www.sudzibas.lv Gan Bei Izcila pārtikas kvalitāte

Gan Bei Spice - Izcila pārtikas kvalitāte

Tik izcili, kā jutos Spices Gan Bei, nebiju jutusies nevienā sabiedriskās ēdināšanas iestādījumā :) Aizkaltušo medus cāli es vēl kaut kā pārdzīvoju, domājot, jebkuram var gadīties, taču bojāti ķirši šampanieša glāze bija patiešām kaut kas vienreizējs. Uz manu aizrādījumu, ka šampanieša glāzē ievietota bojāta oga, oficiante atvainojās un atnesa atpakaļ šo pašu manis aizsākto šampanieti - no kuras bija IZĶEKSĒTS BRŪNAIS ĶIRSIS un ielikts cits...bez komentāriem. Tiešām izcili cūkas, atvainojos par izteicienu.

D Dailis Bezvārdis 17.12.2013

cik redzēju, tad viņa tur vēl iešpļāva ! Ņemot vērā, ka viņai nav akceptēta sanitārā grāmatiņa jo slimo ar STS, tad sekas drīz būs redzamas un jūtamas ...

D ds 17.12.2013

Piekrītu

A AK79 17.12.2013

Jaa, liimenis ir Eiropas Savieniibas publiskaas eedinaashanas un apkalposhanas standartiem atbilstosh. Varbuut vajadzeeja piedaavaat, lai vinja pati tuksho to glaazi ar puspuvusho kjirsi!