Gelvora Sergel - Slikts serviss

Naudas piedziņa ir jāveic, tas ir saprotami, bet veids, kā tas tiek darīts, gan nav korekts. Zvani radiniekiem, dažādām trešajām personām. Vai tiešām domā, ka tā atgūs ātrāk naudu ? Visi vēlas norēķināties, vismaz es noteikti un šāds saziņas veids nu nešķiet samērā korekts. Var mierīgi runāt ar mani kaut katru dienu, esmu gatavs sarunām. Lūdzu izvēlieties labāku komunikācijas veidu.

08.10.2019

Atbilde no GelvoraSergel Pārstāvja atbilde 14.10.2019

Labdien!

Paldies ka veltījāt laiku un informējāt mūs par notikušo.
Veids, kādā notiek parādu atgūšana ir stingri noteikts likumā, tajā skaitā mūsu pienākums veikt klienta identifikāciju pirms sarunas uzsākšanas. Tas nozīmē, ka pirms runājam par parāda detaļām, mēs pārliecināmies, vai esam sazvanījuši pareizo personu, ja nē, tad nekādus datus par parādu mēs neizpaužam.

Iespējams sava radinieka telefona numuru kreditoram (vai pakalpojuma sniedzējam) esat kādreiz norādījis kā savu kontaktinformāciju, līdz ar to zvans tika veikts tieši uz šo numuru.

Redzam, ka esat atvērts komunikācijai un gatavs risināt radušos situāciju, lūdzu sazinieties ar mums telefoniski +371 67895910 vai elektroniski [email protected], lai mēs varam atrisināt radušos situāciju!

Gaidīsim ziņu!
SIA GelvoraSergel

D

A Artūrs Dante 08.10.2019

Labdien, ar visiem šiem kaktu kantoriem gelvoram , sergeliem (cik saprotu tagad tie peģiku kantori aprecējās), pausiem, creditreformām melnām un tālāk sarunai ir jābūt pavisam īsai - ejiet nahuj - ja kas nepatīk sūdziet tiesā . Ja tā rīkotos katrs apzinīgs latvijas pilsonis šie kaktu kantori sen jau pazustu, viņiem NEDRĪKST maksāt ne santīmu ! Maksājiet pa taisno kreditoram vai ja ir sarežģīti to darīt izvēlamies tiesu - 99%, ka viņas nebūs, bet pat ja būs tiks noņemti visi nepamatotie % u.t.t. kā arī visu šo šaragu izdomātie euriki, jo viņi kaut kādus piedzīšanas darbus pierādīt nevar, vispār tas parādu piedzinēju likums ir murgs, jo jebkurā normālā valstī kreditors saņem negūto peļņu, kas, protams ir jāpierāda nevis kaut kādas trešās personas.
Runājot tālāk, kā jau sen un ne reizi šeit esmu rakstījis, piedāvāju pilnībā bezmaksas pakalpojumu zvanu pāradresāciiju uz savu telefona numuru, ja nevēlaties ar viņiem runāt, es viņiem ātri pastāstīšu kur ir to krāpnieku vieta + ielikšu zvana sarunu youtube, par ko viņiem īpaši dibentiņi kūp.
Plus iespējama īpaši nekaunīgu šaragu pārmācīšana zvanot uz visiem viņu telefona numuriem katru minūti nepārtraukti 24/7 no IP telefonijas, ko viņi nobloķēt nevar. Effektīva metode Paus un Creditrefor to savā laikā izbaudija, tika nomainīti visi viņu statiskie numuri, bet diemžēl tas maksā , nav super dārgi, bet ap 100 eur dienaktī izmaksā, toties mierīgs miegs zinot, ka pi...i ir saņēmuši ko pelnijuši.

A arnitaa 08.10.2019

Viņi nedrīkst zvanīt un rakstīt radiniekiem/3.personām un prasīt informāciju par Jums. Ja Jūsu rīcībā ir informācija un pierādījumi par šādām darbībām, ir jāvēršas PTAC. Ja tagad nekļūdos, tad viņi jau ir dabūjuši sodu par šādu rīcību

Pacco_al 08.10.2019

Var būt nav tas labākais, bet viens no efektīvākajiem protams, ganījumos, kad cilvēkam ir palicis kauns un godaprāts, ja vismaz kauna nav no nepazīstamiem cilvēkiem, var būt no radiem sakaunēsies un atmaksās, bet ja nē nu tad arī sarunas, pārrunas un citāda veida tukša ūdens liešana un pārgudru solījumu bārstīšana nav efektīva un kā likums, tikai nejēdzīgi novilcina laiku.
Tāpēc ...
Nedrīkst zvanīt radiem... daudz ko nedrīkst, tanī skaitā arī parādu neatdot...bet neatdod.

A Artūrs Dante 08.10.2019

Nedrīkst pārāda summa pārsniegt 100% pamatsummu, bet pārsniedz, jāpierāda parāda esamība, bet nepierāda un tik un tā prasa savus parāda piedziņas izdevumus kā pašsaprotamus.
Cilvēki neesiet muļķi - sūtiet šos parādu piedziņās kantorus d...t un ļoti tālu, viņi ir tikai un vienīgi parazīti, kas iedzīvojās uz cilvēku nezināšanu un sirdsapziņu, par it kā parādu. Sūtam viņus draudzīgi tālu un dikti, es labprāt jebkura šo kantora darboņa mamkai iedotu starp acīm .

A AnnaPanna 09.10.2019

Ja naudu esi aizņēmies tad tā ir arī jāatdot. Kas tā par sūda domāšanu,ka ja negribu tad neatdodu? Ja no tevis kāds aizņemtos,bet pēc brīža pazustu un negribētu atdot tad gan jau kviegtu visskaļāk no visiem.

A Artūrs Dante 27.10.2019

Jaatdod ir draugiem, paziņām, kaimiņiem u.t.t. bet kantoriem, kas atklāti paziņo dodu 100, prasu 500 tādi iet n..j

R Rudis EU 27.10.2019

Visos laikos augļošana ir bijusi un ir vis necienījamākā nodarbošanās. Attiecīgi, arī šo algotie pakalpiņi, juristi, tiesneši un tml. No tādiem baidīties vai klanīties, nozīmē sevi nolaist atejas caurumā. Pastāv likumi, tiesa un paša saprāts, vēlams kritisks.