Gelam. "Daktere" Ozola - Slikts serviss

Griezos Gelam ar zobu sāpēm. Pierakstija pie Ozolas. Atnācu. Neuztaisot rentgenu- sākā tā saucamo labošanu. Iedūra anestēziju. Nogaidot kādu laiku - spēlējot telefonu- sāka urbt. Sāpes bija neizturāmas. Pateicu, ka nevaru izturēt. Špricēja atkal. Kā miesnieks ņēmās pa muti. Aizplombēja. Gala rezultātā samaksāju 95Eur. Ir pagājušas 3 nēdēļas. Zobs tā arī sāp. Došos uz citu klīniku "Dr." Ozola ir NEPROFESIONĀLS ZVĒRS.
NEKAD PIE VIŅAS NEEJAT.

F foer 16.12.2018

rentgens nav jataisa pie katras laboshanas.
no vienas shprices ar ne katram nesap,tas ir tiri individuali kāds ir sapju slieksnis un zalu absorbesana.

K Klientamnavtaisnība 17.12.2018

Tā ir. Vienmēr liekas, ka zobārsts ir kā miesnieks, jo jutīga zona. Sāp visiem. Un sāp arī pēc tam. Jo ārstējas. Nesāpēs vēlāk.

V Viens pacients 01.03.2019

Pie šīs pašas "kundzes" laboju zobu - tīrīja kanālus. Tagad man jāmaksā 750 EUR, lai pārlabotu tās šausmas, ko viņa man sadarījusi - viņa ne tikai slikti iztīrīja un nepilnīgi aizpildīja kanālus, bet arī atstāja kanālā nolūzušu instrumenta galu - to rentgenā skaidri tagad var redzēt.

I Inese 01.02.2020

Ārstējos pie viņas. Vienmēr pozitītvs rezultāts, nevaru teikt neviena slikta vārda.