www.sudzibas.lv Gari Finkmanis Naudas izkrāpšana - ДЕНЕЖНОЕ МОШЕННИЧЕСТВО

Gari Finkmanis - Naudas izkrāpšana - ДЕНЕЖНОЕ МОШЕННИЧЕСТВО

Šis persona - GARI FINKMANIS (LR pilsonis ar, dzim.07.02.1957) - sniedz pakalpojumus par transportlīdzekļu iegādi no Vācijas. Sevi nosauc par liela 1.kategorijas BMW autosalona komercdirektoru. Viņa tālruni:Tel. +49 421 20812527, +49 421 20812529, +49 421 20812530 Fakss +49 421 20812528. Mobilais +49 174 5611543. Ir skype un 2 epasti. Dzivo Bremeni, Vacija. Pats ir no Jekabpili. Iespejams ka Ventspili ir kads nekustamais ipasums un dzivo radinieki.Maldināšana ir, ka pēc aktīvas sarakstes ar piedāvājumiem automašīnām, viņš sāk piedāvāt ieguldīt iegādi automašīnu citiem pircējiem. Viņš ierosina izmantot naudu un nopelnīt procentus meklēšanas brīdī.Sola 100% procentiem gadā. Saņēmot naudu, sākumā, viņš stāsta par veiksmīgu tirdzniecības ieņēmumus un kas notiek ar katru pārdošanu. Problēma rodas tad, kad jūs pieprasat savu naudu atpakaļ.Lai attaisnotu kavēšanos ar izmaksu uzreiz dod iemeslus, kas saistīti vai nu ar Krievijas muitas vai personīgo veselību. Viņš nes daudz dažādu attaisnojumi, ka beigās tu saproti, ka viss nav taisnība.Beidzot viņš pārtrauca atbildēt uz zvaniem un e-pastiem.No 2015. gada es nevaru atgriezties lielu naudas summu.Lūdzu, dariet mums zināmu, ja kāds pasniedza cilvēks naudu un nevarēja saņemt atpakaļ. Jūs varat sazināties ar mani pa e-pastu rialer at gmail com

R

R richardl 26.03.2015

Jddjd

R richardl 26.03.2015

Vinam ir ari Latvijas mobilais +371 25409080. GARI FINKMAN ГАРИ ФИНКМАН

R richardl 04.05.2015

Izmanto epastu viling @ inbox. lv un gary.fink @ gmx.de
Dazreiz vina varda var rakstit Aleksandr jeb sieva Kira Sadurova.

L leksa_777 09.01.2016

Vel viens automašīnas krāpnieks ! Būsiet uzmanīgi Aktivizējas krāpnieks Edgars Kaulakans Эдгарс Каулаканс Эдгар Каулакан , dzimšanas datums 20.01.1970. Atkal piedāvā automašīnas no Dānijas un Vācijas, prasa skaidra naudu par rezervēšanu ! Viņš ari strādā nekustama īpašuma jomā. Viņš zvana par dzīvokļa īres sludinājumiem un uzreiz piedeva samaksāt skaidra naudu par dzīvokļa izīrēšanu un protams neko nemaksā, pēc tam uz 2-3 dienam pazuda un pēc tam rakta, ka viņš VID darbinieks un lai neturpināt lietu prasa naudu. Zvana no telefoniem +371 25145545 un +371 28874555 Ja Pameklēt google, viņš ir Professional krāpnieks un jau bija notiesāts http://rus.delfi.ee/daily/criminal/policiya-predlagaet-predyavit-pretenzii?id=19274210