Gatis Prātiņš - uzdodas par remonta meistaru - Krāpšana, zādzība

Informējam par krāpnieku - Gatis Prātiņš, dzimis 120685, kurš uzdodas par remonta meistaru. Attēlā.
Ir apkrāpis un apzadzis ļoti daudzus cilvēkus.
Sūdzības tapšanas brīdī šī persona ir apcietinājumā un gaida tiesu.
Viņš sākotnēji atstāj sakarīgas personas priekštatu pārliecinoši komunicējot. Īpaši izdodas apvārdot sievietes. Tāpat arī pēc pieprasījuma piedāvā veikto darbu foto. Pat uzstāja uz līgumu, kas nāca no viņa puses un bija juridiski labi sagatavots. Darba apmaksa tika veikta pēc nedēļas maksājuma principa, pēdējo maksājuma daļu veicot pie visu darbu pabeigšanas. Pirmajās nedēļās tika paveikts ļoti niecīgs darbu apjoms. Saņemot trīs tekošos maksājumus, šī persona pazuda un aizbildinājās ar dažādām problēmām, kādēļ nevar darbu turpināt – radinieka nāvi, mantojuma problēmām, salūzušu mašīnu, ģimenes problēmām utt. Solot tikties nekad neatbrauca.
Darbi par kuriem tika saņemta samaksa, tika veikti ļoti nekvalitatīvi, pavirši, tika veidotas butaforijas lai foto veidā atskaitītos par padarīto, vai darbi neizpildīti vispār.
Aicinam visus izvairīties no jebkādas sadarbības ar šo personu.