www.sudzibas.lv Gatis Nēgels un Jana Jankovska īres nemaksātāji, krāpnieki

Gatis Nēgels un Jana Jankovska - īres nemaksātāji, krāpnieki

Nekad neizīrējiet savu dzīvokli Gatim Nēgelim (tel. nr: 29949541, 29991122) un Janai Jankovskai(tel.nr. 28488988). Nemaksā īri, nemaksā komunālos rēķinus, neatbild uz telefona zvaniem un mēģinājumiem veidot pieaugušu cilvēku cienīgu dialogu, ja atbild tad gļēvulīgi un bez sirdsapziņas melo, beidzot atbrīvojot telpas atstāj dzīvokli paņemot ne tikai sev, bet arī dzīvokļa īpašniekam piederošās mantas un sadzīvi, neatstāj savu dzīvokļa un pastkastes atslēgas kopiju, netaisās atmaksāt parādus, nenorāda savu jauno dzīvesvietu vai citas iespējas viņus sakontaktēt. Spriežot arī pēc šīs sūdzības (http://www.inarchive.com/page/2011-03-10/http://www.uzmetejs.lv/?l=2&item_id=10&article_id=183) viņu krāpnieciskās un necieņas pilnās aktivitātes neaprobežojas tikai ar īres saistību nepildīšanu. Tā kā visiem iesaku uzmanīties un izvairīties no jebkādu saistību uzsākšanas ar šiem cilvēkiem.

B besiga22 15.07.2014

Kada sakara jūs publicejat personas kodu?Vai pats nodokļus maksa par to ka izīrē savu dzīvokli?jeb ar nodokļu inspekciju gribi darīšanas?

A Andris 07.02.2020

Gati! Ja pēkšņi lasi, esi nu tik laipns un atrodi iespēju: 1) izdeklarēties no dzīvokļa Rīgā, Dzelzavas ielā 7X - 8X, kuru ļoti sen atpakaļ īrēji un kad tas būs izdarīts - 2) sazināties ar šī dzīvokļa pašreizējiem īrniekiem un paņemt savu, ļoti lielo korespondences paku ! Veiksmi tavās gaitās - Andris