Gelvora Sergel piedziņa - Krāpšana

Šodien piezvanīja no ši kantora un sak ka esmu parādā. Esu vidu dzīvi godīgi dzīvojis bez parādiem un šie te tagad no manis kaut ko izspiež. Neesmu no viņiem neko pircis un neko netaisos šitajiem maksāt, spekulantu bizness. Kā var pieprasīt kaut kādu naudu nau saņemts pakalpojums? Kā tikt no šitajiem vaļā? Nabaga cilvēkam pēdējo ādu noplēsīs tik lai sev labumu dabūtu.

Atbilde no GelvoraSergel Pārstāvja atbilde 14.10.2019

Labdien!
Paldies ka veltījāt laiku un informējāt mūs par notikušo.

SIA GelvoraSergel sniedz dažādus kredītmenedžmenta pakalpojumus, tajā skaitā ārpustiesas parādu atgūšanu un cesijas ceļā pērk debitoru portfeļus. Ja esat saņēmis paziņojumu, ka Jūsu parāds ir nodots SIA GelvoraSergel, saglabājiet mieru un pēc iespējas ātrāk kontaktējieties ar vēstulē norādīto parādu piedziņas speciālistu, lai konstruktīva dialoga ceļā rastu kopīgu risinājumu.

Lūdzu sazinieties ar mums telefoniski +371 67895910 vai elektroniski [email protected], lai mēs varam atrisināt radušos situāciju un detalizēti paskaidrot, kādēļ esam iepriekš sazinājušies ar Jums!

Gaidīsim ziņu!
SIA GelvoraSergel

J

A Artūrs Dante 10.10.2019

Labdien pacentīšos maksimāli korekti uzrakstī savas domas par parādu piedzinējiem. Manuprāt viņi ir kā mazi čihuhua hua kuru vienīgā spēja ir skaļi riet, domājot, ka ir lieli un vareni, bet patiesībā viss ko var izdarīt ir apkārt sev izraisīt tikai smirdoņu, ko viņi lieliski pieprot.
Atbildiet paši sev uz pavisam vienkāršu jautājumu, ja Jums uz ielas pienāks klāt svešinieks un pateiks, maksājiet man naudu, ko Jūs aizņēmāties no kaimiņa Vasjas + vēl par to, ka es Jums to pateicu - jebkurš sevis cienošs cilvēks tādu pasūtīs tālu un dikti. Jo pirmkārt es kaut kai elementāri sākumā gribu uzzināt no kaimiņa Vasjas ka tāds fakts ir noticis.
Gelvora (turpmāk tekstā smirdonis) var strādāt uz cesijas vai līguma pamata kā trešā persona, Bet lai viņi vispār to sākumā darītu iepriekšējam kreditoram ir Tevi jainformē par saistību nodošanu trešajām personām rakstiski, kamēr tas nav noticis smirdonis priekš Tevis ir tikai un vienīgi smirdonis.
Sākumā izskatīsim variantu, ka viņi darbojās trešās personas vārdā uz līguma pamata, jā labi ok viņiem ir tiesības Tev pazvanīt un pateikt ka Tu esi parādā Vasjam, bet kamēr kreditors Tevi nav informējis (atsūtijis vēstuli, vai savādāk atbilstoši līgumam, kurš nav konfliktā ar likumdošanu) par smirdoni viņi Tev ir tikai un vienīgi smirdoņas un nekādu tiesību pieprasīt savus grašus viņiem nav. Izskatīsim viņu galveno fīču parādu piedzīšanas izdevumus, kas atbilstoši Ministru kabineta noteikumi Nr.61 2.pantam ir 7+10 Eur. Ai, bet cik maz cilvēku šo likumu ir kārtīgi izlasījuši..
2.1. par rakstiska paziņojuma sagatavošanu un nosūtīšanu parādniekam, kurā sniegta informācija par parāda esību un aicinājums labprātīgi izpildīt kavētās maksājuma saistības, un par nepieciešamajām darbībām parādnieka faktiskās kontaktinformācijas noskaidrošanai, ja parādnieks nav sasniedzams, – kopā ne vairāk kā septiņus euro; Tātad - šos septiņus eur viņi var dabūt, ja ir atsūtījuši vēstuli (kuru tiesā var pierādīt (attiecīgi ierakstītu)), nekad neviens smirdonis tādu vēstuli nesūtīs ! Un pievēršam uzmanību galvenajiem vārdiem šajā pantā - "ja pārādnieks nav sasniedzams" < tas nozīmē, ja ar viņu nav iespējams sazināties ar kreditoru noslēgtā līguma kontaktdatu ietvaros. .

2.2. par citām parāda atgūšanai papildus veiktajām darbībām – kopā ne vairāk kā 10 euro parāda atgūšanas procesā, līdz parādnieks izpildījis maksājuma saistības pret parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzēju vai kreditoru.
Smirdoņas šos 10 Eur traktē jau kā otru vēstuli, jo likumā skaidri norādīts citām darbībām, kuras viņi var pierādīt ! (piemēram jurista pakalpojumi, (attiecīgi ir šī jurista izsniegts čeks ar norādi pakalpojumi tādā un tādā parādnieka lietā) - NEKAD, ATKĀRTOJU NEKAD tiesā viņi to nepierādīs !
Attiecīgi izdaram secinājumus, 99% gadijumos smirdoņu pieprasītie parādu piedziņas izdevumi ir nepamatoti.

