www.sudzibas.lv Garantijas atteikums Garantijas atteikums

Garantijas atteikums - Garantijas atteikums

Gribu pabrīdināt visus kas iepērkas Euronics Latvia, jeb pazīstamāk kā euronics.lv. Elektrotehniku iesaku vispār nepirkt ja plīsīs tad garantija būs atteikta 100%.
Mana gadījumā ir elektroskūteris ninebot es1 / ar papildus bateriju (kura summa sastāda ap 600 eiro) . Pārstāja darboties garantijas laikā. Garantija tika atteikta ar šādu iemeslu -
apskates laikā tika konstatēts:
mehānisks bojājums (plaisa, deformācija un t. T.)
nepareizas ekspluatācijas radīti bojājumi

uzzinot konkrētāk uz vietas tad ir skrāpējumi uz stūres un apakšā uz skūtera (salocot) , jebkuram elektroskutera lietotājam tie būs. Jo atstutējot pret zemi tur būs skrāpējumi.
Kāds sakars vispār skrāpējumiem saistīts ar elektroniku?

Cik nopratu no pārdevējiem tad šiem skūteriem ir problēma un nēesmu vienīgais un ne pēdejais kam saplīst. Skūteris reali lietots apmēram mēnesi - pus otru mēnesi. Kā vienkārši braucot vairs neslēdzas iekšā.

Pirmās divas bildes ir parādīts iespējamie defekti, par kuru tika runāts augšā. Trešā bilde ir sabojāts ritenis ar kautkādu plēvi aptīts apkārt, ka rezultātā ritenis vairs negriežās. (normāli) .

Biju Euronics Latvia klients, vienīgais elektrotehnikas veikals sakarīgais, bet šī iemesla dēļ diemžēl atteikšos, un iesaku citiem arī turēties pa gabalu jo garantiju nedabūt.

Var redzēt ka nemaz nav skatīts šī problēma, tik atrada skrāpējumus lai tik atteiktu garantiju, ļoti labi zināms ka elektronika ir pie vainas.

Oo

Te testuser 21.10.2019

Nu un viņiem ir pilnīga taisnība.
Tā ir jebkurai precei, palasi garantijas noteikumus, nevis blā blā uz visu internetu.
No fiziskās iedarbības jebkas var pārstāt strādāt un kāpēc viņiem Jums kaut ko jāremontē?
Par naudu- no problem.

Oo OOOO OOOO 21.10.2019

Kāda taisnība, sanāk es skūteri nedrīkstu atstutēt pret sienu ( rokturis noberzīsies), vai saliekt skūteri lai mazāk vietas aizņem ( tad kāda velna pēc vispār tāda opcija ieviesta?). Un ja es nebūtu atstutējis pret sienu , vai saliecis, tad man piekasītos ka skūtera kājiņa noberzta jo pret to atstutējas skūteris...
Tak skaidri zināms ka 99% ir baterija jāmaina, kas ir gandrīz arī visa skūtera cena. Un tik liels uzņēmums to nespēj izdarīt. Vismaz būtu atvēruši skūteri , paskatījušies kas pa problēmu (šaubos vai tas ir darīts). Jo kad jautāju cik izmaksātu remonts pie jums- uz ko man atbilde bija - jāveic diagnostika 20eiro un tad pateiks. Tātad tur absolūti nekas nav darīts, grib tikai naudu noplēst.

La Lailailai 21.10.2019

Nu īsti korekti gan nebūs. Piemērs ar telefonu-ja garantijas laikā sāk slikti strādāt mikrofons, bet stikls ir ar vieglu skrāpējumu, garantiju neatsaka. Citādi būtu, ja nestrādātu ekrāns, tad garantiju visdrīzāk atteiktu. Tas pats ar šito verķi-atteikt varētu nevis dēļ vizuālajiem defektiem, bet ja konstatētu, ka autors skrūvējis vaļā elektromotoru un tur kaut ko darījis pats. Vizuālie defekti neietekmē funkcijas veiktspēju.
Raksti iesniegumu PTAC un pieprasi rakstisku atteikumu no Euronics

Vi vitols 21.10.2019

Elektoskūterus pērk tie, kam naudu nav kur likt, tāpēc ja vari nopirkt skūteri, tad nekas traks nav ja garantija atteikta, jo tev tāpat nav kur likt naudu:)

Ventilators 21.10.2019

Jep.. arī gribēju skūteri, bet sapratu, ka nopērkot uzreiz pazaudēšu garantiju, jo prasības ir neizpildāmas uz šiem ceļiem. Kad testēju šo ierīci, ātrums likās par mazu un līdz ar to saprotu, ka apdauzīšu viņu ļoti ātri. Kā teikt Eksplotēšu mēneša laikā 2 gadu ražotāja garantiju :) Paliku pie velo

Oo OOOO OOOO 21.10.2019

To pašu varētu teikt ar mašīnām, kas maksā vēl 10x dārgāk.
Man skūteris bija automašīnu vietā, braucot uz darbu ieekonomēju 5eiro, arī for fun pabraukāties ir interesanti.
Nav jau lieta pa 20eiro kas saplīst, ai lab, izmet ārā. Bet 600eiro. Tā ir vidējā alga Latvijā uz rokas. Ar to naudu ir jāstrādā vesels mēnesis.

Ventilators 21.10.2019

aizraksti uz servicaict un ieliec CC arī lietuviešu e-pastu. Uzraksti angliski, kas noticis un kāda ir esošā problēma (tā pati plēve). Kā arī ar pašu Segway aprunāties un ja ir atbilde to sūtīt uz servisa centru pa taisno nevis euronics.

Bet šaubos (pēc bildēm), ka esat pildījuši to, ko intrukcija norāda. Šeit daži:
"DO NOT ride the scooter in the rain" - to dara vēl joprojām liela daļa cilvēku.
"DO NOT ride over speed bumps, thresholds, or other bumps at HIGH SPEED." arī reti kad dara.
"DO NOT ride through puddles or. other bodies of water deeper than 1 inch (2 cm)"
"Avoid contacting obstacles with the tire/wheel"

Oo OOOO OOOO 21.10.2019

Diezvai pabrauksi ar skūteri pa lietu, kā arī kkadi lecieni. 13kg smago skūteri nebūtu prātīgi lekt. Kā jau rakstīju iesnieguma tad braucot man viņš izslēdzies ārā un viss. ( bija rīts, un normāls laiks), lietū nebraukājos. un slapjuma diezvai ar 25kmh gribētu braukt un krist :D
Nākamais solis Beztabu/PTAC .
Zaudēt man jau vairs nav ko 600eiro izmesti EURONICS LATVIA , skūteris nav. Pačakarēšu nervus :)

Jake Robert 21.10.2019

Sūdzi tiesā! 600€ ir liela nauda, es būtu ļoti dusmīgs tavā vietā.

Do Dom2 21.10.2019

В euronics отказывают в гарантии. Причём уже давно. Там можно покупать товар, за который ты готов потерять деньги.