www.sudzibas.lv Gan Bei Slikts serviss

Gan Bei Galerija Riga - Slikts serviss

Šodien izdomāju aiziet paēst uz Galerija Rīga Gan Bei, ļoti neapmierināja apkalpošana.
1) ar draudzeni pasūtijām katra mazo porciju kartupeļu singapūres mērcē un kartupeļus ar pipariem un sāli. Mums atnesa lielās porcijas un bija arī jāmaksā par lielo porciju!
2) atnesa pleķainus roku dvielīšus
3) draudzene pasūtija saldos zemeņu sušī, bet neatnesa vaniļas mērci. Vēlāk, kad palūdzu, lai atnes, atnesa tukšu trauciņu, knapi ar mērci iekšā
4) pasūtiju tēju, un nepienesa ne cukuru, ne karotīti.

14.05.2019

L Linda Broliša 28.04.2019
Slikts serviss

Loti slikta apkalposana, pret klientiem izturas nejauki un runa pacelta toni.

Sardele 15.05.2019

Tas nekas, ka uz jūsu ierašanos nebija sarkans paklājs izritināts?

really? 15.05.2019

Sitie eedieni izklausas pec tada tipa,ka mana vecmamma kadreiz teica, ka uzberot cukuru pats s* bus edams! :D
Singapuras meerces ar kartupeliem un saldie zemenu SUSHII, SUSHII

Bomboklak 15.05.2019

Reizēm gribās ienākt šajā portālā, lai tikai pasmietos par cilvēku "problēmām". Šī ir tā reize!
Ha..ha...ha..

T TavaMamma 15.05.2019

Kāpēc tad neatteicāties ja atnesa lielās porcijas mazo vietā? Jo papukstēt sudzības.lv portālā ir racionālāks risinājums? Tas pats ar dvieļiem. Cukuru un karoti arī tā kā var palūgt. Secinājums - jāiet uz luksusa klases restorāniem. Tur tev gan karoti iedos , gan porcijas nesajauks, gan pēdas pamasēs.