Ge Money Bank - kredīti

Mīļie cilvēki, nekad neņemiet kredītu GE Money bankā!!! Tad kad, bija treknie gadi, paņēmu kredītu, ne pārāk lielu uz 5.gadiem. Šogad sanāca tā, ka kādu laiku biju bez darba. Gāju uz banku runāties par pamatsummas maksājuma atlikšanu, vai kā citādi samazināt ikmēneša maksājumu. Ventspils filiālē atbildēja, ka viņi neko nevarot palīdzēt un ka pārkreditēt arī neesot izdevīgi, jo procentu likmes uz šo brīdi esot lielākas Pēc kāda laika, kad pirmo reizi bija nokavēts maksājums man zvanīja jau no parādu piedziņas daļas, kad izstāstīju situāciju viņi man skaidri un gaiši atbildēja, ka viņi termiņpagarinājumu nedod, atlikt pamatsummu arī nevar - t.i. pilnīgi nekādu iespēju pārslēgt, vai mainīt kaut ko noslēgtajā līgumā. Ja nemaksāsi - ieliksim tevi Creditreformā, nav darba - meklē !!!
PILNĪGI NEKĀDAS PRETĪMNĀKŠANAS KLIENTAM!!!
Šī bija pirmā un pēdējā reize, kad ņemu kādu kredītu šajā bankā

R

B bulka 11.11.2009

Iesi uz nākošo banku, kur izrīkosies tāpat???

R Rita 11.11.2009

Esmu ņēmusi kredītu Swedbankā, un tur attieksme ir pilnīgi savādāka. Ar šo banku ir iespējams atrast kompromisu.

A Aleksandrs 11.11.2009

monkey banka tagad visu uzvel klientiem-kapec njeemaat?Devat tak pasi, vel pakal skrejat lai nemam, lai noklusejam citas paradsaistibas un deveji vel %par to sanema.Bet kapec devaat naudu, nedomajat ar galvu pasi?
Mani ari nodeva kreditreformam, viniem neko netaisos maksat, skaitu cik varu uz monkey kontu pec liguma.
Nemaksajiet nekadiem piedzinejiem, ja nauda ir, skaitiet uz liguma noradito kontu un nekada tiesa neviens nesudzes.Bet ja sak visadi piedzineji draudet, versaties policija par izspiesanu.

S Smile 11.11.2009

Ar savu attieksmi pret klientu, GeMoney tālu nenonāks!!! esmu dzirdējusi vairākas sūdzības no paziņām, draugiem kādas ir metodes šī iestādei...nekas labs nav! kā arī nav iespējams veikt nekādas izmaiņas līgumos!!! tad kāpēc tad citas bankas jau šobrīd domā par klientu un piedāvā vairākus risinājumus??? Gan jau pienāks labāki laiki, tad Ge Money neviena klienta vairs nebūs!!! Man jau liekas ka bankas vadībai vajadzētu sākt aizdomāties, ko viņi darīs pēc tam...

A Anda 12.11.2009

Man tagad ir tas pats!!Nokaveju 16 dienas un jau pec piecam saka zvanit no paradu piedzinas!!!Vienmer maksaju laikus, bet tagad algu nogrieza un kave izmaksu, es skaidroju, bet vini to nesaprot, pasiem jau visu laikam maksa!!!Zvaniju info un tur pateica ka var pa dalam maksat, bet bus ikmenesa sods, es to zinu..bet kadzvanija no paradu piedzinas, nekadas jegas, runa pavisam savadak!!KAPEC INTERESANTI INFORMACIJA NESAKRIT???!!!Ar to vini neka nepanaks jo radisies ar laiku vel vairak nemaksataju!!!

M Marteens 15.11.2009

Kad zvana parādu piedzinēji, tad nesaistieties nekādās sarunās...Ir līgums ar banku un maksā kaut vai latu mēnesī.Tie ir starpnieku pakalpojumi ar lieliem % un iebiedēšanu.Kāpēc Jūs uzraujaties uz viņiem???

E Eseseseeseeses 15.11.2009

ja aiznjemies, tad vajag laikaa maksaat! tad nebuus probleemu un saadu debiilu temu...ljoti vienkarsi..

M marina 16.11.2009

pilnigi piekritu pedejam komentaram, un vel paradu piedzinejiem diemzel tads darbs, tapat ka setniekam un morga darbiniekam savs!!!
pec butibas informacija sakrit jo paradu piedzinas grupa visu laiku apmainas ar informaciju ar info grupu, vienkarsi katriem runas stils savadaks - info palidz un nomierina, bet paradu piedzina bridina!

S sekste 11.12.2009

Ko tur brīnīties par lielām summām, kad man no GeMoney parādu piedziņas speciālists zvanīja par nenomaksātiem 1, 70 ls

S Sashko 11.12.2009

GAY money bank :))) Sutiet viņus dirst!

E Edmunds 12.01.2010

Ge money ir šmaukļi un krāpnieki!!! Arī man objektīvi nepaskaidrojot tika atņemti 20 ls esmu ticis no viņiem prom un ļoti labi !!!
UZMANĪBU VISIEM TAUTIEŠIEM!!! NEIESAISTIETIES AR ŠO BANKU NEKĀDĀ GADĪJUMĀ!!!

B Baņkieris 12.01.2010

Cienītie, bet ko tad jūs gribējāt?! GE Money bankā jeņķu pensionāri glabā savu naudu un uz mūsu rēķina palielina savas pensijas. Tagad krīzes laikā nomīzuši, ka nauda ies zudumā un steidz ņemt ārā un lai banka nekļūtu sausa, viņi arī brauc virsū parādniekiem!
Man šajā bankā kādreiz bija algas konts un katru mēnesi no konta izčabēja pa kādam latam, līdz piecu latu robežai. Man tas vienreiz apnika un es aizgāju no šīs bankas!

E es 24.01.2010

Mēs zvanīsim un arī uz mājām brauksim :p

Z zintis 25.01.2010

Piderasu kantoris, dirsā šito banku redzēju!!!

A Anda 25.01.2010

Man bija depozīti GE M bankā, neko sliktu nevar pateikt, ja nu vienīgi ofisā Aspazijas bulvārī - 3 lodziņi, pie 2 pļāpā privātas sarunas, bet uz trešo apmeklētājiem stunda rindā!
Bet autorei - nu nevaja parādus taisīt - parāds nav brālis.

A anya 16.10.2012

Pilnīgi piekritu komentāriem...Visss viss nepretimnākošākā banka...zvana draud...un pat ir bijuši pie mums uz mājām..terorizetaji, nepietiek ar to ka mes klienti ta pārmaksājam mistiski nenormalus procentus, vel viniem nav kauna, mums auto lizinga sini banka..un par tam kavetam dienam..un laika ka nebija naudas, samazinaja algu...sakrajas tadi procent..otrs maksajums...nu lati 800..mums ir procentos...

L Latio Fox 08.04.2013

Tas jau veel labi, ka zvana uz maajaam-naak ciemos!!!
Muusu gadiijumaa peec 12 gadiem no taa laika galvotaaja uzzinaajaam, ka vins sanem veestuliites tagad par kautkaadu itkaa paraadu!!!
Ar mums pasiem nav sazinaajusies-mees censamies to dariit-pasaka-atzvaniisim, noskaidrosim-un pazuud!a veestules turpina suutiit tam durakam-galvotaajam, kurs savukaart atkal draud mums!!!Par ko????
Iesu uz tiesu-gan pret stulbo galvotaaju, gan pret to firmeli!!!Cuukas!