www.sudzibas.lv gazes uzstadisana auto nekvalitativa gazes iekarta

gazes uzstadisana auto - nekvalitativa gazes iekarta

neiesaku nevienam likt gazes iekartu auto tai firmaa kura atrodas zem kalnciema tilta.
itkaa vini tur straadaa ilgi..jabuut ir profiniem(kaa nodomaaju un uskeeros) bet izraadaas..peec gaazes ustaadisanas..motors braucot raustaas..vini saka ka taa neesot gazes iekartas vaina..jo vinu dators nekaadu kluudu neredz...aizdzinu uz savu servisu..tur man nomainiija visu kas vareeja to izraisiit ...finaalaa pateica ka taa tomeer esot gaazes vaina..un pateica lai meklee profesionaalus kas vareetu amatieru kluudu izlabot.

K

L lion002 23.10.2012

Par kadu firmu ir runa? Esmu licis gazes iekrtu netalu no Kalnciema tilta- Margrietas iela 8, ta darbojas labi. Un kapec perc iekartu pie vieniem un uzstadi pie citiem? Sada gadijuma atbildibu nenes neviens un ta ari staigasi no pardeveja pie uzstaditaja...

Dannii Disaster 23.10.2012

Par ko iisti ir suudziiba? Par pashu gaazes iekaartu vai nepareizu uzstaadiishanu? Riigaa tagad gandriiz katrs autoserviss ar gaazes iekaartaam nodarbojas -- taapeec, ka atljauju darbuut ir ljotu vienkaarshi un jebkursh to var uzstaadiit (nav jaabuut mehaanikjim ar pieredzi) -- bet tas nebuut nenoziiee, ka vinji ir profesionaalji. Tev buutu jaaizbrauc pie pieredzeejusha auto elektrikja, lai uztaisa diagnostiku; doaaju, ka varees pateikt kas izraisa raustiishanos.

K kontaktiem 23.10.2012

jaa tas pats kantoris margaretas iela...internetaa atradu veel divas suudziibas un arii ka motors raustaas un sacakareets..zeel ka pirms tam kad liku pie viniem neizcekoju..ka meeslu kantoris...un ja kaadam veel ir ok..tas nenoziimee ka visiem ir ok.
Riigaa jau noskaidroju esot tikai triis veci kas ar garantiju liek pasi un remontee meeslu kantoru sataisiitus suudus...tikai katram rinda taada konkreeta.

S saule_spid 26.01.2013

Ja nemaldos, tas ir ADS SERVISS, kas man tā teikt smalki apmānīja.
Viņi man uzlika gāzes iekārtu nevis to ko norunājām bet citu, bet maksāju par norunāto, ja nebūtu aizbraukusi uz citu servisu tad nemaz to nezinātu.
CSDD man bija problēmas ar apskates iziešanu, nebija viss kā vajag sataisīts.
labojot savas kļūdas viņi sabojāja gāzes balonu, un lai uzliktu vietā jaunu viņi to sametināja un neko man par to nebribēja teikt, auto smirdēja man vairāk kā menesi ar visu lielo vēdināšanu. Katrā ziņā esmu smagi vīlusies un nevienam šo kantori neiesaku. Kā arī CSDD tāpat īsti labi viņiem tas risinājums nepatika.
Paplidus visam, viņi nemaz nav noregulējuši iekārtu...
Plus vēl apkalpošana puisis, kas kārto dokuments ir ļoti nepieklājīgs un nelaipns...
Lai jau viņiem veicas mānīt klientus, es netaisos vairs cīnīties, bet katrā ziņā nevienam neiesaku šo kantori.

A Agis 26.01.2013

Man paziņa tur uzstādīja gāzes iekārtu. Tieši tāpat - auto raustās, atgāzes noregulēt nevar, pēc neilga laika patēriņš gāzei ir tik liels, ka gandrīz nav atšķirības, vai brauc ar gāzi vai benzīnu. Šķiet, iekārtas ir zemas kvalitātes. Arī darbinieki tur mainās. Un entās reizes braukt pa garantiju taisīt arī nav jēgas.. Laiks un nauda.. Lieciet uzreiz labu iekārtu (šķiet, liela nozīme ir sprauslām), servisā ar labām atsauksmēm. Pajautājiet cilvēkiem, daudzi taču brauc ar gāzi..