņas uzņēmumiem kontaktēties sociālos tiklos