www.sudzibas.lv Ge Money Bank Bez musu zinas liguma izmainiti datumi

Ge Money Bank - Bez musu zinas liguma izmainiti datumi

Mes esam GE Money klienti jau kops RD LIzing laikiem . Mums nekad nebija problemu ar so banku . Lidz iestajas valsti bardaks. Mes pec Liguma vienmer maksajam pedejos datumos ... izvelejamies jo algas diena pedejos datumos ... maksajam kartigi ... te viena diena izmainija musu priekstatu par so kompaniju uz sliktu pusi... mums saka zvanit paradzineji prasit kavejuma procentus teikt ka mes esam parada... kad sakam skaidroties izradijas ka mums liguma izmainiti datumi ... mes katru menesi rakstam iesniegumu par lietas parskatisanu un atbildi sanemam vienmer vienu un to pasu, , , mes noskaidrosim un jums pazinosim ... rezultats vienmer negativs ... Mes esam loti vilusies un velamies atrak tikt vala no sim saistibam ar so banku ...

D Dace 04.09.2009

Ne jūs esat vienīgie diemžēl...tāda jau ir mūsu banku politika

B Baņkieris 04.09.2009

GE Money banka nav tā labākā un līzinga kompānija ir vispār zem katras kritikas! Labi, ka man ar šo mafiozo kantori nav nekādu darīšanu!

U Uģis riktigais 04.09.2009

Kops RD laikiem viņiem ir diezgan lieli proči bijuši, tamdēļ esmu atturējies no viņu līzinģiem.Un labi vien bija.

J Julija 04.09.2009

GE money edinstvennaja kreditnaja kompanija, kotoraja ne idet ne na kakie ustupki!S nimi neljzja dogovoritsja ne o4em-idew prositj perenesti platezh na drugoe 4islo, tipo soglashajutsja, a potom prisilajut bumazhku s ligomsodom!A vedj esli bi poprobovali, vomozhno ljudi i popitalisj bi 4to to platitj, a oni toljko i znajut kak vrubatj procenti.Pustj u4atsja u drugih!!!Zazhratie ...

I ibizza 14.09.2009

Ka ir zinams Ge Money vispar nemaina datumus... tas nav iespejams. Tapec laikam ka jus pashi kaut ko sajaucat datumos.

po povodu togo, 4to Ge Money ne idjot na ustupki...Dogovor vi 4itali prezhde 4em podpisivali '??? Tam jasno napisanno pro shtrafnie procenti za opozdanie... Esli vi predupredili, 4to vi zaplatite pozzhe eto kone4no horosho, no esto ne dajot vam prava platitj bez strafnih procentov. Vi zaklju4ili dogovor... eto oficialjnij dokument, kotorij vi podpisali, tak i platite kak tam napisano, a ne pridumivajte kakie-to svoi uspovija

S Smile 26.09.2009

Tu Ibizza gadījumā neesi GeMoney darbinieks? Noteikti ka visi lasa līguma nosacījumus pirms to paraksta. Šobrīd jau runa iet par to ka Ge money ir vienīgā banka kas nenāk pretī klientiem tik grūtajos llaikos!!!

C Caps 02.10.2009

Ge Money pretīgi asinssūcēji, lai vēl papriecājās, tad kad lielākai daļai beigsies kredīta maksājumi, vairs neviens pie viņiem vairs neies pēc kredīta, varēs savu piparu bodīti taisīt ciet, padlas tādi !!!

I ivars 13.10.2009

esmu bijis klients jau no laika gala, maksāju visu kārtīgi.iegādājos auto...Nav darba.Maksas kavējums vairāk par 90 dienām.Savāca autiņu, pārdeva par sviestmaizi, tagad visu atlikušo mūžu maksāšu starpību par neko.Zvanīju, centos runāt, šomēness jau ir alga, bet nav autiņa.Esmu vīlies, šokā par tādu attieksmi.

B Baņkieris 13.10.2009

GE Money banka ir visstulbākā banka!
- klientiem neizrāda nekādu pretīmnākšanu;
- ļoti nekompetenti darbinieki;
- ļoti neatsaucīgi darbinieki;
- internetbanka viss stulbākais, ko esmu savā dzīvē redzējis IT jomā!

