www.sudzibas.lv Gan Bei Lēna apkalpošana.

Gan Bei Spice - Lēna apkalpošana.

Bijām vīlušies, ka Spices Gan Bei tik lēni apkalpo.Ēdienkarti gaidījām ap 20 min, tad vēl 20 min, kamēr varējām pasūtīt, tad, kad tika sagatavoti suši, tos arī nenesa uzreiz, bet pēc 20 min.
Nesaprotu, citos Gan bei, nekad šitāda apkalpošana nav bijusi, viss notiek daudz ātrāk, nav tik ilgi jāgaida.
Nekad uz to vietu vairs neiesim.

J

L leila 13.08.2010

Mana ģimene arī pāris reizes Spices Gan Bei restorānā paviesojušies, un apkalpošanas ātrums tiešām ir lēns.

Labi, ja vispār oficianti redz, ka kāds ir atnācis, jo mums vienā reizē bija tā, ka pat nepienāca 30min un mēs aizgājām prom.

Pie kases bieži vien strādā sieviete blondiem matiem, gariem matiem, un ja viņai kko uzprasa, tad mēdz arī neatbildēt. :)

K kkkkk 13.08.2010

Nu ja ir pilna zale, tad ir jauzgaida!ja gribi atrumu ej uz Macdonalds!

S srsaaaa 13.08.2010

A mne o4enj nravitsja Gan bei spice!vezlivije i usluzlivije :)
da inogda nado podozdatj, kogda polnij zal!ja idu tuda ne toljko pokuwatj, a nasladitsja atmosferoi:) i esli ja prewla v restoran to, u menja ne 30 minut, a 4as 1-2 estj 4tob, pokuwatj;))) Spasibo kolektivu spice:)

L lauris 14.08.2010

Nu ko varu teikt principi ja ei uz restoranu tad reikinies ka tas ir visaz 40-60 min, vienigais cik es dzirdeju gan beja loti rotejas kolektivs tapec biezi tevi apkalpo nevis oficants bet maceklis un tad tas var ieilgties

R Roze 31.08.2010

Gan Bei tiešām izceļas ar lēnu apkalpošanu un man parasti ir pietiekami laika, lai paēstu, nekur nav jāskrien, bet ēdienkarti gaidīt 40 minūtes - tas jau ir pārāk...

A Afrodisha 09.06.2012

Вчера пошли в этот ресторан, меню принесли и сказали подождать другого офицанта, 20 мин. никто не приходил, по залу ходили без дела другие офицанты, но нас как-будто не замечали, очень не приятно, я понимаю, что в 22 вечера работать не хочется... но ресторан работает до 23.