www.sudzibas.lv Gaujas Tūre Lieli manitajo

AtrisinātaGaujas Tūre - Lieli manitajo

Nekad neņemiet kredītu Gaujas Tūre vai Bauskas investīcijas. Turklāt izdaris visu tā ka pazaudēsiet dzīvokli. Uz kompromisu neiet. Viniem galvenais Jūsu objekts ko ieķīlējat. Apejiet ar likumu lieli blēži.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Janka23 24.01.2018

Viss sakārtot nāca pretim.

J

A Aigarins 13.02.2018

Aicinu visus cietusos,kas cietusi no aukstakmineto kompaniju krapnieciskajam darbibam versties Latvijas Valsts tiesibsargajosajas iestades,ar iesniegumiem.

D Dalī 28.04.2019

kāda jēga? Viņi policijai ir samaksājuši.

A AK2066 17.02.2020

Arī mums ar meitu 2010 gadā gandrīz atņēma māju kuru bijām ieķīlājušas lai paņemtu nelielu kredītu. Dabūjām pārdot zemi lai tiktu vaļā no viņiem un nepaliktu bez jumta virs galvas. Summa kas bija jāatdod bija 10 un varbūt pat vairāk kārtīgi lielāka kā tā ko aizņēmās meita.

R Rebeka23 15.02.2018

Tiesi ta ari ir

A Aigarins 19.02.2018

Sis kompanijas rupji un apzinati krapj kreditnemejus,parkapjot Ministru Kabineta noteikumus Nr.691.Izmantojot klienta uzticesanos un to apstakli ka darijums notiek licenzeta notarialaja biroja.

A Aigarins 18.10.2018

SIA Gaujas Ture un SIA Bauskas investicijas ir viena un ta pati kompanija.Mulko cilvekus..licenzes kreditesanai nau,ar visam no ta izrietosajam sekam.Ja esat cietusi no augstakmineto kompaniju darbibas,versieties Valsts Policija ar iesniegumiem.Esiet uzmanigi,kreditejieties tikai pie licenzetam kompanijam.

A Aigarins 06.12.2018

Bez vardiem

E Estere 200 29.05.2019

Lieli blezi izdara visu ta lai atbemtu jusu ipasumu. Zinojiet policijai jo vairak zinosiet jo atrak aizversies tas kaktu kantoris, nemaz nerunajot par to ka vinu darbinieki nak pie cilvekiem alkohola reibuma, lai it ka butu draudzigaki, jo visi tak esam cilveki, tadiem mesliem ista vieta ir cietuma, ludzu neklusejiet un rikojieties kamer vel vairak cilveki nav cietusi...