K klients 24.10.2009

šī banka tiešām ir visstūlbākā.
ateikšos uzreiz ka nomaksāšu visu kredītu!

J Jurijs 26.10.2009

Bolee goda nazad v etoj zlopoluchnoj kontore vzjal kredit, na pokupku televizoza .Poschitav kakuju pereplatu sdelaju za vesj srok, rewil pogasitj vesj ostatok odnim platezom(450Ls). Priwol k "specialistu" uznatj skoljko neobhodimo vnesti deneg, chto b polnostjju raschitatsja. Uznal, oplatil, da i zabil o takom banke. No vot proshol god, i mne napomnili, chto ja vsjo esjo javljajusj ih klientom, t.k., ostalsja dolzen 3.50Ls, a s procentami, uze 48.80 Ls (!) . Da uz, teperj ponimaju pogovorku : Molchjanie - zoloto !

L Linda 19.11.2009

suds ne banka! Cerams, kad uzlabosies situācija vairs neviens neies un neņems tur kredītu, lai vienreiz tā iestāde aizklapējas.

M Maija 23.11.2009

Darbu savienošanas kārtībā, alga no kura ienāca GI, zaudēju, bet palika nesamaksāti pēdējie 4 maksājumi no 24 iem (kopumā ap 200 lvl). Pamatdarbā skolā paliku uz tādu algu, ka sāku sētniekus apskaust. GI par to neko dzirdēt negribēja.
Zvanīja skolas administrācijai, stāstīja, ka nemaksāju, zvanīja uz mājām svētdien un darbdienās pirms 8.00 (nepieklājīgi) un kaunināja. Var just, ka inkasso "specialiste" ir meitene no govs astes, kas grib sevi parādīt.

O Oskars 02.12.2009

Es domāju, ka var viņus iesūdzēt tiesā mierīgi. Viņiem galīgi nav tiesību zvanīties uz darbu, traumēt cilvēku mājās utt. un galvenais kāst nenormālas soda naudas.

A Aigars un Aljona 09.07.2010

это для Ibizяa GE Money - вы просто пишите какието бредни о том што эта компания идёт навстречу ..неверьте ...я вляпалась в это уже не раз ..мой муж остался без работы машина оформлена на нево ..мы естественна перестали платить всю сумму потому как ево доход состовлял в месяц 80 лс ..мы поехали в компанию и написали заявление о продлении кредита ..но на пришол ответ простите у нас тоже кризис ...то што была написано на этом отказном документе невписывалось невкакие рамки ..мы плотим каждый месяц за машину по разному бывает 80лс бывает 50 но никогда неостанавливались ...они даже это небрали во внимание и што результат ...теперь остаюсь и я без работы потому как машина была средством передвижения при чём единственным ...я живу в деревне автобусы ходят редка . да я ещё хочу сказать этих фирм две идин банк GE Maney так вот банк как раз идет на уступки а вот это РД лизинг нет ..и как же тут небудеш думать негативна ..когда с тобой поступают как с собакой ...мы неотказываемся платить просто нужна подумать о том што не мы виноваты в развале страны и не мы виноваты што фирмы банкротятса ...это жестока ...вам нужна задуматса о том што отобрав у человека который плотит хотябы половино суммы што возникнут проблемы об оплате и этой половины ..но похоже вам плевать ..хотя на сколька я знаю все банки в плоть до инсервиса идут настречу своим клиентам ...вам и над этим стоит задуматса ...потеряв клиентов фирма рухнет как карточный домик ..а так рано или позна случитса ...вот ты говорите документы подписывала а вот когда депутаты людей оставляли без работы какие они документы подписывали ...

L Lauris 06.04.2011

parcik esmu viņu ZELTA KLIENTS BET MAN SAKAS GRUTIBAS UN DRUSTIņAS AISKAVEJOS BET MAKSAJU KATRU MENESI CIK VEREJU BET NO VIņU OPERATORI ZVANOT MAN UZVEDAS KA REKETS AZņemies NAUDU PIE DRAUGA UN TA T VISIEM ISAKU NESADARBOTIS AR VINIEM