Gan Bei - Krāpšana

Covid-19 parādīja darba devēja īsto attieksmi. Strādāju līdz pēdējam, kad restorāns tomēr arī aizvērās. Algu atlika par februāra un marta mēnesi. Sākumā teica ka nevar izmaksātu, jo nav naudas, tad jāgaida dīkstāve.. Sēžot uz sava rēķina aprīlī un maiju.. Uz cerību būs vai nē? Maijā - uzrakstīju atlūgumu. Liek vēl gaidīt, kad būs alga un aprēķins. Beigās atsūta visu pa minimumu. Atrunāta alga + bonusi nav. Pusi no algas atstāj sev. Lai gan sākumā teica ka viss būs - tikai jāgaida. Jāgaida un jāgaida. Beigās maksās tiem, kas paliek uzņēmumā. Bet kā ir ar to ka es nostrādāju un biju nopelnījusi par savu darbu? Nekā. Nav nozīmes no mutiskās vienošanās, lai gan līgumā tā ir minēta. Apiet savu līgumu un naudu iebāž kabatā. Un darbinieks strādā uz cerībam ka viss būs kā Saka. Savā kabatā ielika ap 200 eur. Un es tāda noteikti neesmu vienīgā. Varbūt kādam tā nauda nav liela, bet priekš manis bija no svara saņemt naudu kuru nopelnīju strādājot.
Sākumā strādāt bija labi, bet beigās tāds iznākums.

27.08.2020

Life_is_life 27.08.2020

Noradi personas Vardu Uzvardu, kurai tev bija jaizmaksa alga

D Darbinieksss 27.08.2020

Domā tas kaut ko mainītu?

C cccccc1 07.09.2020

Kas tu nezināji ka tas ir afēristu kantoris. Kurā tur gadā bija tas skandāls, kur izkrāpa nodoklus, brīnums ka neaizvera ciet tos restoranus, vajadzētu kadreiz macibu. Un aizvert, lieki piebilst ka pret darbiniekiem tur izturas diezgan sūd... Pirms devies tur stradāt vajadzeja padomat.

V Viljams Volless 12.09.2020

Ko gan tu citu gribēji sagaidīt no negodīga uzņēmuma! Tu taču redzēji raidījumu Aizliegtais paņēmiens kur tika atklāts kā šis restorāns krāpjas! Muļķe tu esi. Tagad zini ka uzņēmums kurš ir negodīgs pret citiem, arī būs negodīgs pret tevi.

D Darbinieksss 14.09.2020

Strādāt bija labi. Nenožēloju, jo pieredze un nopelnītā nauda bija tā vērta. Kolektīvs arī draudzīgs, saliedēts, izpalīdzīgs!
Īpašnieki ir pie vainas, kas dēļ Covid-19 izdomāja kā iebāzt naudu kabatā! Un apkrāpt darbinieku kas dodas prom.
Saka ka maksās ar bonusiem, bet pēc tam tikai visu pēc līguma izmaksā. A kas ir līguma - 2 eur /h? Bet bonusus var iegūt 3x vairāk.
Paraugs citiem--nerēķināties uz vārdiem, bet uzreiz noslēgt līgumu uz teikto stundas likmi no darba devēja, ja tas saka ka būs lielāka. Citādāk tie ir tikai vārdi un sanāks kā man.