Ge Money Bank

Vairakakart meginajam panemt uz nopmaksu videokemeru- sanemnam atteikumu 3 reizes. Nerunajot par to cik ilgs laiks paterets meginot, vini vel pazavanijusi uz vienu no vietam kur meginajam un teikusi, lai nemaz nemeginam. Galiga nesaprasana bijaam- viss ir kartiba, visiem nosacijumiem atbilstam un nekaadaa melna sarakstaa ari neesam. Paskaidrojumus sniegt ar neviens nevar-galvenos lemejus atrast ar nevar atrast pec bukletiem . Tad nu interneta sameklejam, uzrakstijaam so situaciju- gaidijam atbildi. Sanemam- pieklajigu vestuliiti, kura nekas nebija pateikts vairak kaa---pat ja atbilstam visiem nosacijumiem, vini var nedot naudinju. Kas tad sitaa par lietu???? Sie vel sacijas ,ka cerot nakotnee ar mums vel sadarboties. Nu nez--atkal teret laiku un nervus????

H hh 22.02.2006

nikto ne zastavljal prihoditj v otdel, pisatj zajavku, podpisivatj dogovor, a uz tem bolee bratj kredit

G GEMoneydarbinieks 04.09.2007

Lai uzzinātu, kāpēc Jūs saņemāt atteikumu, jāraksta iesniegums Centralajā ofisā un atbilde tiks atsūtīta pa pastu. Pa internetu Jums neviens tādas ziņas nesniegs

I i. 11.10.2007

Visskumjakais ir tas, ka cilveki vienkarshi nevar vai negrib saprast elementaras lietas. Kreditkompanijas ir privatas kompanijas un ir tiesigas atteikt klientam, nepaskaidrojot iemeslus.Tada veida tas samazina cik vien var iespejamus riskus, ka klients nemaksas vai maksas ar kavejumiem.Bet vairakiem cilvekiem laikam klust vieglak no ta, ka vinji sudzas un sudzas, kaut gan taja pasha laika var pameginat cita kompanija, ja neizdevas konkretaja kreditiestadee!!!Nu, laikam patiesham ir tadi energetiskie vampiri, kuriem patik teret savus un citu cilveku nervus!!!Zel...

I i. 11.10.2007

CILVEKI, vai Jus vispar zinat, kas ir reklama?Tas ir marketinga lidzeklis, kuru izmanto kompanijas, lai piesaistitu potencialus klientus.Reklamaa nevar but atrunatas visas niances, saistitas ar konkretu produktu/pakalpojumu.Gara reklama ir garlaiciga un to vienkarshi neviens neuztvers.Reklamai jabut isai un konkretai!!!Jus tachu nelasisiet bukletu, kas sastav no 25.lpp(iem)!Un tada jedziena ka "fiktiva reklama" NAV:-)))

L Liene 26.10.2007

BTracina mani shitie teksti - ja mees uzskatam, ka klients vara neatmaksaat utt. Un kad iedodat taadam, kam alga knapi 100 Ls un vinsh melnajaa sarakstaa, tad nav risks? risks ir dot tiem, kam alga ir virs 200 ls un tiira kreiditveesture? Stabils darbs utt? Da shaubos pat ka tajaa vinju kantorii kaads vispaar kaut ko cheko - iepatiiakas peec purna pasee un dod vai nedod. Tracina vienkaarhi. Un arii tas, ka informaaciju pasniedz absoluuti neatbilstoshu reaalajai situaacijai, gruuti kretiiniem eirakstiit maajas lapaa vienu teikumu vairaak, ta avietaa cilveeki pateeree nervus un savu laiku. Fu! kantoris galiigi garaam.

K kristina 02.11.2007

POLNOST6Y SOGLASEN

P PAVEL 02.11.2007

nenado zawiwat6 firmu etu debil6nuy nasliwan u*e pro vas ----- pridurki g e money...mama kak to vziala kredit so slezami valer6ianku pila doma---debili eti ge money

K kaska 29.08.2008

Ko nematies, ja nevarat samaksaat - tad nenemiet kreditus...

S Smile 31.03.2009

tā tiešām ir, ja nevari maksāt tad neņem!!! bet vai tad kāds ir zinājis ka darbadevējs var kavēt algu???
Es piemēram nepaspēju samaksāt laicīgi auto kredītu, pāris dienas nokavēju Godīgu aizeju uz galveno līzinga nodaļu un saku ka gribu samaksāt, cik tad ir tie soda %??? izrādās soda %ir neaikarīgi, cik ilgi tu kavē, tir ir 10% no maksājuma, vai tā nav krāpšana?
Ok, saku tūlīt samaksāšu, jo pati vainīga, biju ar mieru samaksāt visu kas ir nepieciešams. Bankas darbinieks kas mani apkalpoja, sāka man stāstīt ka sakarā ar to, ka iepriekš esmuveikusi lielākas iemāksas, man soda % nav jāmaksā, jo tas jau ir nosegts!!!
Biju patiesi izbrīnīta kad atnācu nākamajā mēnesī veikt kārtējo maksājumu, protams nebraucu uz galveno līzinga nodaļu, iegāju Imantas filiālē. Kur jauka meitene man saka, ziniet jums jau ir sakrājusies soda nudu par dieviem mēnešiem!!!
Vai tiešām bankā strādā kompetenti darbinieki, kas nesniedz patieso informāciju??? es protams lūdzu bankai tikt skaidrībā ar šo lietu, kurš varētu man segt zaudējumus. Joprojām gaidu atbildi...

O Olga 01.04.2009

Man vienmēr viss bija kartibā ar GE MONEY sadarbošanos, bet kad uzsakas krīze valstī viss pārvertas..

R rebeka 01.04.2009

GE Money ir teju vienīgā iestāde, kurai nav nekādas pretīmnākšanas klientiem krīzes apstākļos! Tagad ikviena banka cenšas saglabāt nākotnes klientus, pieškir kredītbrīvdienas, ļauj mainīt kredīta maksājumu grafiku utt., bet kad GE Money jautāju, vai ir iespējams atlikt maksājumu uz dažiem mēnešiem, atbilde bija: mēs to nepraktizējam!!!
Nesaistieties ar šo uzņēmumu! No savas pieredzes saku!!! Par klientiem tur domā vismazāk no visām Latvijas kredītiestādēm!!!

I ivans 18.04.2009

nenemiet ge money

A Aigars un Aljona 03.09.2009

Musu gimene ir GE Money ilggadeje klienti vel no RD Lizing laikiem... un nekad mums nebija problemu lidz sim ... bet tagad varu pateikt vienu uz musu maksatspeigu klientu rekina grib segt paradus... mana gimene ir loti vilusies ka esam saistiti ar so kompaniju ... un atrak gribam tikt no viniem vala... un iesakam padomat pirms nemt kreditu ...