Gartens

Nu musu milie tautiesi ir pienacis laiks visiem uzzinat ka viena no darzu iekartosanas un apzaljumosanas firmam nodarbojas ar jauniesu-skolnieku darbaspeka izmantosanu bez liguma un krapsanu nesamaksajot atrunato samaksu,jo redziet darba vaditajam visi radi un pats stradaja saja objekta un vinam vajadzeja sev un saviem radiem vairak samaksat ,jo redz vinam jabuve sava maja !!!Mutiski solot skolniekam samaksat no 1lv lidz2lv stunda pec divu nedelju parbaudes laika!!!Bet kad puisis godigi nostradaja gan parbaudes laiku gan ari 159 stundas tad vinam samaksaja par parbaudes laiku ar tarifa likmi 0.67 lv.Tas ari vel nav tas launakais ka piekrapa jaunieti un paradija labu piemeru,ka ari apkrapa valsti ar nodoklu nemaksasanu!!!Tas ari nav nekas-bet tagad pats galvenais -objekta kura stradaja rokot setas stabus tika atrakti 2 cilveku liku skeleti par kuriem darba vaditajs budams lietas kursa lika skolniekam aiziet prom!!Otra diena kad atnaca stradat tad mironi bija pazudusi!!!Kad usprasija 2 maju ipasniekam un labiekartosanas firmas Gartens pasutitajam kur palika mirusie ???-tad sanema atbildi ka aizvesti uz mezu un aprakti!!!Ta luk ,kada nozieguma pedas ta ari paliks neatklatas!!Kadas dveseles vel klainos jo nebus tas kapos apglabatas!!!Bet lai Gartens nessasapnojas valsts policijai ir uzrakstits par so noziedziga rakstura notikumu!!!Par aizradijumu ka apkrapis skolnieku -darba vaditajs atbildeja-ka vinam pie kajas un neko nepieradisot!!Ta luk -varbut velkads apkraptais atradisies!!!???Nu un ja kadam ir problemas ar mironiem -tad zvaniet uz Gartens !!!

: :) 23.03.2006

Ja li4no rabotaju v Gartensa e uze 2 sezona :) dovolno horo6aja rabota :). Kone4no platat malo no zato vse leto na svezem vozduhe da i platili mne vsehda skolko obe6ali v srednem ot 1.10-1.70 v 4as tam ot smeti vse zavisit. ja ne znaju v kakoj brigade i u kogo rabotal 4elovek napisav6ij vi6e pustj napi6et u kogo on rabotal. i ja ne o4enj verju 4to on ne polu4il zarplatu, on mog bi shoditj v ofis i porugatsa hotjabi, za4em firme iz za kakihto kopeek, a dla nih zarplata rabo4ego za mesac eto ne mnogo poverte, skandal i oglaska . Vot tak vot, sobirajus i v etom godu idti tuda, mne nravitsa

A Anoniims 13.07.2006

MARIS GAILIS IR TOTALS MAUKA !!!!!

F fdbdf 26.10.2006

gartens ublutki zasranci

R Rolands 01.09.2007

man ir paziistams puisis kurs arii straadaaja firmaa GARTENS sajaa vasaras briivlaikaa un vinjam neizmaksaaja algu par peedeej objektu!meiginot zvaniit brigadierim-brigadieris klausuli necel, un naudu par nostraadaato nedomaa samaksaat, vissdriizaak sho naudu ieliks sev kabataa, jo ta vinjam pasham ir IZDEVIIGI, jo liigums ar nepilngadiigajiem jaunieshiem, kuri straadaa vasaras briivlaikaa-netiek sleegts, taatad gandriiz nepieraadaams fakts!

U Uldis 02.09.2007

Gardens vadiba atrunajas ka jauniesi nestrada un vini par to nezina,bet ispildito darbu apjoms nav noslepjams un sie objekti ir vairaki un apkraptie ari ir vairak!!!Te ir darbins ekonompolicijai!!Parak daudz liecinieku kas redzeja sos jauniesus stradajam un pasutitaji ari atzist ka tas ir gartens!!!Es aicinu visus jauniesus un cilvekus pieteikties lai varetu paradit cik vini godigi!!Tiklidz sak vinus iztaujat par siem gadijumiem ta vini neko nezina un ta ir darba vaditaju pasu iniciativa!!!Tikai Gartens sos vainigos darba vaditajus nezin kapec neatlaiz no darba bet patur!!!Tatad laikam jau izdevigi!!!

E es 16.06.2008

Jaunbērzos tas pats notiek ar skolniekiem un studentiem, sezonas darbiniekiem:)
VIDam būtu ko darīt ...

D drin 08.11.2009

ziniet ko visi nodarbija nelegalos. un tas ir ok. proams, ka alga ir jamaksa un ticiet man, var samaksāt, jo zinu apzļumošanas cenas. jautājums ir attieksmē. bet ar VIDU nevajag draudēt, jo reāli nevar samaksāt visus nodokļus pasūtītājs, jo atnāk cits, kas pa melno strādā un cenu dempingo.
bet par Miroņiem, jums bija jāziņo pašiem, tādas lietas nedrīkst atstāt novārtā. lāsts nāks pār jums.
tāpēc jau nesauca poličus, ka nelegāli strādāja.
bet nu gartens jau pa terkno izvērties. vajadzētu pakaļu pasviināt.