Tālāk gadijums - cesija . Uzreiz saku varam sākt priecāties, jo skaiti parāds ir piedots. Droši smirdoņām sakam tiesa - tiesa un tikai tiesa. Cesija ir parāda pārpirkšana, kas notiek portfeļos par hmm 1-2 % no reālās parāda summas. Tāpēc, ja paprasīsiet smirdoņam uzrādīt cesijas līgumu viņi pateiks komercnoslēpums. Bet tiesā šīs līgums būs jauzrāda un parādnieks mierīgi var pateikt, ka šeit notiek iedzīvošanās uz viņa rēķina, jo ja parāds sākumā ir bijis piemēram 1000 Eur, smirdoņa viņu ir nopircis par 20 Eur un grib 1000 + vēl % tā jau ir nesamērīga iedzīvošanās un maksimums ko viņi tiesas gadijumā var dabūt ir 20+100% = 40 Eur, bet garantēju uz tiesu viņi neies ! :))))

Un ļoti svarīgs moments - ir parāda noilgums 3.gadi kopš pēdējās apmaksas kreditoram (kas ir juridiska persona). Smirdoņas, protams, stāstīs, ka tas pagarinās izsūtot vēstules, zvanot u.t.t. tas viss ir pilnīgākās muļķības, noilgumu pagarina tikai un vienīgi papildus vienošanās restrukturizācija (kas vispār ir krāpniecība NR1.) (nekādā gadijumā neko neparakstam ar smirdoņām) un/vai tiesa.

UN nobeigumam - Ja Jums traucē šie smirdoņas, piedāvāju pilnībā bezmaksas pakalpojumu zvanu pāradresāciju uz savu numuru, kur es viņiem ātri parādišu viņu pelnīto vietu + zvans tiks publicēts youtube, par ko viņiem īpaši pukančiki kūp :))

J jurciks672 10.10.2019

Paldies skatīšos kas nu totiksies tālāk. Kur tas tavs youtubs ir? Uz kuru numuru man tev pārvirzīt zvanu?

д Денис Валюнс 19.10.2020

Ļoti intrrrse jo man 17k parads sakrajas no 2007 gada. (Nebija iedspejas maksat)Pastastiet ludzu ka man rikoties jo viena lieta jau pie tiesas izpilditaja parejas pagajdam ne. Un viņi draud ja nemksašu viņi otro lietu ari nosutis pie tiesas izpilditaja. Es ssku ka msn maza alga un viņiem pofigu.

Ivo 10.10.2019

Varu vēl piebilst par parādu noilgumu, nekādā gadijumā nemaksājiet kaut vai vienu centu no sava konta uz kreditora, cesionāra kontiem jo cik dzirdēts arī tas pagarina parāda noilgumu. Smirdoņas bieži vien mēģina manipulēt ar to

J jurciks672 10.10.2019

Tà ar būs darīts, neko es nēsu parādā

M Matskar 08.05.2020

jurciks672 Tu esi parādā gan naudu, gan Latviešu valodas skolotājai ...

M Margo777 10.10.2019

Artūra atbilde ir perfekta, viņa vārdus vajadzētu publicēt visos lielākajos portālos un pa ziņām rādīt, kā rīkoties pret tiem krāpniekiem.

G GustavsN 23.11.2019

Gelvora Sergel

M MN2020 09.04.2020

Diemžēl arī es esmu cietusi no Gelvoras ilgus gadus ( laikam kādus 6) viņi rakstija man draudu vēstules, beidzot nolēma pag. gad iesniegt tiesā... protams vinneja tiesu (laikam tur viss nopirkts bija) . Piedziņai bija pāri 5k, tādēļ arī nolēmu pasludināt sevi par maksātnespēju. griezos pie jurista par ko samaksāju virs 400 par darbu . pagāja 1 gads,esmu brīva.
tagad es zinu ka varēju visus dok-tus iesniegt tiesai pati , ja kādam interese, tad rakstat to izdarīt visu pati. Rakstat , pastāstīšu un nevajadzēs maksāt tik daudz par pieteikumiem un tt

д Денис Валюнс 19.10.2020

Ļoti intrrrse jo man 17k parads sakrajas no 2007 gada. Pastastiet ludzu ka man rikoties jo viena lieta jau pie tiesas izpilditaja parejas pagajdam ne. Un viņi draug ja nemksašu viņi otro lietu ari nosutis pie tiesas izpilditaja. Es ssku ka msn maza alga un viņiem pofigu.

и Исаков Денис 29.01.2021

Palidziet [slēpt]@gmail.com

J janis urkauskis 02.12.2020

Gelvora sergel. Man prieks ka jūs sutat vēstules pa Latvijas pastu vismaz man būs ko iekurinat plīti krāsnī jo es tā daru kurinu neataisitas vaļā vēstules pretigas sumas ar cipariem ko nesmu parāda un rudens ziemas sezonā kurinu vēstules sūtiet vēl manai plitei krasnei noder šobrīd tas nav joks ko saku šobrīd