AtrisinātaGarmtech.lv - Parads

Nevienam neiesaku pīties ar garmtech.lv PAR APMAKSāTIEM RēķINIEM, viņi jums bez brīdinājuma iemet creditreform.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.01.2016

Uzņēmuma Garmtech.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

P

A Alexander 03.11.2009

Автор считает что за услугу своему оператору можно не платить, в чём суть жалобы?
К сожалению или к счастью за спасибо никто не работает.

E Esseseseseseseses 03.11.2009

nu ja tev visi reekjini ir apmaksaati, datums, summa un tamliidziga informaacija pieejama, tad ko tu cepies? nodod vinjiem un creditreform so informaciju un lieta izbeigta. un nebuus tev seit no 2 teikumiem sastaavosas suudziibas jaaraksta...

M Martins 06.11.2009

Pilnīga diršana. Visiem iesaku lietot garmtech.lv, pats lietoju un esmu ļoti apmierināts. Vienmēr laipni un ātri reaģē uz problēmām!

K krapnieki 21.11.2009

Eto kidali. Maks Korzanov kidaet vseh. on suka jebanaja ne znaet limita

A antigarmtech 30.05.2011

Ļoti slikti hostinga pakalpojumi bīju garmtech.lv klients un aizgāju ar savu internet veikalu projām, jo bieži mēdza ielagot viņu serveris kā man tehniski izskaidroja programētāji un citi cilveki. Un cik zinu neesmu pirmais kas aizgājis ir ! Tagad esmu uz citas hostinga kompānījas servera un lapa strādā ideāli bez lagiem, bez problēmām a garmtech.lv biezi bīja un ir problēmas kā arī bieži pa dienu pārāvumi gāja ! Aij aij

S serviss 09.11.2011

garmtech.lv liek limitus uz tām lpp. kas pēc viņu domām vairāk noslogo, klienti vnk. nezin ka 1 no 10 klintiem neredz viņu lpp. man vēl atrodas pie viņiem 7 projekti bet meklēju citu hostingu. Cik maksāju viņiem var savu serveri turēt ar neierobežotu trafiku.

J jumtdaris 02.07.2012

100% slikts serviss. hostinga pakalpojumi ļoti zemā līmenī!!! Lapa bieži neiet, telefonu neviens tur neceļ, ofisā iekšā arī var tikt tikai, ja noķer kādu, kurš nāk laukā pīpēt.

L laimisk 26.12.2012

No sākuma bija ciešami, pārgāju pie viņiem ar trīs blogiem no amber.lv, kas mani neapmierināja ātruma dēļ. garmtech man palīdzeja visu pārnest. Kā jau teicu no sākuma bija tikai nelieli pārrāvumi (lapas neiet, nav pieejamas) bija iespēja ar viņiem sazināties pa tiešo ar telefonu.
Toties tagad ātruma nav nekāda, lapa lādēja vairāk, kā minūti. pat ftp. neit normāli. Sazvanīt nav iespējams. Nekas normāli nedarbojas jau četras dienas. Galvenais, ka neviens neliekas par Tevi ne zinis.
Skumīgi, bet meklēju citu hostingu.
Nu ja netici lūk lapa ...
būs brīnums, ja minūtes laikā ielādēsies.

S stomax 21.11.2013

ES esmu viņu klients jau kādu laiku, varu pateikt ka apkalpošanas kvalitāte ir diezgan drausmīga.
Man apzaga serveri, un runāts bij par internetu 1Gbit/s kā vēlak uzināju pieslēguši tikai 100 mbit/s
Kad zvanīju skaidrojos kas par lietām, pateica kā es jūtoties parāk kruts, kam vajagot 1Gbit/s :D
Un izskrūvētās detaļas pateica ka izmeta ārā :D un aizvietoja ar 6 reiz mazāk jaudīgam :(
Kaut ko tādu vel nekad nebiju redzējis.

R Raimonds 16.01.2019

Neskatoties uz to, ka Garmtech saņem 3x lielāku samaksu kā citi hostingi, brīvdienās viņi uz e-pastiem neatbild un ja ir problēma, par lapas darbību var aizmirst.
Cilvēki NESAPROT latviski, ko viņiem saka, uz vēstulēm atbild ar kļūdām.
PLESK panelis ir novērtējams uz 5 no 10.
Pārnesot mājas lapu uz GARMTECH, Google pozīcijas kritās par 20 vietām.
Kad nosauc viņus par neizdarīgiem krievu kropļiem, apvainojās un liek nedēļas laikā pārcelt mājas lapas uz citu hostingu, kaut arī apmaksātais periods par 3 BETA tarifiem nav beidzies.

Taisnība acīs kož.