Ge Money Bank - AIZDEVUMI

Nemti krediti GE MONEY, nokavejas dienas piecas(alga laicigi neienak)sie pa virsu 5 Ls uzbliez soda %.Tas butu nekas.Zvanu uzzinat par pedeja maksajuma summu, lai nekarajas parads(viram kredits).Operatore atasakaas pateikt, lai zvanot pats.Normala attieksme pret klientu siem auglotajiem.Kad izmaksasim sim bankam pedejos maksajumus, ticiet GE MONEY, jusu klienti vairs nebuusim.Varat nevilinat ar saviem labumiem.Bet sajos grutajos laikos jus labi uzvarisities uz soda %, bet tas jums, goda vards, labumaa neies.

U uncis 18.12.2009

to Raivo: Forši - ņēmi cik gribējās, tagad atdod cik vari atļauties:))) nu riktīgs komunisms tev te uzcēlies;)

E Edmunds 12.01.2010

Neiesaku saistīties ar Ge money banku jo viņi ir negodīgi un neobjektīvi pret klientiem. Gada beigās biju nokavējis dažas dieniņas maksājumu viņi aprēķināja soda %, labi samaksāju, tad vēl nez no kurienes bija jāpiemaksā 20 ls parāda dzēsšanai operatore negribīgi runājot Valsts valodā nevarēja sniegt objektīvu atbildi no kurienes tā summa ir uzradusies atbildot ka bāzē esot tāds aprēķins -nu ko lai saka.
Ge Money ir krāpnieki un šmaukļi kas uz cilvēku rēķina dzīvo.
NEVIENAM NEKAD NE PIE KĀDIEM APSTĀKĻIEM NESAISTATIES AR ŠIEM KOMERC MAHINATORIEM!!!
ŠAI BANKAI JĀIET IR AR LIELU LĪKUMU-CERU KA DRĪZ VIEN VIŅI PAZUDĪS !!!
Ar cieņu pret Tautiešiem!!!

I Iespēju Konts 28.02.2010

Sorry, bet es negribu piekristtiem cilvekiem, kuri saka, ka GE Money Bank ir visstulbaka banka pasaule u.c. vel vardiem! Varbut vini nezin, ka GE Money Bank ir krutaka banka pasaule! Un iedomajaties ka Jums patiktu, ja kads rakstitu par Jusu banku tadus vardus, ka par GE Money Bank?Un ka jutas tie bankas darbinieki, kas strada GE Money Bank atverot so portalu?

M McKinley 22.03.2010

OK esmu dzirdējis ka GE MONEY interesanta banka, bet ja Tu ņem kredītu un ir noteikts datums kad Tev ir jāmaksā ko brīnies ka ir sods...

M Mrs Jennifer eldison 22.03.2010

Es esmu kundze jennifer eldison nosaukuma, Cienījams aizdevumu aizdevējs dodu veic aizdevumu, lai tiem, kam ir nepieciešama finansiāla palīdzība. Vai jūs meklējat naudas apmaksāt rēķinus?
Es ilgojos, lai jūs zinātu, ka mēs varam jums palīdzēt, sniedzot jums, ja jūs dotu mums iespēju palīdzēt jums
mēs būsim priecīgi Jums piedāvāt aizdevuma jebkādu summu izvēli, mēs piedāvājam vairāk nekā 250, 000.00 $ uz augšu biznesa vīrieši un sievietes, mūsu aizdevuma procentu likme ir 2%.
Ja Jūs interesē jūs saņemtu atpakaļ pie mums ar šo aizpildīta pieteikuma veidlapa.

NOSAUKUMS
ADDRESS.
COUNTRY.
Tālruņa numurs
PROFESIJAS
STATE.
Nepieciešamo summu, kā aizdevumu.
Purpose of aizdevumu.
Ilgums aizdevumu.
Ikmēneša ienākumiem.
Vai esat kādreiz piemēro kredītu?
Paldies par jūsu laiku

COUNTRY.
Tālruņa numurs
PROFESIJAS
STATE.
Nepieciešamo summu, kā aizdevumu.
Purpose of aizdevumu.
Ilgums aizdevumu.
Ikmēneša ienākumiem.
Vai esat kādreiz piemēro kredītu?
Paldies par jūsu laiku
Mrs Jennifer eldison [slēpt]@gmail.com

D Danny Evans 27.11.2010

Consumer Finance * Un-Nodrošināti aizdevumi
Uzlabot lifes Company (UK) Ltd
Atrašanās vieta: UK [slēpt]@gmail.com)

Hello Klientu,

Uzlabot lifes Kompānija piedāvā finanšu pakalpojumus, un aizdevumi un ir ideāli
atrodas, lai aptvertu visas Central Scotland, Amerikā, Āzijā, Āfrikā, Eiropā
un visā Apvienotajā Karalistē.

Mēs piedāvājam finanšu konsultāciju par visiem patērētāju, Tirdzniecības aspekti
un mazumtirdzniecības Finance.Un-Nodrošināti aizdevumi pieejami plašs
aizdevējiem mājas īpašniekiem un īrniekiem

Labi izveidots uzņēmums ar vairāk nekā 12 gadu finanšu pakalpojumu
pieredzi, mēs piedāvājam viens-pret-vienu uzmanību uz visiem mūsu klientiem.

"Ar mūsu ievērojamo pieredzi, mēs varam iepirkt perfektu
produkts jums. "

Uzlabot lifes Kompānija ir izstrādājusi izcilu reputāciju. Mēs varam
palīdzību ar visiem finanšu pakalpojumu veidiem.

Mēs esam numur viens izvēli:

Komerciālu finanšu
Patērētāju finanses
Nenodrošinātajiem aizdevumiem
Biznesa un mazumtirdzniecības finanšu
Īpašums finanses

Man vajag aizpildīt zemāk kredīta pieteikuma veidlapu un saņemtu atpakaļ pie mums.

{Aizņēmēja datu informācijas}

Adrese:
Nodarbošanās:
Ikmēneša ienākumi:
Dzimums: Vīrietis vai sieviete:

Mēs gaidām Jūsu pasta īsākā laikā.

Warm Regards,
Danny Evans