Ge Money Bank - kredīts

Es vienkārši brīnos, kur šajos taupības laikos var noalgot tik daudz darbinieku, lai pārējiem padarītu dzīvi neciešamu. Būtu labāk strādājuši pa brīvdienām un apstrādājuši ienākošos rēķinus, lai cilvēkiem nebūtu tik lieli laika kavējumi, bet varbūt tas ir izdevīgi? Sūta jau izziņu 27. datumā, ka Jums bija 1. datumā jāsamaksā, lai gan vēl līdz 1. datumam 4 dienas. Un kā var tekstā rakstīt bija... Par 20Ls soda naudu, ko es pat nezināju solās iesūdzēt tiesā un vēl iesniegt credītreformai, vai nav par daudz iestāžu vienā reizē nosaukts. Man liekas, ka saprātīgi cilvēki, kad izbeigsies saistības nekad ar viņiem nesadarbosies. Gribētos gan zināt, kas šos jaunos cilvēkus ir instruējis, jo metodes atgādina 90 gadus, tikai varbūt bez vardarbības.

K kloo 15.05.2010

Es esmu viens no tiem sapratiigajiem cilveekiem, kursh noteikti ar vinjiem vairs nesadarbosies! Man jau skjiet, ka vinji tikai dabuus atpakalj savu naudu un ies prom no LV tirgus, jo jaunus klientus vinjiem buus ljoti gruuti dabuut!

A alise 17.05.2010

Jā, ši banka ir pati pretigākā visā Latvijā! Nepietiek ar to, ka ar viņiem vienīgajiem krīzes laikā nevarēja nekādi panākt vienošanos par kredita restrukturizēšanu. Tagad ir klāt vel jauns stulbums: zvana katru nedēļu un prasa, kad maksāšu. Ja saku, ka jau iepriekšējā nedēļā ar citu viņu operatoru vienojāmies, ka maksāšu tad un tad, šie atbild, ka vienlaga zvanīsot katru nedēļu no jauna, lai atkal pārliecinātos - vai tiešam maksāšu. Pie visa jau esoša izdomājuši vel kārtējo idiotismu: par šiem zvaniem jāmaksā MAN (!!!), jo izveidota atzvanu sistēma. Pretīgākais kantoris vismaz Latvijā noteikti!!!

M muris 17.05.2010

Es jau kadu gadu un vairak nemaksaju viniem ne santima.IEMESLS.-Maksaju siem cik vareju, bet tikunta katru dienu zvanija, tas bija murgs kautkads.Beigas man apriebas skaidrot vienu un to pasu, un nemaksaju vispar neko, jo redziet, ar 50 ls esot pa maz.Uz doto bridi, vairak nezvana jau kadi 3 menesi, laikam tiesa ielika.Nezinu, vestules ari nekadas nenak.

A Aleksandrs 17.05.2010

man bija taa-iebaaza creditreformaa, tie uzblieza 100 pa virsu un zvana nu katru dienu, dod naudu, nedosi, buus tiesa.Es maksaju, cik varu ge monky bankai katru menesi.Tagad monky zvana un saka, davai vairaak maksaa, si summa neapmierina, es saku, a kaa ar creditreformu?tie man lien virsuu, reketee katru dienu!sis atbild, pasuuti vinus na...j, tu mums parada, suti naudu uz to kontu, ar ko liigums-ge monky!!!reforms palika suukajot, sutiet vinus dirst un veel talak, maitas:)pliku pigu sie dabuus ne naudu:)
ge monky turpinasu maksat tik, cik varu, un lieku uz tiem miiksto, lai sie zvana katru dienu, necelu un viss.

K Kristine 19.05.2010

Jā, man ar zvana uz runā tādā tonī, itkā par bezdarbu, noņemtajiem pabalstiem, samazinātajām algām un krīzi, viņi vispār neko nav dzirdējuši!
Sīkaļas, bet māca, kā jādzīvo

Z zuze 21.05.2010

Labais, aizņemas naudu.. iztērē.. un tad pēkšņi izrādās ka būs arī jāatdod.
..dažreiz latvieši tiešām ir unikāli..

A Arturs 21.05.2010

Wov - baigi gudrs es skatos, laikam skola nemacija etikas normas, par augstako izglitibu vispar nerunasim... var redzet kads kontingents ir GE klientiem :D

Gaidi gaidi, kad atnaks tiesu izpilditajs pie durvim, tad tu savadak runasi - dumbass!

J Jānis 25.05.2010

GE Monkey, kropli, pat svētdien deviņos vakarā zvana, viņi domā ja zvanis katru dienu tad man pēkšņi nauda paradisies, es jau viņiem skaidroju ka man kavē algas izmaksu, ne bļed atkal zvana un zvana.