www.sudzibas.lv Gan Bei nenotikušas vakariņas

Gan Bei Rīga Plaza - nenotikušas vakariņas

sveiki! 31.maija vakarā pēc iepriekšējas rezervācijas ar uzaicinātiem draugiem ieradāmies Ganbei Rīga Plaza, kur mums paskaidroja, ka uz mana vārda nekāda rezervācija nav veikta, kad uzrādīju numuru, uz kuru esmu zvanījusi, man pateica, ka tas nav viņu numurs. Tas viss notika mūsu viesu un garas rindas priekšā. Galdiņu mums tā arī neviens nepiedāvāja un garajā rindā stāvēt nebijām gatavi, tāpēc palikām bez vakariņām.
No rīta bija zvanījusi uz 1188, kur mani savienoja ar minēto restorānu un veicu rezervāciju. Vēlāk no 1188 man atsūtīja telefonu, ar kuru mani savienojušie (vēlāk pārliecinājos, ka tas visur internetā atrodams kā Ganbei Rīga Plaza telefona numurs).
Sākotnēji domāju, ka 1188 veikuši nepareizu savienojumu, uzrakstīju iesniegumu uz viņu info epastu, kur apzinīgi veica izpēti un pateica, ka esmu savienota ar GAnbei, kā lūdzu. Tātad par vakara sabojāšanu pilnībā atbildīgs restorāna personāls.

B Balta_Puma 05.06.2013

Kāpēc sūdzība netiek iesniegta Gan Bei, kas atrodas Rīga Plaza?

S staff 01.08.2013

bred